چطور سرور پابجی را تغییر دهیم؟

محبوب ترین مقالات

آخرین دیدگاه ها

دسته بندی ها

مطالب مفید

پابجی یکی از بازی‌های بسیار پرطرفدار و محبوب در تمام جهان به شمار می‌رود. در ابتدا این امکان وجود داشت که به صورت دستی منطقه‌ی بازی خود را تعیین کنید. اما بعد از ایجاد تغییراتی در این بازی تعیین منطقه به صورت خودکار انجام می‌شود. در نتیجه حتی اگر مایل باشید در منطقه دیگری بازی کنید این امکان برایتان فراهم نیست. تغییر سرور پابجی یکی از راه کارهای مقابله با این مشکل می‌باشد. با ما در این مطلب از سرور کلیک همراه باشید تا آموزش‌های لازم در این زمینه را دریافت کنید.

معرفی اجمالی بازی پابجی:

این بازی در گروه بازی‌های آنلاین چند نفره به شمار می‌رود که در همه دنیا از جمله ایران انجام می‌شود. شرکت کنندگان به صورت گروه‌های چند نفره و به صورت آنلاین برای زنده ماندن در یک جزیره تلاش می‌کنند. آخرین بازمانده در این نبرد به عنوان برنده بازی پابجی معرفی می‌شود. بازی پابجی یک سرور دارد که در اجرای آن نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. در ادامه بیشتر با تاثیر و اهمیت سرور در این بازی آشنا خواهیم شد.

سرور بازی پابجی چه اهمیت و نقشی دارد؟

سرور در بازی آنلاین پابجی نقش بسیار مهمی را بر عهده دارد. در نتیجه تغییر سرور پابجی درصورت بروز مشکل کمک کننده است. در واقع سرور بازی پابجی میزبان تمام بازیکنانی است که به صورت آنلاین در حال فعالیت در فضای بازی هستند. تمام دستورات و داده‌ها از طریق سرور پابجی انتقال داده می‌شود. از دیگر کارکردهای سرور ارزان قیمت پابجی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: