با استفاده از سخت افزار قدرتمند ، انتخاب برترین دیتا سنترهای کشور و ارائه کنترل پنل محبوب cPanel  تمام نیازهای مورد نظر خود را با انتخاب یکی از پلن های هاست لینوکس تامین نمایید.

سرور کلیک با استفاده از ابزارهای مانیتورینگ شبانه روزی ، بهره گیری از راهکارهای Back Up  حرفه ای و همچنین با استفاده از سیستم های امنیتی قوی اطمینان و اعتماد مورد نظر شما را برآورده کرده و در جهت راه اندازی سایت با نرم افزارهای جوملا ، دروپال ، وردپرس ، پرستاشاپ و تمام اسکریپت های مبتنی بر  Node.js / Ruby / Python / PHP / MySQL  تمام درخواست های شما را پشتیبانی می کند.

نام پلن فضای میزبانی ترافیک ماهانه تعداد سایت SSL رایگان قیمت ماهیانه قیمت 6 ماهه قیمت سالیانه
LP01 50 مگابایت 3 گیگابایت 1 سایت 45،000 تومان 80،000 تومان
سفارش
LP02 100 مگابایت 5 گیگابایت 1 سایت 55،000 تومان 90،000 تومان
سفارش
LP03 250 مگابایت 10 گیگابایت 1 سایت 70،000 تومان 120،000 تومان
سفارش
LP04 500 مگابایت 20 گیگابایت 2 سایت 80،000 تومان 150،000 تومان
سفارش
LP05 1،000 مگابایت 40 گیگابایت 3 سایت 25،000 تومان 130،000 تومان 250،000 تومان
سفارش
LP06 2،500 مگابایت 80 گیگابایت 5 سایت 35،000 تومان 190،000 تومان 350،000 تومان
سفارش
LP07 5،000 مگابایت 100 گیگابایت 10 سایت 50،000 تومان 270،000 تومان 500،000 تومان
سفارش
LP08 10،000 مگابایت 300 گیگابایت نامحدود 100،000 تومان 550،000 تومان 1،000،000 تومان
سفارش
LP09 20،000 مگابایت 400 گیگابایت نامحدود 180،000 تومان 1،000،000 تومان 1،800،000 تومان
سفارش
LP10 50،000 مگابایت 500 گیگابایت نامحدود 360،000 تومان 2،000،000 تومان 3،600،000 تومان
سفارش
قدرت پردازش CPU (حداقل) 2.7 GHz – 30MB Cache
RAM (حداقل) 32 گیگابایت
RAID سخت‌افزاری
محل سرور ایران
سیستم عامل لینوکس
کنترل پنل cPanel
نصب رایگان وردپرس / جوملا / دروپال و پرستاشاپ
وب سرور LiteSpeed
Park Domain نامحدود
FTP نامحدود
تعداد و حجم دیتابیس نامحدود
تسریع دیتابیس با MariaDB
تعداد اکانت ایمیل نامحدود
دسترسی IMAP, POP3 و SMTP
PHPMyadmin
تعداد Sub Domain نامحدود
امکان پشتیبان‌گیری در کنترل‌پنل کاربر
پشتیبان‌گیری دائمی یک‌بار در هفته
Cron و URL Rewrite
Server Anti Virus
Anti Sheller CXS
Server Firewall
MOD security
Anti Malware
سرعت شبکه ۱ گیگابیت
گارانتی بازگشت وجه 10 روز
پشتیبانی 24 ساعته
انتقال رایگان
مانیتورینگ دائمی
ارتقا به سرویس های بالاتر
تقسیم منابع عادلانه
ترافیک مازاد
توضیحات خرید هاست لینوکس حرفه ای

خرید هاست حرفه ای لینوکس: در سایت سرورکلیک همراه با مزایا و امکانات بسیار ویژه ای می باشد. فروش هاست لینوکس در سرورهای پرقدرت مجهز به انواع تجهیزات امنیتی و فایروال، هارد پرسرعت و دارای انواع آنتی ویروس ها برای میزبانی سایت هایی می باشد که با HTML و PHP طراحی شده اند. و همچنین برای نصب انواع CMS و سایت هایی است که از دیتابیس MySql استفاده می کنند، مناسب می باشد. مشخصات کامل فنی سرور را می توانید در سایت سرورکلیک مشاهده کنید. البته این بدین معناست که فقط سیستم عامل نصب شده روی سرور Linux می باشد و هیچ ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شخصی شما ندارد، اگر روی رایانه شما ویندوز نصب شده باشد به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.هاست لینوکس برای استفاده از ربات تلگرام کاملا بهینه شده و مناسب می باشد.

سرورکلیک هاست کاملی برای میزبانی وب سایت هایی است که تکنولوژی آنها بر اساس php و یا html راه اندازی شده است. ازویژگی های که سرویس هاست لینوکس حرفه ای امکان استفاده از cms های متن باز به زبان های PHP و یا CGI و Perl تضمین بازگشت وجه در کل دوره سرویس برای اولین بار در ایران، بکاپ گیری و امکان ریستور آن به صورت روزانه، هارد SSD مجزا برای وب سرورها و سرور پایگاه داده ها، امکان ارتقا از سرویس های دیگربه سروس هاست لینوکس وجود دارد. درصورتی که از سرویس دهنده هاست خود رضایت ندارید می توانید برای خرید هاست حرفه ای لینوکس حرفه ای به سایت سرورکلیک مراجعه کنید.

هاست لینوکس با استفاده از سخت افزار قدرتمند، انتخاب برترین دیتا سنترهای کشور و ارائه کنترل پنل محبوب cPanel تمام نیازهای مورد نظر خود را با انتخاب یکی از پلن های هاست لینوکس تامین نمایید. سرور کلیک با استفاده از ابزارهای مانیتورینگ شبانه روزی، بهره گیری از راهکارهای Backup حرفه ای و همچنین با استفاده از سیستم های امنیتی قوی اطمینان و اعتماد مورد نظر شما را برآورده کرده و در جهت راه اندازی سایت با نرم افزارهای جوملا، دروپال، وردپرس، پرستاشاپ و تمام اسکریپت های مبتنی بر Node.js / Ruby / Python / PHP / MySQL تمام درخواست های شما را پشتیبانی می کند.
لینوکس (Linux) یک سیستم‌ عامل شبه یونیکس است؛ که بخش عمده آن سازگار با استاندارد پازیکس است. لینوکس نام سیستم عامل‌هایی است که از لینوکس کرنل یا هسته لینوکس استفاده می‌کنند. استفاده از گنو/لینوکس برای کل لینوکس به نظر سازنده لینوکس اشتباه است. درحالی که بنیاد نرم‌افزار آزاد سیستم‌عامل حاصل از این ترکیب‌بندی را «گنو/لینوکس» می‌نامد، اما دیگران معمولاً آن را تنها «لینوکس» می‌خوانند، این دوگانگی در نام نهادن منجر به بحث نامگذاری گنو/لینوکس شده‌است.

خرید هاست لینوکس حرفه ای چه مزایایی دارد؟

هاست لینوکس حرفه ای موجود در سایت سرورکلیک در سرورهای پرقدرت مجهز به انواع تجهیزات امنیتی و فایروال، هارد پرسرعت و رم آن دارای انواع آنتی ویروس ها برای میزبانی سایت هایی هستند که به HTML و PHP طراحی شده اند. همچنین برای نصب انواع CMS و سایت هایی که از دیتابیس MySql استفاده می کنند مناسب می باشد. مشخصات کامل فنی سرور را می توانید در سایت سرورکلیک مشاهده کنید. البته باید در نظر داشته باشید که این به معناست که سیتم عامل نصب شده بر روی سرور Linux است و هیچ ارتباط مستقیمی با سیستم عامل کامپیوتر ندارد.به طوریکه ممکن است بر روی رایانه شما ویندوز نصب شده باشد؛ ولی به راحتی پس از خرید هاست لینوکس حرفه ای از آن استفاده کنید.

مزایای هاست لینوکس حرفه ای

مزایای هاست لینوکس حرفه ای

 • سرعت، امنیت و پایداری سایت با هاست حرفه ای
 • سرورها با کرنل اختصاصی کلودلینوکس برای میزبانی
 • بهره گیری از دیسک های SSD و SAS
 • مجهز به سیستم تشخیص و جلوگیری از نفوذ IPS اختصاصی
 • استفاده از فایروال های قدرتمند
هاست لینوکس با استفاده از سخت افزار قدرتمند، انتخاب برترین دیتا سنترهای کشور و ارائه کنترل پنل محبوب cPanel تمام نیازهای مورد نظر خود را با انتخاب یکی از پلن های هاست لینوکس تامین نمایید. سرور کلیک با استفاده از ابزارهای مانیتورینگ شبانه روزی، بهره گیری از راهکارهای Backup حرفه ای و همچنین با استفاده از سیستم های امنیتی قوی اطمینان و اعتماد مورد نظر شما را برآورده کرده و در جهت راه اندازی سایت با نرم افزارهای جوملا، دروپال، وردپرس، پرستاشاپ و تمام اسکریپت های مبتنی بر Node.js / Ruby / Python / PHP / MySQL تمام درخواست های شما را پشتیبانی می کند.

خرید هاست حرفه ای لینوکس

Linux hosting حرفه ای با کنترل پنل قدرتمند Cpanel مناسب برای تمامی وب سایت های مبتنی بر پی اچ پی است و همچنین هاست لینوکس آلمان بهینه سازی شده است برای استفاده از اسکریپت ها مدیریت محتوا نظیر وردپرس، نیوک، دروپال و… می باشد. تیم فنی و پشتیبانی سرورکلیک با تجربه چند ساله خود به صورت 24 ساعته خرید هاست میزبانی وب لینوکس را بررسی و مانیتورینگ می کند تا مشکلی برای کاربران عزیز پیش نیاید و درصورت هر گونه مشکل در تهیه هاست لینوکس حرفه ای آن را در سریع ترین زمان ممکن برطرف کند.

خرید هاست لینوکس حرفه ای ایران

به فضایی که بر روی سرور اختصاصی و یا مجازی با سیستم عامل لینوکس برای ارائه و یا نمایش وبسایت اختصاص داده میشود، هاست لینوکس حرفه ای می گویند. کاربرانی که نیاز به یک وبسایت پویا و رابط کاربری آسان دارند، استفاده از هاست لینوکس به آنها پیشنهاد میشود. هاست های لینوکس شرکت سرورکلیک بر روی سرورهای اختصاصی ایران به همراه اخرین تکنولوژی سخت افزاری ارائه میشود که از ویژگی های آن می توان به استفاده از کنترل پنل مدیریت هاست دایرکت ادمین و وب سرور اپاچی اشاره کرد.

با استفاده از Linux hosting حرفه ای می توانید قدرت واقعی یک سرور مجازی را تجربه کنید اما با این تفاوت که نیازی نیست موارد فنی و نگهداری سرور توسط خود شما صورت بگیرد یا مجبور باشید هزینه اضافه تری را پرداخت کنید. این موارد گفته شده به طور کامل توسط متخصصان سرورکلیک انجام میشود.

مزایای هاست لینوکس حرفه ای ویژگی های برتر هاست لینوکس
سرعت، امنیت و پایداری پهنای باند نامحدود و امکان ارائه آی پی اختصاصی
کرنل اختصاصی کلودلینوکس برای میزبانی بک آپ گیری روزانه سرویس
استفاده از فایروال های قدرتمند
استفاده از فایروال های قدرتمند مجهز به بروز ترین آنتی ویروس و آنتی اسپم

هاست لینوکس حرفه ای چیست؟

هاست لینوکس حرفه ای چیست؟

سرعت بیشتر فروش با خرید هاست لینوکس حرفه ای

اگر شما یک فروشگاه اینترنتی یا وب سایتی در زمینه فروش محصولات هستید؛ ممکن است به صورت ناگهانی بازدیدکنندگان وب سایت شما چند برابر شود. اگر از هاست لینوکس معمولی استفاده می کنید قطعا پس از مدتی وب سایت شما از کار می افتد. Linux hosting معمولی برای ترافیک های زیاد مناسب نمی باشد. شما می توانید با تهیه هاست لینوکس حرفه ای منابع سخت افزاری بیشتری را در اختیار داشته باشید و مطمئن باشد که در آینده هیچ مشکلی برای وب سایت شما به وجود نمی آید.

ویژگی های برتر هاست لینوکس حرفه ای

• پهنای باند نامحدود و امکان ارائه آی پی اختصاصی • مجهز به هارد SSD و وب سرور لایت اسپید • بک آپ گیری روزانه سرویس • سرعت، امنیت و پایداری • استفاده از فایروال های قدرتمند • مجهز به بروز ترین آنتی ویروس و آنتی اسپم

تفاوت هاست SSD با هاست NVMe در چیست؟

دیسک های اس اس دی دارای سرعت بسیار بالایی نسبت به دیسک های معمولی هستند با این وجود جدیدترین مدل دیسک SSD مجهز به تکنولوژی NVMe می باشد. که تا هفت برابر اس اس دی های معمولی سریع تر عمل می کند و این سرعت بالاتر در خواندن و نوشتن روی دیسک موجب اجرای سریع تر آن میشود که همچنین سرعت سایت را نیز افزایش می دهد.

هاست حرفه ای برای میزبانی سایت هایی مورد استفاده قرار می گیرد که سرعت اجرا و پایداری سایت دارای اهمیت بسیار ویژه ای می باشد و در این زمینه پیکر بندی شده است. تجربه کاربری سایت دارای هاست حرفه ای لینوکس برای طراحان مدیران سایت و بازدیدکنندگان لذت بخش است. ارائه منابع اختصاصی در هاستینگ لینوکس حرفه ای به صورتی است که عملا سایت هایی با بازدید متوسط تا نسبتا بالا را حمایت می کند. لازم است بدانید که نوع برنامه پلاگین و تم های مورد استفاده از موارد مهم در طراحی سایت های پرسرعت می باشد؛ که در این زمینه کارشناسان پشتیبانی سایت سرورکلیک آماده خدمت رسانی به شما هستند و برای بهینه سازی سایت برای رسیدن به سرعت بالاتر شما را کمک می کنند.

فروش هاست لینوکس حرفه ای

فروش هاست لینوکس حرفه ای

ارائه سرویس هاست لینوکس حرفه ای با امکانات پیشرفته و منحصر به فرد در سایت سرورکلیک موجود است. هاست لینوکس حرفه ای یکی از بهترین سرویس های هاستینگ سایت سرورکلیک است که برای وب سایت های پر بازدید که نیاز به منابع اختصاصی دارند مورد استفاده قرار می گیرد همچنین سرعت عملکرد بالایی دارد. در این نوع از Linux hosting، از وب سرور لایت اسپید برای افزایش کیفیت و کارایی وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت هاست لینوکس حرفه ای

یکی از موارد بسیار مهمی که سرورکلیک در فروش هاست لینوکس حرفه ای در نظر گرفته است. قیمت مناسب و کیفیت بالا در تهیه این نوع host می باشد. شما می توانید خرید هاست حرفه ای لینوکس را با ارزان ترین قیمت در سایت سرورکلیک انجام دهید.

خرید هاست لینوکس حرفه ای در سایت سرورکلیک

شما می توانید پس از تهیه هاست لینوکس حرفه ای از آن برای استفاده از ربات های تلگرام استفاده کنید، که بصورت کامل بهنه شده است ومناسب می باشد. همچنین در هاست لینوکس فریم ورک لاراول قابل نصب و راه اندازی می باشد. Linux hosting از زبان برنامه نویسی Ruby نیز پشتیبانی می کند. هاست حرفه ای سرور کلیک مناسب برای بسیاری از وبمسترها و طراحان وب و توسعه دهندگان حرفه ای سایت می باشد. که برای بسیاری از کابران که نیاز به هاست پرسرعت، هاست NVMe SSD تولید شده است. در هاست حرفه ای سرورکلیک با بهره گیری از پلتفرم هاست لینوکس ابری شما می توانید بیشترین سرعت و بالاترین امنیت و پایداری را به دلیل تقسیم منابع سرور به صورت اختصاصی داشته باشید. به همین دلیل خدمات در این زمینه افزایش یافته است و کاربران می توانند از خرید هاست لینوکس حرفه ای برای میزبانی سایت های سفارشی و پرتال های پرستاشاپ، ووکامرس، دروپال، وردپرس و جوملا استفاده کنند.

فروش هاست ارزان قیمت لینوکس

هاست لینوکس حرفه ای یا ویژه برای اشخاص، سازمان ها و شرکت هایی است که آپ تایم بودن برای آنها مهم می باشد؛ و سرعت و کیفیت و امنیت سایتشان برایشان اهمیت دارد. سرورکلیک به این از کاربران استفاده از میزبانی هاست لینوکس حرفه ای را پیشنهاد می دهد. هاست لینوکس ویژه بر روی سرورهای قدرتمند و پرسرعت دیتاسنترهای مشهور ارائه شده است. هاست لینوکس حرفه ای یا همان Cloud Linux از وب سرور قدرتمند لایت اسپید بهره میبرد، که کمک زیادی به سرعت و امنیت سایت می کند. و کاربران می توانند از این هاست لینوکس با خیالی آسوده استفاده کنند و نگران آپ تایم بودن آن نباشند.

خرید هاست لینوکس ایران

خرید هاست لینوکس ایران

هاست لینوکس ایران مناسب برای اجرا کردن نرم افزارهایی می باشد که با زبان برنامه نویسی PHP ، HTML ، css و دیگر زبان های متن باز نوشته شده اند. در این سرویس امکان میزبانی انواع نرم افزارهای مدیریت محتوا مانند وردپرس، جوملا و ... وجود دارد. با خرید هاست لینوکس ایران در سایت سرورکلیک یک کنترل پنل قدرتمند برای شما فراهم میشود و همچنین در بستر زیر ساخت های اینترنت داخلی کشور ارائه میشود. شما می توانید با تهیه هاست لینوکس میزبانی سایت های مختلفی مانند شرکت ها، نهادهای خصوصی و دولتی و همچنین انواع سایت های فروشگاهی و شخصی را انجام دهید.

خرید هاست حرفه ای لینوکس ایران: ارائه وب هاست لینوکس در چندین دیتاسنتر مختلف داخلی و خارجی (ایران، آلمان، فرانسه) و... در سایت سرورکلیک وجود دارد و ما می خواهیم در این مقاله به بررسی هاست لینوکس ایران ارزان بپردازیم. استفاده از سیستم عامل پایدار هاست لینوکس ایران در کنار امکانات فراوان برنامه های تحت  PHP یا MySQL انتخاب اینگونه سرویس ها را برای شما راحت تر کرده است. این میزبانی وب برای وب سایت هایی است که بر اساس دروپال، وردپرس، جوملا، وی بولتن و... مدیریت محتوای آنها انجام میشود. زمانی که سایت شما بر اساس کشور ایران میزبانی میشود شما می توانید از بهترین نوع هاست لینوکس ایرانی استفاده کنید. شما می توانید برای خرید Linux host ایران به سایت سرورکلیک مراجعه کنید و از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین هاست های ارائه شده در این سرور برای راه اندازی سایت و یا کسب و کار اینترنتی خود استفاده کنید.

خرید هاست لینوکس ایران چه مزیتی دارد؟

همانطور که می دانید هاست فضایی است که بر روی آن اطلاعات و فایل های وبسایت قرار می گیرد. سرویس میزبانی host از کامپیوترهای مخصوص و قدرتمندی به نام سرور ارائه میشود. و این سرورها در دیتاسنتر قرار می گیرند؛ و به صورت شبانه روزی فعال هستند. منظور از هاست ایران است است که سرور host در دیتاسنترهای داخلی کشور میزبانی میشود. سایت های قرار گرفته بر روی هاست ایران، در تمام نقاط دنیا توسط اینترنت قابل دسترس هستند. کیفیت هاست های ایرانی و دیتاسنتر های پیشرفته ی داخلی تاکنون توانسته است رضایت بسیاری از کاربران را بدست آورد. به صورتی که بیشتر سایت های مهم و بزرگ کشور در داخل ایران میزبانی میشوند. شما می توانید بهترین هاست ایرانی را از سایت سرورکلیک سفارش دهید.

خرید بهترین هاست لینوکس ایران

منظور از خذمات هاستینگ سرورکلیک برای هاست لینوکس ایران، این است که سرویس هاست از سرورهایی با سیستم عامل Linux ارائه میشود. سرورهای لینوکسی از محبوبیت زیادی برخوردار هستند؛ و مهم ترین آنها Open source بودن و رایگان بودن آن است. میزبانی وب لینوکس برای استفاده در زبان های برنامه نویسی مختلف مانند PHP - HTML  به کار می رود و پایگاه داده آن MySQL می باشد. بهتر است بدانید که برای هاست لینوکس از کنترل پنل هایی مانند موارد زیر استفاده میشود.

 • سی پنل
 • دایرکت ادمین
 • پلسک
 • کلوکسو

هاست لینوکس ایران یا خارج

هاست لینوکس ایران یا خارج

مهم ترین و اصلی ترین تفاوت هاست لینوکس ایرانی و خارجی در سرعت و کیفیت آن می باشد. سروری که به کاربران ایرانی نزدیک تر است، سرعت بسیار بالاتری برای بازدیدکنندگان ایرانی دارد و همچنین سروری که در آمریکا و یا هر کشور خارجه دیگری قرار دارد، سرعت نسبتا کمتری برای کاربران داخلی دارد. بنابراین هر چه موقعیت مکانی سرور یا همان host به کاربران نزدیک تر باشد بارگزاری صفحات مختلف وبسایت برای آنها بیشتر است، و هرچه این فاصله دورتر شود به مقدار محدودی این سرعت کاهش پیدا می کند. به طور مثال فرض کنید که بیشتر کاربران سایت شما در اورپا هستند، پس بهترین گزینه برای سرویس میزبانی وب برای افرادی که در اروپا هستند، استفاده از هاست آلمان می باشد.

تاثیر هاست لینوکس ایران و خارج در سئو کردن

به طور کلی دو مورد اصلی وجود دارد که موجب محبوبیت وبسایت در موتورهای جستجویی مانند گوگل میشود:

 1. آپ تایم بودن هاست
 2. پینگ کردن به سرورهای گوگل

یکی از تفاوت های دیگری که بین هاست ایران و خارج وجود دارد آپ تایم بودن آن است. یعنی host های اروپایی آپ تایم بهتری نسبت به نوع ایرانی دارند. اما با وجود پیشرفت هایی که در این زمینه به وجود آمده است، می توان گفت که آپتایم بودن دیتاسنترهای ایران 99% است. اما درمورد پینگ به سرورهای گوگل، در اروپا و آمریکا دیتاسنترهای زیادی وجود دارد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که سرورهای خارجی پینگ بهتری برای سرورهای گوگل دارند. اما بعضی از کاربران هم اعتقاد دارند که سرورهای ایران در جستجو کردن برای افراد ایرانی اولویت دارند و از نظر موقعیت مکانی تاثیر بسیار زیادی دارد.

چرا هاست لینوکس ایرانی برای کاربران ایرانی مناسب است؟

برای دارندگان سایت هایی که به شدت بر روی سرعت بارگذاری وب سایت خود حساس هستند و یا اطلاعات و داده های آنها بسیار مهم است، استفاده از Linux host ایران پیشنهاد می شود و برای افرادی هم که آپتایم بودن host برایشان اهمیت زیادی دارد و اعتقاد دارند که هاست های خارج سئو بهتری دارد استفاده از هاست آلمان پیشنهاد میشود. چرا که سرورهای اورپا به ایران نزدیک تر هستند و سرعت بسیار مناسبی دارند.

یکی از بهترین گزینه های خرید میزبانی برای سایت، هاست لینوکس ایران می باشد. که دارای سرعت، کیفیت و پایداری بسیار بالایی می باشد. موفقیت در انجام فعالیت های وب سایت و دسترسی بدون مشکل به خدمات ایمیل ها و همچنین افزایش رتبه ی سایت از بهترین و مهم ترین مزیت های این سایت می باشد. از ویژگی های بارز هاست لینوکس و هاست لینوکس سی پنل،خرید هاست لینوکس حرفه ای این می باشد که در صورتی که از CMS استفاده می کنید می توانید از زبان های مختلف برنامه نویسی بهره مند شوید.

ویژگی های هاست لینوکس ایران

ویژگی های هاست لینوکس ایران

 • امنیت بسیار بالا بر اساس سیستم عامل لینوکس در توزیع های مختلف
 • کارایی و عملکرد بالا به دلیل بهینه بودن سیستم عامل لینوکس
 • امکان اجرای کامل php با عملکرد بسیار مناسب نسبت به هاست ویندوز
 • استفاده از بانک اطلاعاتی با کارایی و سرعت بالا
 • استفاده از دستورات HTML
 • امکان نصب و راه اندازی سیستم های مدیریت محتوا بر اساس php

قیمت هاست لینوکس ایران

شرکت سرورکلیک با بهره گیری از سرورهای اختصاصی در معتبرترین دیتاسنترهای داخلی، توانسته است بهترین نوع Linux host ایرانی را با سرعت بالا و قیمت مناسب برای کاربران خود عرضه کند. ضمن اینکه با پشتیبانی 24 ساعته می توانید در هر زمان مشکلا شما را در این زمینه برطرف کند. شما می توانید با مراجعه به سرورکلیک از خدمات آن در زمینه خرید هاست سی پنل لینوکس ایران بهره ببرید؛ و نسبت به تهیه و سفارش هاست سی پنلخرید هاست لینوکس سی پنل لینوکس ایرانی اقدام کنید.

هاست لینوکس ایران ارزان

به فضایی که بر روی سرور اختصاصی یا سرور مجازی با سیستم عامل لینوکس برای ارائه یا نمایش وبسایت اختصاص داده میشود، Linux host می گویند. به دلیل اینکه سرورهای لینوکسی پشتیبانی کامل از زبان برنامه نویسی php می کنند؛ توصیه میشود افرادی که نیاز به یک وبسایت پویا و اتصال کاربری راحت دارند، از هاست لینوکس استفاده می کنند. یکی از بهترین مزیت های هاست لینوکس، این است که به صورت 90 درصد از اسکریپت ها و سیستم های مدیریت محتوای رایگان و رایج در اینترنت پشتیبانی می کند. این موضوع موجب میشود تا کاربرانی که اطلاعات محدودی در رابطه با راه اندازی وبسایت دارند؛ بتوانند یک سایت با موضوع و محتوای دلخواه خود ایجاد کنند.

هاست لینوکس ایران ارزان

ویژگی های برتر هاست لینوکس

 • پشتیبان گیری از تمامی اطلاعات سایت
 • سرعت و امنیت بالا
 • مجهز به هارد SSD
 • میزبانی قوی برای سایت

خرید هاست لینوکس ایران در سایت سرورکلیک

بهترین هاست لینوکس ایران ارزان در سایت سرورکلیک بر روی سرورهای اختصاصی ایران به همراه اخرین تکنولوژی های سخت افزاری ارائه میشود؛ شما می توانید نسبت به خرید هاست لینوکس با بهترین قیمت و بیشترین کیفیت در سایت سرورکلیک اقدام کنید. در صورتی که بخواهید خرید هاست لینوکس خود را در سایت سرورکلیک انجام دهید؛ تیم پشتیبانی سایت سرورکلیک شما را در این زمینه راهنمایی می کنند. و در صورتی که شما نیاز دارید تا اطلاعات خود را از شرکت های دیگر به شرکت هاستینگ سرورکلیک انتقال دهید می توانید از خدمات ویژه این سایت استفاده کنید.

هاست لینوکسی یکی از مقرون به صرفه ترین خدمات میزبانی که بر روی یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین سیستم عامل های جهان راه اندازی میشود. همچنین با امکانات گسترده ای که این سرویس دارد توانسته است بهترین سرویس ارائه شده برای میزبانی سایت های مختلف باشد.

قیمت هاست لینوکس

قیمت هاست لینوکس ایران؛ ارزان ترین میزبان داخلی

قیمت هاست لینوکس در سایت سرورکلیک که یکی از بهترین سایت های فروش هاست لینوکس می باشد بسیار مناسب است. خرید هاست لینوکس در این سایت یکی از مقرون به صرفه ترین خدمات میزبانی می باشد که بر روی یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین سیستم عامل های جهان عرضه میشود؛ و به همراه امکانات فراوان طیف گسترده ای از برنامه های تحت برنامه نویسی php سازگار می باشد. بسیاری از مشتریان می توانند با پرداخت هزینه هاست لینوکس، در سرورکلیک از بیشترین مزایای این نوع میزبانی بهره مند شوند.

هاست لینوکس توسط کنترل پنل قدرتمند سی پنل در ایران و خارج از کشور با بهترین سخت افزارها و قدرتمند ترین سرورها در دیتاسنترهای معروف دنیا به همراه امنیت و سرعت بسیار بالا قابل استفاده می باشند. اگر سایتی را به تازگی راه اندازی کرده اید و بازدید سایت شما معمولی می باشد. می توانید در سایت سرورکلیک نسبت به خرید هاست لینوکس با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا اقدام کنید. تهیه هاست لینوکس داخلی، با توجه به بودجه محدود بسیاری از کسب و کارهای نوپا سرویسی اقتصادی و ارزان برای شروع فعالیت آنها در زمینه وب می باشد.

هاست لینوکس، یک هاست بسیار مناسب برای وب سایت هایی است که بر اساس زبان برنامه نویسی php راه اندازی شده اند. خرید هاست لینوکس ایران، یکی از مسائلی است که مدیران وب سایت های اینترنتی با آن مواجه هستند، که به دنبال راه اندازی سایت خود با سرویس Linux مطمئن می باشند. شما قادر هستید تا بر روی این هاست تمامی سیستم های مدیریت محتوا را مانند:وردپرس، جوملا، دروپال و... را می توانید بر روی آن نصب و سپس استفاده کنید. همانطور که می دانید هزینه هاست لینوکس از فاکتورهای بسیار مهم در هنگام تهیه هاست لینوکس می باشد، اما امنیت و پشتیبانی 24 ساعته آن از اهمیت بالاتری برخوردار است.

معرفی برخی سایت های خارجی در حوزه فروش میزبان لینوکس:

قیمت هاست لینوکس داخلی

قیمت هاست لینوکس داخلی

شرکت هاستینگ سرورکلیک، این نوع سرویس را طوری طراحی کرده است که بسیار انعطاف پذیر است و به راحتی می توانید پردازشگر، فضای دیسک، ترافیک ماهانه، بازدید در لحظه و سایر اطلاعات شخصی خود را به صورت خصوصی برای سایت خود تنظیم کنید. تا بتوانید از یک هاست لینوکس ارزان با بالاترین بهره وری استفاده کنید. همچنین این سرویس در دوکشور ایران و آلمان ارائه میشود. برای اطلاعات بیشتر درباره این نوع میزبانی می توانید مقاله "هاست لینوکس چیست؟" را مطالعه کنید.

ارائه هاست لینوکسی در سایت سرورکلیک بر اساس دیتاسنترهای داخلی و خارجی مانند ایران، آلمان و فرانسه ارائه میشود. استفاده از سیستم عامل پایدار در لینوکس در کنار امکانات بسیار زیادی که دارد تحت PHP/MySQL انتخاب این نوع سرویس ها را برای شما راحت تر کرده است. این سرویس از هاست برای وب سایت هایی که بر اساس دروپال، وردپرس، جوملا، وی بولتن و دیگر سیستم های مدیریت محتوا پشتیبانی میشوند. به شما پیشنهاد میشود در کنار خرید هاست لینوکس حرفه ای در صورتی که سایت شما توسط وردپرس طراحی شده است، از پلن های مختلف این هاست نیز استفاده کنید. هاست لینوکسی از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین هاست های ارائه شده در سایت سرورکلیک می باشد که شما می توانید به راحتی سایت شخصی و یا کسب و کار خود را بر روی آن میزبانی کنید.

قیمت هاست لینوکس ایران

قیمت مناسب هاست لینوکسی

ممکن است شما هم به این فکر افتاده باشید که کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید؛ و یا کسب و کار اینترنتی دارید و می خواهید برای پایگاه آنلاین داده های خود، یک هاست یا فضای میزبانی مناسب تهیه کنید که به شما خرید هاست لینوکسی از سایت سرورکلیک را پیشنهاد میدهیم. هاست لینوکسی ایرانی این سایت با تراکم کمی که دارد، اما می تواند سرعت فوق العاده ای را برای کاربران به همره داشته باشد.

شما می توانید با خرید هاست لینوکس ایران به راحتی فایل های وب سایت خود را که بر اساس PHP/MYSQL می باشند را میزبانی کنید و سایت خود را بر روی آنها بارگذاری کنید. فرق چندانی ندارد که یک صفحه HTML ساده را اجرا کنید یا یک سیستم مدیریت محتوایی نظیر وردپرس. شما می توانید با استفاده از این سرویس هر آنجه را که نیاز دارید را روی host مورد نظر آپلود کنید.

کنترل پنل مدیریت این نوع میزبانی، همزمان پس از خرید هاست لینوکس ارزان قیمت در اختیار شما قرار می گیرد. و شما به راحتی می توانید توسط پرتابل کاربری موجود در سرورکلیک، وارد پنل سرویس خریداری شده بروید. و سایت خود را آماده سازی کنید. کنترل پنل این سرویس نوعی داشبورد دایرکت ادمین محسوب می شود که کار کردن با آن بسیار راحت می باشد؛ ولی اگر در این زمینه با مشکلی مواجه شدید می تواند از تیم پشتیبانی این سایت کمک بگیرید.

مزایای خرید هاست لینوکسی

 • میزبانی در دیتاسنتر اختصاصی سرورکلیک
 • تحویل بلافاصله پس از پرداخت
 • انتقال رایگان از سایر شرکت ها
 • ترافیک نامحدود و ارائه آی پی درخواستی
 • مجهز به هارد SSD

قیمت هاست لینوکسی با پایداری بالا

آپ تایم بودن و پایداری بالا برای سرویس های خریداری شده یکی از اصلی ترین و مهم ترین نیازها برای وب سایت ها می باشد. برای اینکه وبسایت ما بهتر در دسترس باشد و Downtime پایین تری داشته باشد. یکی از مزیت های مهم رقابتی سایت شما با سایر رقیبان این است که هاست های لینوکسی سرورکلیک تضمین آپ تایم بودن را به شما ارائه می دهد.

قیمت مناسب هاست لینوکسی با پایداری بالا

بکاپ گیری منظم

با بهره مندی از نسخه پشتیبان وب سایت یا فروشگاه اینترنتی یکی از مهم ترین نیازهای شما می باشد. سایت سرورکلیک با تکیه بر دانش فنی متخصصان توانسته است بکاپ گیری هفتگی را انجام دهد و سایت را به طور کامل پشتیبانی کند. در صورت نیاز و یا برخورد با چالش های فنی می توانید، وب سایت خودتان را به نسخه اصلی آن بازگردانید.

پشتیبانی 24 ساعته

در هر زمان از شبانه روز می توانید از پشتیبانی کردن سایت سرورکلیک که همیشه در دسترس شماست استفاده کنید. در هر زمان که نسبت به عملکرد وب سایت به مشکلی برخوردید می توانید از طریق پشتیبانی این مشکلات را در میان بگذارید و به راحتی حل کنید. همچنین اگز نیاز به خرد هاست جدید لینوکسی داشتید. می توانید با قیمت فروش سایت سرورکلیک در ارتباط باشید و بهترین خرید را نسبت به نیاز سرور خود انجام دهید تا بتوانید کارایی و کیفیت عملکرد سایت خود را بالا ببرید. این سرویس معمولا برای کاربرانی مفید می باشد که در آغاز فعالیت خود در دنیای مجازی هستند و یا بازدید آنچنانی ندارند و می خواهند در گروه سایت های پربازدید قرار بگیرند. قیمت میزبان لینوکس، در سایت سرورکلیک نسبت به دیگر شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ بسیار مناسب تر است و شما می توانید این نوع هاست را با قیمت مناسب تهیه کنید و از مزایای بسیار زیاد آن بهره مند شوید. برای تفاوت هاست لینوکس با هاست وردپرس مقاله "تفاوت هاست لینوکس با هاست وردپرس چیست؟" را مطالعه کنید.

طبق گفته ی سایت businessnewsdaily در رابطه با سرویس میزبانی لینوکس:
Linux, an open-source operating system, is the most popular OS among web hosting providers. Open source means the source code can be used, modified, and redistributed freely in both commercial and noncommercial capacities. Web hosting providers prefer this to the more restrictive Windows platform because it allows greater customization in server capabilities and user options.

مزایای هاست لینوکس سرورکلیک

 • کنترل پنل دایرکت ادمین
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • فروش همراه با گارانتی و ضمانت
 • تراکم مناسب سرورها
 • تحویل فوری
 • تنظیمات امنیتی پیشرفته

خرید هاست لینوکس با قیمت مناسب

خرید هاست لینوکس با قیمت مناسب

هاست لینوکس موجود در سایت سرورکلیک با استفاده از کنترل پنل قدرتمند cPanel مدیریت سایت شما را بهبود می بخشد و هارد های قدرتمندی بر روی ریز پردازنده ها و حافظه های رم ارائه می دهد و سرعت سایت شما را در بالا ترین حالت قرار می دهد. سیستم عامل  linux در کنار سایر سیستم های امنیتی می تواند حداکثر امنیت و سرعت را برای داده ها و اطلاعات شما ارائه دهد و شما هیچ نگرانی بابت از دست رفتن اطلاعات خود نداشته باشید و یا بابت بسیاری از ویروس ها و اسپم ها درگیری نداشته باشید و سایت شما را مخرب نمی کنند.

خدمات هاست لینوکس

 • استفاده از دیسک های آرایه ای
 • ارتقا سرویس هاستینگ
 • استفاده از سخت افزارهای مختص سرور
 • برخورداری از پردازنده های چند هسته ای

خرید هاست لینوکس ارزان قیمت

میزبانی وب لینوکس معمولا برای ارائه خدمات به وب سایت هایی مورد استفاده قرار می گیرد که بازدید و مصرف معمولی از منابع سرور دارند؛ و کد نویسی و برنامه نویسی آنها بر پایه سیستم عامل لینوکس و با زبان های برنامه نویسی php یا CGI یا پرل و ... می باشد. البته بهتر است بدانید که هاست لینوکس به این معنی است که تنها سیستم عامل نصب شده بر روی سرور لینوکس می باشد و هیچ ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شما ندارد و اگر روی کامپیوتر شما ویندوز نصب شده باشد به راحتی می توانید از هاست لینوکس استفاده کنید. سرورهای این نوع سرویس همگی در بسترهای دیتاسنترهای ایرانی که در داخل ایران هستند میزبانی میشوند و از کنترل پنل ایرانی استفاده می کنند.

فروش هاست لینوکس ایران

خرید هاست لینوکس ارزان قیمت

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنکام خرید هاست لینوکس در نظر گرفته میشود؛ قیمت هاست لینوکس می باشد. که می تواند یک مزیت مهم برای شرکت های ارائه دهنده هاستینگ می باشد. شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین هاست لینوکس را قیمت ارزان در سایت سرورکلیک تهیه کنید و از مزایای آن بهره ببرید. خرید هاست لینوکس ارزان قیمت، یک انتخاب مناسب برای پلتفرم هایی است که بر بستر php و perl یا برای سایت هایی که از اسکریپت های مخصوص استفاده می کنند. هزینه میزبانی لینوکس بر اساس نیاز شما از منابع استفاده میشود. و درکشورهای مختلف با کنترل پنل دایرکت ادمین قابل ارائه می باشد. به نوعی از میزبانی وب که سیستم عامل سرور آن لینوکس باشد؛ هاست Linux می گویند. برای داشتن هاست با سیستم عامل لینوکس به هیچ عنوان نیازی نیست که سیستم عامل دستگاه شما لینوکس باشد، در اصل شما با استفاده از یک مرورگر وب به یک محیط کاملا گرافیکی برای مدیریت میزبانی خود دسترسی دارید. وب سروری که اصولا در هاست های لینوکسی مورد استفاده قرار می گیرد وب سرور آپاچی می باشد.

مزایای خرید هاست لینوکس ارزان قیمت

 • ارائه کنترل پنل محبوب سی پنل cPanel
 • استفاده از بهترین سرویس های میزبانی
 • جلوگیری از نفوذ IPS اختصاصی
 • مجهز به بروز ترین آنتی اسپم

تفاوت های هاست لینوکسی و هاست ویندوز

 1. وب سرور (Web Server): وب سرور های این دو هاست با یک دیگر تفاوت دارد. وب سرور هاست شما در نحوه نمایش دامنه شما تاثیر گذار است. وب سرور های معروف هاست های حرفه ای لینوکسی وب سرور های LiteSpeed و Apache و وب سرور های معروف هاست ویندوزی نیز می توان به NiginX و Apache اشاره کرد.
 2. دیتابیس سرور (Database): دیتابیس سرور ها نیز در بین هاست های لینوکس و ویندوز تفاوت دارد.
 3. میل سرور (Mail Server): امکان و نحوه استفاده از میل سرور نیز در بین این دو هاست فرق دارد.
 4. کنترل پنل ها (Control Panels): یکی از برگ ترین تفاوت های هاست های لینوکسی و ویندوزی، در بین کنترل پنل های این دو هاست مختلف است که باعث می شود تا کنترل در این این دو هاست تفاوت داشته باشد.
 5. امنیت (Security): یکی از مهم ترین تفاوت های هاست لینوکس و هاست ویندوز، امنیت آنهاست. امنیت هر دو تا حد بسیار زیادی بالاست. اما از آنجایی که لینوکس،  متن باز (Open Source) است و می توان امنیت آن را افزایش داد، هاست های لینوکس نبست به هاست ویندوزی، امن تر هستند.

قیمت هاست لینوکس در سایت سرورکلیک

خرید هاست لینوکس ایران با قیمت مناسب و کیفیت عالی از دغدغه های اصلی مدیران سایت ها و وب مستران می باشد؛ که در هاست اشتراکی سرورکلیک تمامی این عوامل در نظر گرفته شده است و هاست های اقتصادی با هزینه مناسب برای میزبانی سیستم های مدیریت محتوا در نظر گرفته شده است. تمامی هاست لینوکس ارائه شده در سرورکلیک به گونه ای ساخته شده اند که سرعت سایت شما را تا حد زیادی افزایش می دهند.

چنانچه برای مدیریت وب سایت خود نیاز به میزبانی با سرعت و قدرت بالا دارید. می توانید از هاست لینوکس ارائه شده در سایت سرورکلیک استفاده کنید. همچنین قیمت هاست لینوکس به نسبت دیگر سرویس های میزبانی بسیار مناسب می باشد و شما می توانید هزینه کمتری بابت تهیه هاست بپردازید.

هاست لینوکس حرفه ای چیست؟

هاست لینوکس حرفه ای چیست؟

هاست لینوکس حرفه ای یا فضای میزبانی مناسبی برای شرکت ها و سازمان هایی است که سرعت سایت و آپ تایم بودن و کیفیت و امنیت آن برایشان دارای اهمیت بسیار بالایی است. هاست لینوکس حرفه ای سرورکلیک دارای هارد دیسک و همچنین رم می باشد. و بر روی سرورهای بسیار قدرتمند و پر سرعت در دیتا سنترهای مشهور در خارج و داخل ایران قرار دارد.

هاست لینوکس چیست؟

هاست لینوکس، به نوعی از میزبانی وب سایت گفته می شود که سیستم عامل آن سرور لینوکس می باشد. کابران برای استفاده از این نوع هاست نیازی ندارند تا اطلاعاتی برای کار با سیستم عامل لینوکس داشته باشند. مدیریت هاست لینوکس از طریق محیط تحت وب گرافیکی cPanel است که در همهی سیستم عامل ها بدون نیاز به اطلاعات فنی قابل استفاده است. از هاست لینوکس برای اجرای فایل ها و نرم افزارهای تحت وب مانند HTML و PHP همراه با بانک اطلاعاتی استفاده میشود. با استفاده از وب سرور قدرتمند لایت اسپید برای نصب نرم افزارهای تحت وب وردپرس، جوملا و ... شما به هاست لینوکس احتیاج دارید.

با توجه به نوشته های سایت techradar در رابطه با خرید هاست لینوکس:

Every Linux host claims to offer the best possible technical support, but separating the experts from the pretenders isn't always easy. One way to identify the most knowledgeable providers is to check their high-end products. You won't get the same level of support if you're buying a basic shared hosting package, but just knowing that level of expertise is available somewhere in the company can be a comfort.

هاست لینوکس حرفه ای پر سرعت

سرورهای هاست لینوکس در بهترین دیتاسنترهای آلمان قرار دارند که از جهت آپ تایم بودن و پایداری شبکه در رده بهترین دیتاسنترهای جهانی قرار دارد. سرویس هاست لینوکس SSD NVMe برای سایت هایی مناسب است که سرعت لود تصاویر سایت برای آنها اهمیت بسیار بالایی دارد. ارائه خدمات به وب سایت هایی با بازدید و مصرف متوسط از منبالع سرور است که کدنویسی و برنامه نویسی آنها بر پایه سیستم عامل لینوکس و با نوعی از زبان های برنامه نویسی سازگاری دارد.

از مهم ترین ویژگی های هاست لینوکس سایت سرورکلیک امکان تغییر نسخه php می باشد. در کنار مشخصات فنی از قبیل سیستم عامل کلود لینوکس آنتی شل و وب سرور لایت اسپید سرویس ها در سایت سروکلیک با قیمت ارزان ارائه می شود. کارشناسان این سایت به صورت 24 ساعته سرورهای لینوکس را مانیتور می کنند تا مشکلی برای کاربران و وب سایت های میزبانی شده به وجد نیاید. در صورت بروز مشکل در سریع ترین زمان ممکن می توانند این مشکلات را رفعع کنند.

هاست لینوکس حرفه ای پر سرعت

ویژگی های مهم هاست لینوکس

 • آپتایم واقعی و پشتیبانی 24 ساعته
 • میزبانی کردن وب سایت ها بر روی سرورهای اختصاصی قدرتمند
 • سیستم پشتیبان گیری
 • کنترل پنل قدرتمند
 • دارا بودن امکانات نامحدود

خرید هاست لینوکس حرفه ای

هاست لینوکس در سرورهای قدرتمند مجهز به انواع مختلفی از تجهیزات امنیتی و فایروال، هارد پرسرعت و دارای انواع آنتی ویروس ها برای میزبانی از وب سایت هایی است که  HTML و PHP طراحی و برنامه ریزی شده اند. برای نصب انواع CMS و سایت هایی که از دیتا بیس MySql استفاده میکنند مفید می باشد. البته این بدین معناست که فقط سیستم عامل نصب شده روی سرور Linux است و هیچ ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شخصی شما ندارد و چنانچه روی کامپیوتر شما ویندوز نصب باشد به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

هاست لینوکس برای استفاده از ربات تلگرام کاملا بهینه سازی شده است همچنین در هاست لینوکس فریم ورک لاراول Laravel قابل نصب و راه اندازی است .هاست لینوکس نیز از زبان برنامه نویسی Ruby پشتیبانی میکند.

مزایای استفاده از هاست لینوکس حرفه ای

سرویس های میزبانی وب، بر روی قوی ترین سرورهای لینوکس در یکی از مهم ترین و مجهز ترین دیتاسنترهای کشور آلمان قرار دارد. از آخرین نسخه پنل میزبانی وب هاست لینوکس به عنوان کنترل پنل استفاده می کنیم. این سرویس با به کاربردن وب سرور قدرتمند Lite Speed برای بهبود بارگذاری و سرعت سایت کمک بسیار زیادی می کند. ارائه کنترل پنل کامل میزبانی وب، با امکانات فوق العاده ای که دارد مثل کاربری آسان، رابط گرافیکی زیبا، بهره وری و کارایی سرویس وب سایت شما را بهبود می بخشد و بالا میبرد. تا با کمترین مشکل بهترین نتیجه را از امکانات میزبانی وب سرورکلیک دریافت کنید.

مزایای استفاده از هاست لینوکس حرفه ای

هاست لینوکس حرفه ای بهتر است یا سرورمجازی؟

سرورمجازی به طور اختصاصی برای یک کاربر در نظر گرفته شده است اما در Professional Linux hosting کاربران دیگر نیز در حال استفاده از سرویس های خود هستند.در هاست لینوکس حرفه ای سایت سرورکلیک کارشناسان پشتیبانی 24 ساعته به کاربران ارائه می دهند. اما در سرورهای مجازی تنها راه اندازی اولیه صورت می گیرد اما در صورت لزوم می توان به صورت ادمین تایم فعالیت داشته باشند. با توجه به وب سرور Lite Speed بر روی این سرور سرعت بارگذاری سایت تا چند برابر بالا خواهد رفت و این افزایش سرعت در ssl نیز مشاهده شده است.در این وب سرور عملکرد php نیز بهبود یافته است.

وب سرور هاست لینوکس حرفه ای چیست؟

وب سرور این میزبانی Lite Speed است. لایت اسپید وب سروری است که بر پایه عملکرد و سرعت بالا عمل می کند. و مزایای بالاتری نسبت به وب سرورهای دیگر دارد از جمله سرعت بالتر در بارگذاری و یا سرعت بالاتر در ssl که این نوع مزیت برای کاربران اهمیت بسیار زیادی دارد.

تفاوت هاست لینوکس با هاست لینوکس حرفه ای چیست؟

تفاوت این دو سرور در منابعی است که بر روی هر یک از وب سرور آنها پشتیبانی میشود. منابع موجود در هاست از سرورحرفه ای بسیار بالاتر از منابع هاست لینوکس معمولی است و همین موضوع موجب شده است تا این سرور با سرورهای مجازی موجود در سایت سرورکلیک رقابت کند و تفاوت بسیار مهم دیگر آن این است که در سرورهاست حرفه ای  Lite Speed و در هاست لینوکس معمولی Apache مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید هاست لینوکس حرفه ای از سایت سرورکلیک

هاست میزبانی برای سایت های کاربرد دارد که سرعت اجرا و پایداری آن دارای اهمیت بسیار ویژه ای است و برای این زمینه پیکربندی شده است. تجربه کاربری سایت سرورکلیک برای طراحان و مدیران سایت و حتی بازدیدکنندگان بسیار لذت بخش است. ارائه منابع اختصاصی شده در هاست لینوکس حرفه ای به صورتی است که عملا سایت هایی با بازدید متوسط تا نسبتا رو به بالا را پشتیبانی می کنند. قابل گفتن است که نوع برنامه و پلاگین مورد استفاده از موارد مهم در طراحی سایت های پرسرعت این است که کارشناسان سرورکلیک پس از خرید هاست لینوکس حرفه ای مشاوره ای رایگان در زمینه بهینه سازی سایت و افزایش سرعت در اختیارتان قرار می دهند.

منبع:https://www.businessnewsdaily.com/5135-linux-hosting.html، https://www.techradar.com/web-hosting/best-linux-web-hosting