سرورهای مجازی پرسرعت ایران جهت استفاده در بسیاری از امور پردازشی و فعالیت های اینترنتی در اختیار شما قرار می گیرد ، همچنین با استفاده از سرورهای مجازی و منابع اختصاصی یکی از مطمئن ترین و قوی ترین راه های میزبانی وب سایت در اختیار شما قرار می گیرد. ما با بهره گیری از بروزترین و قدرتمندترین سخت افزارهای موجود و اختصاص منابع سرور به صورت Dedicate جهت راه اندازی سرور مجازی (VPS) شما در کنارتان هستیم. استفاده از هارد های SSD ، NVMe ، طراحی و معماری اصولی RAID جهت افزایش سرعت ، استفاده از منابع کاملاً اختصاصی ، پشتیبانی لحظه ای با کمک تیم اختصاصی VPS و … تنها بخش کوچکی از خدمات سرور کلیک در ارئه سرورهای مجازی پر سرعت می باشد.

دسترسی شما به سرور به صورت Root و بدون محدودیت صورت می گیرد. جهت رضایتمندی شما تمام ابزارها و امکانات KVM در اختیارتان قرار می گیرد و در صورت نیاز می توانید از انواع پنل های لینوکسی و ویندوزی بهره مند شوید.

سرورهای مجازی سرورکلیک با ترافیک نامحدود ارائه می شوند و علاوه بر میزبانی وب سایت برای انواع دیگر فعالیت های مجازی در حوزه برنامه نویسی ، حسابداری ، سیستم انبار، انواع اتوماسیون اداری و … بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشند.

انواع سرور ها جهت سرخطی بورس ، ثبت نام خودرو ، کلاس های مجازی و سمینارهای آنلاین تنها بخشی از موارد استفاده از سرور مجازی پرسرعت می باشد.

تمام سرویس های ارائه شده در هر زمان قابل ارتقاء می باشد.جهت اطلاع دقیق به انتهای جدول قسمت ارتقای سرور مجازی توجه فرمایید یا با کارشناسان ما در تماس باشید.

نام پلنCPURAMHDDترافیکقیمت ماهیانهقیمت 6 ماههقیمت سالیانه
VPSSD011 هسته1 گیگابایت20 SSD500 گیگابایت95،000 تومان520،000 تومان950،000 تومان
VPSSD022 هسته2 گیگابایت20 SSD600 گیگابایت130،000 تومان700،000 تومان1،300،000 تومان
VPSSD032 هسته3 گیگابایت30 SSD700 گیگابایت180،000 تومان990،000 تومان1،800،000 تومان
VPSSD043 هسته3 گیگابایت40 SSD800 گیگابایت200،000 تومان1،100،000 تومان2،000،000 تومان
VPSSD054 هسته3 گیگابایت50 SSD900 گیگابایت230،000 تومان1،250،000 تومان2،300،000 تومان
VPSSD064 هسته4 گیگابایت60 SSD1000 گیگابایت290،000 تومان1،600،000 تومان2،900،000 تومان
VPSSD075 هسته6 گیگابایت80 SSDنامحدود (منصفانه)350،000 تومان1،900،000 تومان3،500،000 تومان
VPSSD085 هسته12 گیگابایت120 SSDنامحدود (منصفانه)470،000 تومان2،600،000 تومان4،700،000 تومان
VPSSD096 هسته16 گیگابایت150 SSDنامحدود (منصفانه)500،000 تومان2،750،000 تومان5،000،000 تومان
VPSSD108 هسته20 گیگابایت200 SSDنامحدود (منصفانه)600،000 تومان3،300،000 تومان6،000،000 تومان
هزینه‌ی IP اضافی (تومان)34,000
هزینه‌ی یک هسته CPU (تومان)45,000
هزینه‌ی 1 گیگا‌بایت RAM مازاد (تومان)40,000
هزینه‌ی 100 گیگ ترافیک مازاد (تومان)25,000
هزینه‌ی 10 گیگابایت فضای مازاد SSD (تومان)25,000
هزینه‌ی 25 گیگابایت فضای مازاد SAS (تومان)30,000
دیتاسنترایران
نوع هارد دیسکSSD
سرعت پورت شبکه1 گیگابیت
مدت تحویلتحویل آنی
پشتیبانی 24 ساعته
نوع مجازی سازKVM
زیرساخت شبکهCISCO
تعداد IPیک عدد
کنترل پنلcPanel – Plesk
دسترسی VNC
دسترسی Reboot
امکان نصب سیستم‌عامل دلخواه
امکان افزودن IP
دسترسی به گراف ترافیک
مانیتورینگ سرویس‌ها
تضمین منابع ارائه شده
امکان پشتیبان‌گیری
گارانتی بازگشت وجه5 روز
ارتقا به سرویس های بالاتر
ترافیک مازاد

وی پی اس چیست؟

VPS مخفف کلمه ی سرور اختصاصی مجازی است. وی پی اس هاستینگ یکی از پرطرفدار ترین سرویس هایی می باشد که شرکت های هاستینگ یا میزبانی برای شما ارائه خدمات می کنند. برای اینکه در فضای اینترنت صفحه یا وب سیاد خود داشته باشید لازم است در آن یک سرور مجازی یا فیزیکی میزبانی کنید. داشتن یک سرور اختصاصی هزینه زیادی دارد و اداره آن برای افراد عادی که دانش کمی دارند بسیار دشوار است. به همین خاطر بسیار مقرون به صرفه است تا سرور های اختصاصی مجازی استفاده کنید.

با استفاده از سرورهای مجازی و منابع اختصاصی یکی از مطمئن ترین و قوی ترین راه های میزبانی وب سایت در اختیار شما قرار می گیرد. ما با بهره گیری از بروزترین و قدرتمندترین سخت افزارهای موجود و اختصاص منابع سرور به صورت Dedicate جهت راه اندازی سرور مجازی (VPS) شما در کنارتان هستیم.

استفاده از هارد های SSD ، NVMe ، طراحی و معماری اصولی RAID جهت افزایش سرعت ، استفاده از منابع کاملاً اختصاصی ، پشتیبانی لحظه ای با کمک تیم اختصاصی VPS و … تنها بخش کوچکی از خدمات سرور کلیک در ارئه سرورهای مجازی پر سرعت می باشد.

دسترسی شما به سرور به صورت Root و بدون محدودیت صورت می گیرد. جهت رضایتمندی شما تمام ابزارها و امکانات KVM (virtualizor) در اختیارتان قرار می گیرد و در صورت نیاز می توانید از انواع پنل های لینوکسی و ویندوزی بهره مند شوید.

سرورهای مجازی سرورکلیک با ترافیک نامحدود ارائه می شوند و علاوه بر میزبانی وب سایت برای انواع دیگر فعالیت های مجازی در حوزه برنامه نویسی ، حسابداری ، سیستم انبار، انواع اتوماسیون اداری و … بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشند.

پرسرعت ترین سرور مجازی ایران

سرور مجازی پرسرعت ، یکی از بهترین و پرکاربردترین سرورهای ارائه شده در سایت سرورکلیک می باشد. سرعت بالا یکی از مهم ترین مزیت هایی است که می تواند موجب برتری سایت شما در میان دیگر وبسایت های مجازی شود. شما می توانید برای خرید سرورمجازی پرسرعت ایران به شرکت هاستینگ سرورکلیک مراجعه کنید.

سرورکلیک با راه اندازی سامانه های مختلف مجازی ساز پیشرفته با تکیه بر بستر اختصاصی قدرتمند خود، تجربه یک سرویس منحصر به فرد را به همراه امکان کنترل مدیران فناوری اطلاعات را در اختیار کاربران خود قرار داده است. دارندگان سرورهای مجازی (VPS) می توانند سامانه های اختصاصی مورد نیاز خود را راه اندازی کنند؛ و تنظیمات مورد نیاز خود را اعمال کنند. سرورهای مجازی پرسرعت، با بهره گیری از هاردهای SSD سرعت بارگذاری سیستم عامل و سرویس های شما را ضمانت می کند و اطلاعات شما را با استفاده از فناوری های NAND پردازش و ذخیره می کند.

خرید سرور مجازی پر سرعت ایران

کارشناسان با تجربه ی سایت سرورکلیک با اجرای کانفینگ های ویژه سرورهای اختصاصی و بهره گیری از تکنولوژی رایانش ابری اقدام به ارائه سرور مجازی ایران و آلمان با نهایت سرعت، امنیت و کیفیت نموده اند. سرورکلیک با فروش انواع سیستم عامل های مختلف مانند لینوکس یا ویندوز و با نصب کنترل پنل های cPanel و یا دایرکت ادمین با لایسنس امکان مدیریت آسان سرورمجازی سرعت بالا را برای مشترکین خود فراهم می کند. این سایت تمام سعی و تلاش خود را به کار می گیرد تا شما با خیال راحت بر روی رشد و موفقیت کسب و کار خود تمرکز کنید.

فروش سرور مجازی پرسرعت

خرید سرور مجازی ایران ، دارای 2 الی 4 برابر سرعت بالاتر از سرورمجازی خارج کشور می باشد. علت سرعت بالای سرور ایران نزدیکی موقعیت جغرافیایی سرور برای کاربران ایرانی می باشد. باید در نظر داشته باشید که هر چه سرور به کاربران نزدیک تر باشد، زمان بارگذاری وب سایت سریع تر می شود. از سوی دیگر با میزبانی سرور در دیتاسنترهای پیشرفته ایران و استفاده از سخت افزار قدرتمند و فناوری های روز دنیا موجب ارائه VPS پرسرعت و باکیفیت می شود.

ویژگی های سرور مجازی پرسرعت

 • سرعت بالا و آپ تایم عالی
 • پهنای باند نامحدود
 • استفاده از هارد پرسرعت NVMe SSD
 • حداکثر امنیت و پایداری
 • ارتقا منابع سرور

خرید سرور مجازی پرسرعت NVMe

وی پی اس (VPS) مخفف عبارت Virtual private server به معنای سرور مجازی می باشد. موقعیت های سرورهای مجازی ارائه شده توسط سایت سرورکلیک بر اساس دیتاسنترهای قدرتمند در کشورهای مختلف می باشد. این سایت سرورمجازی را به صورت کاملا مدیریت شده تحویل می دهد. این مورد برای امنیت و سرعت سایت های به خصوص برای هاستینگ ها بسیار پیشنهاد می شود؛ که شامل: نصب کنترل پنل، نصب فایروال و تنظیمات امنیتی، نصب آنتی ویروس، تنظیمات امنیتی php و کنترل پنل ، تغییر پورت ssh ، استفاده از suphp ، نصب نرم افزار های مورد نیاز میباشد.

با توجه به اینکه برای سایت های دولتی فروش پرسرعت ترین سرور مجازی، در خارج از کشور وجود ندارد و کاربران باید سرور مجازی مورد نظر خود را در داخل ایران تهیه کنند؛ کاربران می توانند سرورمجازی سرعت بالا را در سرورکلیک با قیمت مناسب تهیه کنند.

وی پی اس چیست و چه کاربردی دارد؟

انواع وی پی اس و کاربرد آن

وی پی اس چیست و چکار میکنه؟ ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که خرید وی پی اس چه کاربردی دارد؟ سرور مجازی یا (vps) این امکان را اختیارتان قرار می دهد تا یک سیستم بسیار قدرتمند با منابع اختصاصی نامحدود داشته باشید؛ که با استفاده از بهترین و به روز ترین روش های مجازی سازی ساخته شده است. فروش وی پی اس، شما کمک می کند تا در بهترین شرایط و سرعت دسترسی به اینترنت که دارای امنیت بی نهایت بالایی می باشد از آن استفاده کنید. سرور مجازی یا همان vps برای استفاده های طولانی مدت مناسب می باشد و می تواند چندین ماه بدون نیاز به راه اندازی مجدد و کاهش سرعت و بازدهی به اجرای دستورات و نرم افزارها بپردازد. شما می توانید برای خرید بهترین سرور مجازی در ایران به سایت سرورکلیک مراجعه کنید.

برای توضیح بیشتر در رابطه با اینکه وی پی اس چیست می توان گفت که وی پی است مخفف (Virtual Private Server) یا همان VPS می باشد، که به معنای دقیق تر سرور مجازی شخصی می باشد. سرور وی پی اس، یکی از پرطرفدار ترین سرویس های ارائه دهنده خدمات هاستینگ سرورکلیک می باشد که شما می توانید برای سایت خود از بهترین سرویس میزبانی استفاده کنید. برای اینکه در اینترنت صفحه یا وب سایت خود را داشته باشید؛ بهتر است آن را در یکی از بهترین سرورهای مجازی یا فیزیکی میزبانی کنید. خرید سرور اختصاصی، هزینه زیادی را برای شما به دنبال دارد؛ و مدیریت و کار کردن با آن برای کاربران عادی و با دانش معمولی اندکی دشوار است. به همین دلیل مقرون به صرفه تر است تا از سرورهای اختصاصی مجازی استفاده کنید. اگر ترافیک وب سایت شما زیاد است، خرید VPS اختصاصی و یا اجاره کردن آن برای شما مقرون به صرفه تر است. اما افرادی که در این فضا در حال فعالیت هستند، احتیاج به خرید سرور ایرانی ندارند، با داشتن فضا و حجم کوچکی از سرور نیاز آنها برطرف میشود.

به نقل از سایت ویکی پدیا:

سرور مجازی اختصاصی (Virtual Private Server) ایده‌آل برای شرکتها، سازمانها و سایتهایی است که نیاز به منابع بیشتری برای ارائه خدمات خود دارند. سرور مجازی، حد فاصل بین سرویس هاستینگ مشترک و سرور اختصاصی است. در سرویس هاستینگ مشترک تعداد زیادی وب سایت روی یک سرور قرار می‌گیرند و در مقابل سرور اختصاصی (Dedicated Server) نیاز به صرف هزینه بیشتری دارد که بدون داشتن توجیه مالی تهیه آن به صرفه نخواهد بود.

وی پی اس ارزان

کاربرد سرور مجازی چیست؟

وی پی اس چیست؟ (vps) یا سرور مجازی شخصی (Virtual Private Server) در واقع یک بخش از سرور است که روی آن هر نوع از سیستم عامل که نیاز داشته باشید، نصب می کنید و فعالیت خود را انجام می دهید. سرور های مجازی، یک برنامه مانند VM Ware هستند که بخشی از هارد یا سرور را به آن اختصاص می دهید و می توانید هر سیستم عاملی که دوست دارید به صورت جدا روی آن نصب کنید و از آن استفاده کنید.

تصور کنید شما روی سیستم خود یک هارد 1 ترابایت دارید و روی آن سیستم عامل ویندوز 10 را نصب کرده اید. حال کاری برایتان پیش می آید و برای حل آن نیاز به سیستم عامل لینوکس دارید. شما می توانید، بخشی از هارد سیستم خود را به نرم افزار VM Ware اختصاص دهید و یک سرور مجازی برای خود درست کنید. سپس روی آن لینوکس نصب کرده و کار خود را انجام دهید. سرور وی پی اس، نیز عملکردی این چنینی دارد. بخشی از سرور را به شما اختصاص می دهند و شما می توانید روی آن بخش از سرور، هر سیستم عاملی که می خواهید و نیاز دارید را نصب کنید و کار های خود را انجام دهید.

VPS؛ سرور مجازی ارزان و با کیفیت!

وی پی اس ایرانی، یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده در سایت سرورکلیک است. در ادامه همراه ما باشید تا شرایط خرید انواع وی پی اس ارزان، را برای شما به صورت کامل توضیح دهیم. همان طور که می دانید وجود سرور ها برای اینکه بتوانند از سایت شما پشتیبانی کنند، اهمیت بسیار زیادی دارد. در این قسمت می خواهیم یکی از پر کاربرد ترین سرورهای مجازی را با نام وی پی اس (VPS) برای شما توضیح دهیم.

با توجه به اینکه سرورها دارای انواع مختلفی هستند و شما می توانید بسته به نوع سایت خود از آن ها برای میزبانی از آن استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم در ادامه این نوع سرور مجازی وی پی اس را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. ما قصد داریم تا کاربرد سرور وی پی اس را برای شما بگوییم تا شما بتوانید راحت تر تصمیم به خرید بگیرید و بهترین سرور را جهت پشتیبانی از سایت خود در شرکت خدمات هاستینگ سرورکلیک تهیه کنید.

یکی از مهم ترین مواردی که باید در هنگام خرید vps پرسرعت، به آن توجه داشته باشید، ویژگی ها و مزیت هایی است که برای خرید سرور وی پی اس مطرح می شود. برخی از سرور ها به دلیل اینکه به صورت اشتراکی و همزمان از چندین سایت پشتیبانی می کنند، نمی توانند منابع کاملی را در اختیار شما قرار دهند. به همین دلیل توصیه می کنیم از بهترین سرور رایگان وی پی اس، برای میزبانی سایت خود استفاده کنید. تا به اینجا موضوعاتی که مربوط به سرور مجازی یا وی پی اس چیست؟ متوجه شدید در ادامه با ویژگی ها و توضیحات بیشتر همراه ما باشید.

وی پی اس چیست و چه کاربردی دارد؟

بهترین سرور مجازی در ایران کدام است؟

خرید سرور مجازی ایران نامحدود، به دلیل کارایی بسیار زیادی که دارد، توانسته فروش بالایی را به خود اختصاص دهد و بسیاری از طراحان سایت از آن برای میزبانی سایت های خود به صورت حرفه ای استفاده می کنند. شما می توانید از vps، به عنوان یک ماشین مجازی استفاده کنید و منابعی را در اختیار داشته باشید. سرور های مجازی وی پی اس، که به صورت مجازی از سایت ها پشتیبانی می کنند، یکی از مهمترین خصوصیاتی که دارند، این است که از سیستم عاملی مجزا استفاده می کنند. به همین دلیل است که شباهت بسیار زیادی به سرور های اختصاصی دارند که به صورت خصوصی در اختیار سایت قرار می گیرند.

اما باید توجه داشته باشید که سرور های اختصاصی به نسبت سرور های وی پی اس، هزینه بیشتری دارند و شما باید جهت پشتیبانی از سایت خود بیشتر هزینه کنید. با توجه به اینکه استفاده از سرور های اختصاصی نیاز به تخصص دارند و شما باید خودتان تمام کارهای آن را با تجربه ای که دارید انجام دهید، به شما پیشنهاد می کنیم از فروش وی پی اس و انواع آن استفاده کنید تا دیگر نیازی به تخصص نداشته باشد.

معمولا سایت هایی که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده اند بهتر است از سرور های اشتراکی یا برای دسترسی به منابع بیشتر از وی پی اس یا همان سرور مجازی استفاده کنند. یکی از مهم ترین دلایل استفاده از سرور های مجازی راحتی دسترسی و کارایی راحت تری دارند و می توانند منابع بیشتری را در اختیار مدیر قرار دهند.

مزایای استفاده از بهترین وی پی اس:

 • خرید سرور مجازی پرسرعت، ارزان تر از سرور اختصاصی است.
 • توانایی خرید سرویس های لازم و عدم خرید سرویس های غیرضروری. این به ما کمک می کند تا اگر امکانات خاصی را لازم ندارید، بابت آن پولی نیز ندهید.
 • این نوع از هاست ها مقیاس پذیر هستند و شما این توانایی را دارید تا سایت یا کار خود را افزایش دهید.
 • کنترل سرور های vps بسیار راحت و آسان است و شما می توانید خیلی ساده از آنها استفاده کنید و آنها را کنترل کنید.
 • برای بیشتر مشکلات فنی که ممکن است برای وی پی اس ایرانی به وجود بیاید؛ پشتیبانی عالی وجود دارد.
 • امنیت سرور های مجازی نیز بسیار بالاست و هک کردن آن اصلا کار راحتی برای هکر ها نیست.
مزایای استفاده از سرورمجازیمزیت های خرید vps
استفاده موثر از داده هادسترسی و کنترل کامل به سرور
یکپارچگی اطلاعاتقیمت مناسب
عملیاتی بودنمیزبانی دامنه چند گانه

کاربرد VPS رایگان و پرسرعت

کاربرد سرور مجازی رایگان ایرانی و پرسرعت چیست؟

سرور مجازی یا همان VPS که می توانیم از آن به عنوان یک سرور اختصاصی استفاده کنیم؛ کاربرد های بسیار زیادی دارد که استفاده از آن را به نسبت سرور های اشتراکی افزایش داده است. علاوه بر اینکه سرور مجازی دارای کاربرد های بسیار زیادی است، مزیت هایی وجود دارد که می توان دلایل فروش آن را به نسبت سایر میزبان ها بیشتر کند.

خرید سرور وی پی اس، کاربرد ها و استفاده های بسیاری دارد. یکی از مهم ترین مواردی که می توانیم به آن اشاره کنیم میزبان سایت شما در کنار سایت های دیگر است که با کمترین هزینه امکان پذیر می باشد. بدون اینکه به سایت شما و منابع آن آسیبی زده شود.

استفاده از این سرور وی پی اس پرسرعت، برای سایت هایی که دارای ترافیک بالایی هستند بسیار کاربرد دارد. شما می توانید با بیشترین سرعت و بالا ترین امنیت سایت خود را میزبانی کنید. برای تهیه سرور مجازی پرسرعت به صورت رایگان و مناسب ترین قیمت می توانید به شرکت خدمات هاست سرورکلیک مراجعه کنید و از پشتیبانی سایت خود اطمینان داشته باشید. تا به اینجا در مقاله وی پی اس چیست؟ شما موضوعات بسیار مهمی را متوجه شده اید.

اگر می خواهید با کمترین هزینه سایت خود را پشتیبانی کنید، پیشنهاد می کنیم از سرور مجازی VPS استفاده کنید. این سرور های مجازی پرسرعت و پر قدرت با هزینه کمتری به نسبت سایر سرورها و میزبان ها در اختیار شما قرار می گیرند. شما می توانید برای افزایش و ارتقاء منابعی که به آن احتیاج دارید هزینه پرداخت کنید و امکانات پشتیبانی از سایت خود را بیشتر کنید.

به نقل از سایت dreamhost.com :
VPS Hosting simulates the experience of a dedicated server even though you’re still sharing the physical server with other users. Your web hosting provider installs a virtual layer on top of the operating system (OS) of the server using virtualization technology. Separating the server into individual compartments with virtual walls, this layer allows each user to install their own OS and software. Because a VPS separates your files from other users on the OS level, it truly is a private server. This means your website lives within a secure container with guaranteed resources — think memory, disk space, CPU cores, etc. You don’t have to share any of it with others.

بهترین سرور مجازی داخل ایران

انواع سرور مجازی وی پی اس

انواع سرورهای مجازی (vps) به همراه ویژگی های آن:

شما می توانید با توجه به در نظر گرفتن نوع سایتی که ایجاد کرده اید و سیستم عاملی که از آن استفاده می کنید از انواع سرور های مجازی برای پشتیبانی استفاده کنید. این سرورها بر اساس نوع سیستم عامل، مدل و تکنولوژی هایی که دارند در اختیار شما قرار داده می شود که در ادامه به چند نمونه از آن اشاره خواهیم کرد:

قیمت وی پی اس چقدر است؟

این سرورهایی که نام برده شد، نمونه ای از پرکاربردترین server هایی است که می توانید با اطمینان از آن برای میزبانی وب سایت خود استفاده کنید. اگر قصد دارید سایت شما با امنیت بالا، سرعت زیاد و آپ تایم بالایی مورد پشتیبانی قرار گیرد به شما خرید از سایت خدمات هاست سرورکلیک را مراجعه می کنیم.

ویژگی هایی که برای این مدل سرور می توان گفت، مدیریت راحت و آسان از راه دور می باشد. شما می توانید با سادگی سایت خود را مدیریت کنید. شما می توانید برای ذخیره سازی اطلاعات خود از بیشترین منابع استفاده کنید و با امنیت کامل اطلاعات و فایل های مربوط به سایت خود را نگهداری کنید.

شما می توانید با استفاده از این سرور VPS، تمامی نرم افزارهای مورد نیاز خود را نصب کنید و به راحتی با بالاترین سرعت از آن استفاده کنید. همچنین می توانید در صورت کمبود فضا و منابع آن ها را در کوتاه ترین زمان ارتقاء دهید. برای استفاده از این مدل سرور مجازی نیازی نیست تا شما هزینه زیادی را پرداخت کنید.

در این مقاله در مورد اینکه وی پی اس چیست و چه کاربردی دارد برای شما توضیح دادیم. شما می توانید با بررسی مواردی که در این مقاله به آن اشاره شد، بهترین سرور وی پی اس را جهت میزبانی از سایت خود از شرکت خدمات هاستینگ وب سرورکلیک با مناسب ترین قیمت با پشتیبانی 24 ساعته و آپ تایم بالا خریداری کنید.

قیمت وی پی اس در سایت سرورکلیک

فروش ارزان ترین وی پی اس با بهترین امکانات

سرور مجازی اقتصادی، سرویسی است که دارای کاربردها و استفاده های بسیار زیادی می باشد؛ از استفاده ی شخصی گرفته تا تجاری و شرکتی. اگر شما هم به سایتی نیاز دارید که دارای منابع بسیار بالایی باشد؛ می توانید با خرید وی پی اس ایرانی می توانید فضای بسیار زیادی که برای ذخیره سازی اطلاعات دارد از آن استفاده کنید. Virtual Private Server استفاده تجاری زیادی هم دارد. در حالت کلی تر می توان گفت که رایانش ابری بستری کاملا نو و در حال توسعه می باشد که روز به روز توانسته است جای سرورهای معمولی را بگیرد و سرورهای قدرتمند تری ارائه دهد.

طبق گفته ی سایت en.wikipedia.org:

A virtual private server (VPS) is a virtual machine sold as a service by an Internet hosting service. The virtual dedicated server (VDS) also has a similar meaning.

A VPS runs its own copy of an operating system (OS), and customers may have superuser-level access to that operating system instance, so they can install almost any software that runs on that OS. For many purposes, they are functionally equivalent to a dedicated physical server, and being software-defined, are able to be much more easily created and configured. They are priced much lower than an equivalent physical server. However, as they share the underlying physical hardware with other VPSes, performance may be lower, depending on the workload of any other executing virtual machines.[1]

خرید سرور مجازی ایران با قیمت ارزان و تحویل آنی!

فروش Vps ارزان خارج و ایران، مناسب برای وب سایت هایی است که دارای بازدید بالا و مصرف منابع بیش از حد هستند. و هاست اشتراکی نمی تواند پاسخگوی نیاز وبسایت آنها باشد. این نوع سرورها توسط مجازی ساز xen از کشورهای فرانسه، کانادا، هلند و... آماده خدمت رسانی به شما هستند. بهترین سرور مجازی در ایران این امکان را به شما می دهد تا یک رایانه قدرتمند با منابع اختصاصی نامحدود داشته باشید، VPS ارزان با استفاده از بهترین و به روز ترین روش های مجازی سازی تهیه شده است، و با بهترین شرایط و سرعت دسترسی به اینترنت دارای امنیت بسیار بالا می باشد. در این مقاله پی وی اس چیست؟ قصد داشتیم تا به شما موضوعات کامل و جامعی رو اطلاع بدیم و سرور مجازی یا همان وی پی اس برای استفاده ی طولانی مدت بسیار مناسب است و می توان چندین ماه بدون نیاز به راه اندازی مجدد و کاهش سرعت و بازدهی از آن استفاده کرد. شما می توانید برای خرید وی پی اس ارزان به سایت سرورکلیک مراجعه کنید.

خرید وی پی اس ارزان، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید سرور مجازی لینوکسی یا ویندوزی مورد نظر خود را با پایین ترین هزینه و با بیشترین امکانات در سایت سرورکلیک سفارش دهید و در کمتر از چند روز خدمات مورد نظر خود را تحویل بگیرید. سرور مجازی خارج حرفه ای یا وی پی اس میزبانی مناسب برای وب سایت هایی با بازدید بالا است. فروش vps ارزان بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبال خرید سرورمجازی پرسرعت هستند. خرید بهترین سرورمجازی ایران با قیمت مناسب جزو قدرتمندترین سرورمجازی داخل ایران است. همچنین سایت سرورکلیک این امکان را فراهم کرده است تا کسانی که به دنبال خرید بهترین vps خارجی هستند، بتوانند مناسب ترین سرورمجازی آمریکا ارزان را سفارش دهند. شما می توانید در سایت سرورکلیک از آخرین قیمت وی پی اس مطلع شوید.

vps ارزان ویندوز یا سرور مجازی ویندوز

vps ارزان ویندوز؛ خرید سرور مجازی ارزان و با کیفیت

vps ارزان ویندوز ، یکی دیگر از خدمات سایت سرورکلیک می باشد. خرید سرور مجازی VPS با قیمت ارزان، در بهترین دیتاسنترهای معتبر جهان ارائه میشود. شما می توانید برای خرید سرور مجازی ارزان و با کیفیت به سایت سرورکلیک مراجعه کنید. فروش انواع vps داخلی و خارجی بر روی زیر ساخت ابری با منابع نامحدود و بالاترین سرعت با منابع سخت افزاری اختصاصی و کنترل پنل با مدیریت آسان ارائه میشود. خرید وی پی اس ارزان، بهترین خدمات ارائه شده در سرورکلیک می باشد که توانسته است نیاز بسیاری از کاربران خود را برطرف می کند.

سرور مجازی اختصاصی (Virtual Private Server) ایده‌آل برای شرکتها، سازمانها و سایتهایی است که نیاز به منابع بیشتری برای ارائه خدمات خود دارند. سرور مجازی، حد فاصل بین سرویس هاستینگ مشترک و سرور اختصاصی است. در سرویس هاستینگ مشترک تعداد زیادی وب سایت روی یک سرور قرار می‌گیرند و در مقابل سرور اختصاصی (Dedicated Server) نیاز به صرف هزینه بیشتری دارد که بدون داشتن توجیه مالی تهیه آن به صرفه نخواهد بود.

vps ارزان ویندوز یا سرور مجازی ویندوز

vps ارزان ویندوز ، یکی از بهترین سرویس های ارائه شده در سایت سرورکلیک می باشد؛ شما می توانید برای خرید vps ارزان ویندوز با قیمت مناسب و کیفیت بالا از خدمات ارائه شده در شرکت هاستینگ سرورکلیک می باشد. تعداد ماشین های مجازی است که در یک سخت افزار و روی یک سرور اختصاصی اجرا می شود. در سرورهای مجازی سایت سروکلیک امکان خرید VPS با سیستم عامل لینوکس و سیستم عامل ویندوز وجود دارد. دسترسی کاربران برای سرورهای ویندوزی از طریق root می باشد. از کاربردهای vps می توانیم راه اندازی انواع سایت های فروشگاهی و خبری، اجرای انواع سایت ها و اپلیکیشن هایی که در هاست های اشتراکی امکان راه اندازی آنها وجود ندارد و یا مصرف منابع این سایت ها بالاتر از هاست اشتراکی است؛ قابلیت میزبانی آنها در vps ویندوز وجود دارد.

فواید خرید vps ارزانویژگی های سرور مجازی
دارای منابع اختصاصی شامل دیسک، رم و پنلسرعت بالا
تضمین امنیت سرورهزینه پایین
قرارگرفتن در دیتاسنترهای معتبرانعطاف پذیری بالا
امنیت بسیار بالاامنیت بالا

راهنمای خرید vps ویندوزی

با انتخاب سیستم عامل ویندوز توسط کاربران در هنگام خرید به عنوان سیستم عاملی که قصد اتصال آن را به محیط گرافیکی و دسکتاپ را دارید، می توانید در مجازی ساز هایی مثل vmware ماشین مجازی را با سیستم عامل ویندوز نصب کنید. اتصال به سرورهای مجازی ویندوز از سمت کلاینت یا کاربران صورت می گیرد. پس از خرید vps ارزان ویندوز می توانید ان را به صورت پیش فرض بر روی همه ی سیستم عامل های ویندوز قرار دهید. کاربران با اتصال به سرور مجازی ویندوز می توانند از راه دور یک سیستم دیگر را نیز کنترل کنند.

خرید vps ارزان ویندوز در سایت سرورکلیک

راهنمای خرید vps ویندوزی

با خرید سرور مجازی ویندوز از شرکت هاستینگ سرورکلیک می توانید از ویژگی های متمایزی همچون کیفیت برتر سخت افزار سرورها و ارائه خدمات مدیریت سرور توسط تیم پشتیبانی سرورکلیک بهرمند شوید. همچنین قیمت vps ارزان ویندوز با تعریف پکیج های مختلفی ارزان در قیمت تمام شده توانسته است طرفداران زیادی را به خود جلب کند. با خرید VPS ایرانی، سرورکلیک هیچگونه نگرانی بابت نگهداری سرورهای مجازی نخواهید داشت. تخصص و سابقه این سایت در نگهداری و مانیتورینگ سرور vps و سرور اختصاصی، هر گونه نگرانی را بابت خطای نرم افزاری و سخت افزاری را از بین می برد. در نهایت سفارش vps ارزان ویندوز در سرورکلیک پایداری، ثبات و امنیت اطلاعات را برای مشتریان دربردارد.

مزایای سرور مجازی ارزان قیمت چیست؟

سرور vps ویندوز یک گزینه مقرون به صرفه برای رسیدن به سرع، امنیت و پایداری بالا در میزبانی سایت های مهم اشتراکی، سازمانی، فروشگاهی و دانلودی وجود دارد. خرید وی پی اس در فروشگاه سرورکلیک برتری زیادی در ارائه منابع و امنیت بیشتر نسبت به خرید هاست اشتراکی دارد. ارزان بودن آن نسبت به خرید سرور اختصاصی برای سایت هایی که مهم و پربازدید هستند بسیار ضروری و لازم است. علاوه بر خدماتی که در یک سرور مجازی مدیریت شده ارائه میشود؛ از طریق آن می توان امنیت اطلاعات، ثبات و پایداری بیشتر را نیز فراهم کند. با سفارش وی پی اس می توانید نگهداری یک یا چند سایت مهم، ریسک امکان نفوذ، حمله به سرورها و مشکلات قطعی و کندی را برطرف کنید. لذا در نظر داشته باشید که خرید سرور مجازی لینوکس و ویندوز برای میزبانی سایت های مهم تجاری و سازمانی بسیار مناسب است.

فواید خرید vps ارزان و مدیریت شده ویندوز

• خرید سرور مجازی ایران و آلمان با منابع اختصاصی که شامل دیسک، رم و پنل های معرفی شده است. • ارائه میزبان مجازی با استفاده از تکنولوژی های مجازی سازی • خرید vps ایرانی با اخرین نسل مجازی سازی بدون احتیاج داشتن به کانفینگ • فروش vps ارزان و پر سرعت ویندوز با نصب و کانفینگ در مدت زمان کوتاه • سرورهای مجازی ایران و آلمان در دیتاسنترهای معتبر قرار دارد. • امکان تهیه و تست سرور مجازی لینوکس وجود دارد. • تضمین امنیت سرور ارزان ویندوز با بهره گیری از آنتی ویروس های معتبر

ویژگی های یک سرور مجازی خوب و مناسب

سرعت بالا

سرور های ابری و vps بسیار سریع هستند و به شرط داشتن یک اینترنت مناسب می توانید به طور سریعی کار های خود را انجام دهید.

هزینه پایین

هزینه های سرور های مجازی خیلی کمتر از بقیه سرور هاست و شما می توانید با هزینه های کمتری کار های خود را انجام دهید.

انعطاف پذیری بالا

شما می توانید به واسطه انعطاف پذیری بالای VPS ها، هر موقع که خواستید، منابع خود را تغییر دهید.

امنیت بالا

امنیت سرور های مجازی به شدت بالاست و شما می توانید با خیال راحت اطلاعات خود را در این سرور ها ذخیره کنید.

مزایای سرور مجازی ارزان قیمت چیست؟

کاربرد های سرور های مجازی، vps در چه موقعیتی مورد استفاده قرار می گیرد؟

 1. طراحی وب سایت ها
 2. فروشگاه ها
 3. آموزشگاه های مجازی
 4. سایت های اشتراک فایل و ویدیو
 5. سایت های برنامه نویسی شده با دسترسی اختصاصی
 6. سرویس های اشتراکی
 7. سرویس ایمیل
 8. پایگاه داده
 9. سرور برنامه های کاربردی
 10. توسعه و تولید نرم افزار
 11. سرویس Git
 12. سرویس مدیریت پروژه و کد
 13. فعالیت های نظارتی و مدیریتی
 14. دوربین نظارت
 15. سیستم ها و نرم افزار های مدیریتی

تفاوت خرید سرور مجازی ارزان ویندوز با هاست اشتراکی چیست؟

هاست اشتراکی سرورکلیک شامل هاست وردپرس و هاست لینوکس می باشد؛ و برای سرویس دهی به سازمان ها و شرکت هایی که امنیت اطلاعات و پایداری منابع با حساسیت های ویژه نیاز دارند می توانند از هاست لینوکس حرفه ای و یا هاست لینوکس سازمانی استفاده کنند. همچنین برای سایت هایی که با افزایش ترافیک سایت در بازه های زمانی مختلف رو به رو هستند می توانند از هاست لینوکس پربازدید استفاده کنند. اما یک راه حل فوق العاده برای کنترل حجم بازدید وجود دارد و آن استفاده از سرور مجازی ویندوز است. تا بتوانند با به کاربردن این سرور سهم بیشتری در استفاده از منابع سرور داشته باشید.

خرید سرور اختصاصی ایران

سرورکلیک ارائه دهنده ی وی پی اس ارزان ویندوز در ایران می باشد که بر اساس 7 تا از کشورهای مختلف و بهترین دیتاسنترهای دنیا خدمات خود را در این زمینه به شما ارائه می دهد. خدماتی مانند: • نصب و کانفینگ رایگان • دایرکت ادمین رایگان • لایسنس های فوق العاده ارزان سی پنل • ارائه لایت اسپید و کلود لینوکس با انتخاب شرکت هاستینگ مناسب برای سفارش لینوکس و یا خرید وی پی اس ارزان ویندوز با سیستم عامل های مختلف ویندوز می توانید برای مواردی مانند وب گردی، دانلود و یا اپلود استفاده کنید.

معرفی برخی شرکت های خارجی در حوزه فروش وی پی اس:

فروش vps ارزان ویندوز

فروش وی پی اس ارزان ویندوز

شرکت سرورکلیک مفتخر است که می تواند فروش سرورهای مجازی را بر روی قدرتمند ترین سرورهای دیتاسنترها را به کاربران ارائه دهد. کلیه سرورهای مجازی این شرکت همراه با منابع اختصاصی به خریداران ارائه میشود و برخلاف سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات وی پی اس ارزان که برای تامین هزینه سرور اصلی منابع سیستم با با درصد اشتراک بسیار پایین بین صدها کاربر تقسیم می کنند؛ و همینطور سرویس های بی کیفیت را با قیمت ارزان ارائه می دهند. مجموعه سرورکلیک با فروش vps ارزان و با کیفیت باعث افزایش منابع واقعی اختصاص یافته میشود.

با توجه به گفته ی سایت monovm:
Virtual Private Server (VPS) is a virtual machine, which is offered to you as a service where you will have total access to install software, hosting your files, running applications and much more. Our VPS Hosting server are based on VMware ESXi hypervisors hosted on first-class hardware which is capable of hosting multiple virtual machines.

ویژگی های هاست های VPS با کیفیت

 • اختصاصی بودن منابع پردازنده
 • امکان نصل نرم افزار های دلخواه
 • امکان میزبانی تعداد بالای وب سایت بدون محدودیت
 • پرداخت هزینه کمتر در مقابل سرور اختصاصی
 • امکان نصب سیستم عامل ویندوز یا لینوکس،
 • عیب یابی سریع
 • در اختیار اشتن IP اختصاصی
 • امکان مدیریت از راه دور
 • امکان ارتقای منابع در کوتاه ترین زمان ممکن

خرید VPS ارزان ویندوز پرسرعت

سفارش vps ارزان و پرسرعت سرورکلیک با سیستم عامل ویندوزهای مختلف و انواع سیستم عامل های دلخواه کاربر vps ارزان به همراه کنترل پنل مدیریت سرور برای خاموش و روشن کردن و همینطور ریبوت کردن پردازنده های سری جدید وجود دارد. شما می توانید در سایت سرورکلیک با نصب و کانفینگ رایگان به همراه لایسنس رایگان از تخفیف های ویژه و قیمت ارزان و همینطور ارائه منابع اختصاصی با تضمین نداشتن قطعی و کندی می توانید بالاترین کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته را داشته باشید. انتخاب مناسب برایانواع VPS ارزان و پرسرعت می توانید بر اساس کشورهایی مانند ایران، المان، فرانسه و ... انتخاب کنید.

منبع: https://monovm.com/vps-server/، https://www.vpsserver.com/buy-vps/ https://en.wikipedia.org/wiki/Virtual_private_server، https://www.dreamhost.com/blog/beginners-guide-vps/ vps اختصاصی پرسرعت

vps اختصاصی چیست؟ ( آشنایی کامل با Dedicated vps)

vps اختصاصی پرسرعت، یکی از بهترین سرویس های ارائه شده در سایت سرورکلیک می باشد. در نتیجه شما می توانید برای خرید vps اختصاصی ارزان و با کیفیت به سایت سرورکلیک مراجعه کنید. قیمت وی پی اس اختصاصی در شرکت هاستینگ سرورکلیک در مقایسه با سایر شرکت های ارائه دهنده سرورها اختصاصی مناسب می باشد. مزیت فروش وی پی اس اختصاصی این است که هر Vpn از مقدار مشخصی منابع استفاده می کند و بر VM مجاورش تاثیری نمی گذارد؛ زیرا منابع سرور اختصاصی در آن ثابت می باشد و هر فرد می تواند از مقدار مشخصی استفاده کند. با توجه به تعاریفی که برای vps اختصاصی سرعت بالا وجود دارد، سهم خاصی از منابع سرور، همچون پردازنده ها، حافظه اصلی، فضای دیسک سخت، پهنای باند و آی پی به صورت خصوصی در اختیار شما قرار می گیرد. وی پی اس اختصاصی سرعت بالا، در پنل مدیریت سرور اختصاصی سرورکلیک، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید میزان مصرف از منابع را مشاهده کنید و مدیریت عملکرد سرویس همچون نصب مجدد سیستم عامل در چند ثانیه و نصب خودکار کنترل پنل های لینوکسی خود را به طور کامل در دسترس داشته باشید. علاوه بر امکانات معرفی شده شما می توانید ISO مورد نظر خود را به سرور متصل کنید و از طریق آن سرور را بوت نمایید. سپس از طریق کنسول VNC نسبت به نصب سیستم عامل به صورت سفارشی و یا ریستور سرور اقدام کنید. سایت سرورکلیک، با فروش vps اختصاصی توانسته نیاز کاربران را برای استفاده ازچنین سرویس هایی فراهم کند.

تفاوت وی پی اس اختصاصی لینوکسی و ویندوزی :

سرورهای مجازی در دو دسته لینوکس و ویندوز ارائه میشود. اگر به امکانات بیشتری در مدیریت وبسایت خود نیاز دارید، خرید vps اختصاصی ماهانه، می تواند بهترین گزینه برای توسعه و گسترش کسب و کار شما باشد. وی پی اس های سرورکلیک، سیستم عامل های مختلفی را بر روی دیتاسنترهای کشورهایی مانند ایران و آلمان با آپ تایم و کیفیت عالی ارائه میدهد. اگر به فضای بیشتری برای مدیریت سایت خود نیاز دارید، فروش وی پی اس اختصاصی با فناوری ابری این امکان را در اختیار شما قرار می دهد، تا به راحتی بتوانید منابع خود را ارتقا دهید. با انتخاب سرورهای خصوصی میتوانید متناسب با نیاز سایت خود از گزینه های پیشنهادی سایت سرورکلیک استفاده کنید. به نقل از سایت themeisle.com :
Unlike shared hosting, both a VPS, short for virtual private server, and a dedicated server give your site its own resources. However, they accomplish this in slightly different ways and at radically different price points, so you’ll want to make sure you choose the right solution for your needs.
خرید سرور اختصاصی vps

ویژگی های vps اختصاصی :

سرور اختصاصی باکیفیت، بدون شک مهم ترین عامل در انتخاب بهترین سرور مجازی می باشد. زیرا در این سرویس علاوه بر وجود سیستم عامل های مختلف و نرم افزارهای مستقلی که وجود دارد، کاربران از سخت افزارهای اشتراکی استفاده می کنند. سایت سرورکلیک این نکات مهم را به کمک فناوری برجسته خود که سرانجام مطالعه های بسیار و تجارب فراوان در این زمینه می باشد، بدست آورده است. Dedicated vps برای آن دسته از شرکت هایی مناسب است که قصد دارند میزبانی سرویس خود را به صورت به صورت خصوصی و جداگانه مدیریت کنند؛ نه مانند سرورهای اشتراکی که چندین سرور بر روی آنها میزبانی میشود و از آن اطلاعات مشترک استفاده میشود. شما می توانید برای خرید بهترین وی پی اس اختصاصی با کیفیت و منابع بیشتر به سایت سرورکلیک مراجعه کنید.

مزایای استفاده از سرور مجازی اختصاصی:

 • تمامی منابع موجود در این سرور به صورت خصوصی ارائه میشود.
 • امکان انتخاب سیستم عامل های مختلف وجود دارد.
 • از راه دور هم امکان دسترسی به سیستم عامل سرور اختصاصی مجازی وجود دارد.
 • کاربر می تواند تمامی برنامه های مورد نیاز خود را به صورت شخصی بر روی آن نصب کند.

سرور مجازی اختصاصی چه کاربردی دارد؟

سرور مجازی یا VPS مخفف شده کلمه Virtual Private Server می باشد که قسمتی از منابع سخت افزاری vpn اختصاصی فیزیکی و اصلی به آن اختصاص داده میشود. سرورهای مجازی به صورت کاملا مستقل دارای منابعی از آن می باشد، و شما می توانید به صورت کامل از آن استفاده کنید. همچنین در سرورهای مجازی شما دسترسی کامل به روت سرور دارید؛ و می توانید تمامی نرم افزارها، تنظیمات و کانفینگ های مورد نیاز را بر روی آن اعمال می کنید. در این سرویس می توانید با توجه به هر نوع سیستم عاملی که دارید، از کانفینگ های دلخواه استفاده کنید و خدمات خود را بر روی آن ارائه دهید. اگر علاقه دارید تا برای کسب اطلاعت بیشتر در این زمینه مقاله انگلیسی مطالعه کنید؛ اینجا کلیک کنید.

مزایای سرور مجازی نسبت به سرور VPS اختصاصی :

خرید سرور مجازی اختصاصی اصلی ترین مزیت سرورمجازی نسبت به سرورهای اختصاصی، قیمت مناسب آن می باشد. به طوری که با توجه به نیاز خود می توانید سرور مجازی را با منابع دلخواه تهیه کنید و مجبور نباشید هزینه های سنگینی را پرداخت کنید. فروش VPS اختصاصی، در شرکت هاستینگ سرورکلیک دارای منابع کاملا اختصاصی می باشد. بهتر است بدانید که کانفینگ های مربوط به VPS در سرورکلیک با هزینه بسیار کمی انجام میشود. و در بسیاری از پلن ها نیز لایسنس کنترل پنل دایرکت ادمین با کیفیت بالا همراه با نصب اولیه انجام میشود. سرور مجازی برای آن دسته از کاربرانی مناسب می باشد که وب سایت آنها دارای بازدید بالایی می باشد و مصرف آنها از منابع بیش از حد معمول می باشد و هاست اشتراکی نمی تواند پاسخگوی نیاز وبسایت آنها باشد. این server ها توسط مجازی ساز Xen از کشورهایی مانند انگلیس، فرانسه، آلمان و فرانسه آماده ارائه خدمات به شما می باشد. این اطمینان وجود دارد که استفاده از تکنولوژی های مختلف مجازی ساز در دو دیتاسنتر مختلف، حق انتخاب نوع سخت افزار هارد دیسک و اتصال به اینترنت گیابایتی، تمام راه های انتخاب نکردن این سرویس را بر روی شما میبندد. در واقع همه ی قابلیت های یک vps اختصاصی ارزان، با کسری از هزینه ها مواجه میشوید. سرورکلیک، تهیه نسخه پشتیبان را به صورت لحظه ای امنیت داده های سرور مجازی را برای شما فراهم می کند. هر سرویس اختصاصی مجازی قادر است تا در صورت خالی بودن ظرفیت های سیستم و عدم استفاده آن به کمک سرور مجازی دیگر در صورت نیاز، از همه آن استفاده کنید. ارتقا منابع اختصاص یافته برای یک سرور مجازی، در صورت نیاز به منابع بیشتر به راحتی انجام پذیر است.

VDS نسبت به VPS چه مزایایی دارد؟

از آنجایی که تعداد سرورهای مجازی قابل تعریف بر روی VDS نسبت به وی پی اس کمتر می باشد؛ امکان دارد شرکت های دیگر هاستینگ هزینه های زیادی را برای آن دریافت کنند؛ اما هدف سایت سرورکلیک بر این اساس قرار گرفته است تا با دریافت هزینه کمتر بتواند بهترین vps اختصاصی، را به کاربران خود عرضه کند. کارایی بالا، قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری در سرورهای اختصاصی بیشتر از سرورهای میزبانی دیگر می باشد. بهتر است بدانید که VDS برای افرادی مناسب می باشد که ترافیک سایت آنها روز به روز رو به افزایش می باشد و نیازمند کارایی و سرعت بالاتری هستند. پس چنین سرویسی برای سایت بزرگ فروشگاهی و یا سایت های تجاری مناسب می باشد.

قیمت و خرید VPS اختصاصی ایرانی

خرید سرور اختصاصی، بهترین سرویس برای سایت هایی است که دارای منابع خصوصی می باشند. قیمت VPS اختصاصی، در مقایسه با سرویس های اشتراکی مقرون به صرفه می باشد. برای هزینه های سرور مجازی عموما پرداخت های ماهانه پیشنهاد بهتری می باشد. قیمت سرور VPS اختصاصی ایرانی در شرکت هاستینگ سرورکلیک که ارائه دهنده خدمات هاستینگ می باشد بسیار مناسب تر است و کاربران می توانند از مزایای بیشتری بهره مند شوند و اطلاعات و داده های خود را بر روی آنها راه اندازی کنند. منبع : nl.godaddy.com، bluehost.com، plesk.com

vps ایران

vps ایرانی ارزان

VPS مجازی ایران در موقعیت ایران قرار دارد و امکان نصب سیستم عامل لینوکس با توزیع های CentOs,Debian,Ubuntu و سیستم عامل ویندوز در نسخه های مختلف بر روی آنها وجود دارد. که نوع آن بر اساس نیاز کاربر انتخاب میشود. با انتخاب هر کدام از این نوع سیستم عامل ها کاربر باید در صورت نیاز کنترل پنلی متناسب با آن انتخاب کنید که کنترل پنل های متداول برای سرور لینوکسی سی پنل و دایرکت ادمین و برای سرور ویندوزی کنترل پنل پلسک می باشد. در نهایت سرورکلیک با بهره گیری از تجهیزات و سخت افزارهای مناسب شرایط بهینه ای را برای استفاده از این سرویس برای کاربران فراهم کرده است.

سرور مجازی ایران چیست؟

سرور مجازی اقتصادی ایران جز سرورهای اشتراکی و در موقعیت ایران قابل ارائه می باشد. این نوع سرورها که بر روی یک سرور اصلی ایجاد میشوند؛ دارای سی پی یو اشتراکی و رم اختصاصی می باشند که هر کدام از این سرورها به صورت مستقل از هم کار می کنند و هر کاربری می تواند با توجه به میزان منابع مورد نیاز خود سروری را تهیه و سیستم عامل و نرم افزارهای مورد نیاز خود را بر روی آن نصب می کنید.

سرور مجازی ایران

Vps ایران در سایت سرورکلیک، دارای آپ تایم 99 درصد می باشد. سرورکلیک ارائه دهنده سرورهای مجازی VPS لینوکس و سرورهای مجازی ویندوز در کشورهایی مانند: ایران، آلمان و فرانسه می باشد. سرورهای مجازی این سایت، از برترین تکنولوژی های مجازی سازی در کنار بهترین سخت افزارهای موجود، می تواند حس خوب در دسترس بودن را به کاربران منتقل کند. این VPS از سیستم عامل های مختلفی مانند CentOS ,Ubuntu,Debian و ویندوز سرورهای گوناگون پشتیبانی می کند؛ و شما می توانید در هنگام خرید VPS انتخاب کنید که بر اساس چه سیستم عاملی برای شما نصب شود. همچنین برای ارائه سرعت بالاتر، پلن های VPS با پشتیبانی از هارد های NVMe فراهم شده است، که سرعتی بالاتر از هارد های SSD دارند و باعث میشوند که سرعت کمتری روی CPU و Ram سرور شما باشد.

مزایای خرید VPS ایران

 • استفاده از هارد های پرسرعت
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • استفاده از سیستم عامل های لینوکس
 • ارائه سرور مجازی در ایران و اروپا
 • استفاده از فایروال های امنیتی

خرید vps ایرانی ارزان

خرید vps ایران ارزان VPS ایران، در حقیقت یک ماشین مجازی می باشد که امکان اجرا، نصب و قابلیت کنترل نرم افزارها را مانند یک سرور واقعی در اختیار کاربران قرار می دهد. تنوع در تکنولوژی و نرم افزارها در کنار تنوع سخت افزاری حداکثر حق انتخاب ممکن را به مشترکین خواهد داد؛ تا بتوانند مناسب ترین VPS را برای سیستم خود سفارش دهند.

کاربردهای سرور مجازی

از کاربردهای مختلف VPS ایران می توان به راه اندازی وب سرور جهت استفاده از سایت های پربازدید با ترافیک بالا، فضای ذخیره سازی بالا جهت نگهداری اطلاعات، ارسال ایمیل بدون محدودیت در تعداد، استفاده از حجم دیتابیس بدون هیچ محدودیتی امکان ارتقای عملکرد وب سایت و راه اندازی اپلیکیشن های مختلف را می توان نام برد.

بهترین vps ایران

از مزایای سرور مجازی دانلود ایران می توان اختصاصی بودن رم و فضای ذخیره سازی این نوع سرورها را نام برد. همچنین در کنار آنها می توان به مدیریت از راه دور، امکان ارتقای منابع در کوتاه ترین زمان ممکن، امکان بازیابی وب سایت بدون هیچ محدودیتی و داشتن آی پی اختصاصی و هزینه کمتر را نسبت به سرور اختصاصی نام برد.

دسترسی های سرور وی پی اس

از دسترسی های موجود در سرورهای مجازی ایران می توان به خاموش و روشن کردن سرور با دسترسی کنترل پنل، نصب نرم افزارهای مختلف از یک نوع سیستم عامل، دسترسی ریموت برای سرورهای ویندوزی و دسترسی برای سرورهای لینوکسی برای انتقال اطلاعات به ماشین مجازی دیگر را می توان نام برد. همچنین در این سرورها دسترسی به تمام پورت ها امکان پذیر است. سرور مجازی پرسرعت ایران یکی دیگر از خدمات منحصر به فردی می باشد که دارای ویژگی های فوق العاده ای می باشد. در این بخش امکان مشاهده ی پلن های سرور مجازی VPS ایران با ترافیک نامحدود به تفصیل فراهم شده است. این خدمات در بستر سرورهای اختصاصی فوق العاده قدرتمند و بهترین فناوری های نرم افزاری با بهره گیری از زیر ساخت های ابری و انحصاری مورد استقبال بسیاری از مخاطبان قرار گرفته است. و در خصوص استفاده از سیستم عامل های لینوکس و ویندوز هیچ محدودیتی وجود ندارد، و طی فرآیند سفارش VPS ایران قابل انتخاب می باشد. هارد این خدمات در حال حاضر از نوع SSD می باشد، یعنی استفاده از پرسرعت ترین هارد جهان که سرعتی فراتر از هاردهای دیگر به شمار می آید.

قیمت vps ایرانی

قیمت vps ایرانی سرور مجازی ایران این امکان را برای شما فراهم می کند تا بهترین سرعت، بالاترین پایداری و آپ تایم بسیار قوی را برای میزبانی سایت یا اپلیکیشن ها و سرویس های مورد نظر خود در سرورکلیک تجربه کنید. خرید سرور مجازی ایران در مقایسه با استفاده از سرورهای خارجی می تواند برای شما تصمیم بهتری باشد. با توجه به اینکه دسترسی به سرور مجازی از ایران برای کاربران ایرانی بهتر است و همچنین نسبت به نگهداری اطلاعات در داخل کشور در راستای حفظ امنیت اطلاعات مخصوصا برای سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید vps ایران امکان سفارش سرور با ترافیک نامحدود یا بی نهایت در حالت منطقی برای بسیاری از کاربران وجود دارد. همچنین قابلیت خرید سرورمجازی ویندوز و لینوکس در ایران با قابلیت انتخاب هارد دیسک SSD برای کاربران وجود دارد. این سرویس برای سایت های فروشگاهی، خبری، سازمانی و بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی برای داشتن سرعت بالا توصیه میشود. شما می توانید برای خرید VPS ایران و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت سرورکلیک مراجعه کنید.

خرید سرور مجازی ایران یا همان VPS ایران برای چه کسانی مناسب می باشد؟

خرید VPS ایران به صورت مختصر به خرید آن دسته از سرورهای مجازی گفته میشود که دیتاسنتر فیزیکی آنها در داخل کشور قرار دارد. خرید سرور مجازی ایران پیشنهاد مناسبی برای کاربرانی است که نیاز به یک بستر میزبانی با منابع اختصاصی، سرعت بالا و امن دارند. مخصوصا اگر اکثر مخاطبان و کاربران آنها در داخل ایران هستند. سرورهای هر کشور معمولا با توجه به شرکت ارائه دهنده در دیتاسنترهای مختلفی نگهداری میشوند. سرور فیزیکی VPS ایران در دیتاسنترهای ملی، که یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین تامین کننده های اینترنتی ایران است نگهداری میشوند. اینگونه دیتاسنترها برترین سرویس ها از نظر کیفیت، پشتیبانی و امنیت می باشد.

نقاط قوت خرید سرور مجازی ایران

 • سرعت بالای دسترسی
 • امنیت بیشتر
 • عدم ارتباط با تحریم ها
 • امکان استفاده از اینترنت ملی
 • قیمت بسیار مناسب
پس از خرید سرور مجازی ایران در سایت سرورکلیک می توانید بدون هیچ اختلالی در سرویس مورد نظر اقدام به ارتقا منابع VPS ایران خود کنید. که این ارتقا می تواند شامل ارتقای سرور مجازی به پلن های بالاتر و یا افزایش قدرت پردازش و حافظه رم، افزایش فضای هارد پس از خرید سرور مجازی باشد.