هاست لینوکس ایران

با استفاده از سخت افزار قدرتمند، انتخاب برترین دیتا سنترهای کشور و ارائه کنترل پنل محبوب cPanel تمام نیازهای مورد نظر خود را با انتخاب یکی از پلن های هاست لینوکس تامین نمایید.

سرور کلیک با استفاده از ابزارهای مانیتورینگ شبانه روزی ، بهره گیری از راهکارهای Back Up و همچنین با استفاده از سیستم های امنیتی قوی اطمینان و اعتماد مورد نظر شما را برآورده کرده و در جهت راه اندازی سایت با نرم افزارهای جوملا ، دروپال ، وردپرس ، پرستاشاپ و تمام اسکریپت های مبتنی بر  PHP / MySQL تمام درخواست های شما را پشتیبانی می کند.

هاست لینوکس ارزان قیمت ایران ، یکی از بهترین سرویس های میزبانی ارائه شده در سایت سرورکلیک می باشد. در نظر داشته باشید که قیمت هاست لینوکس سی پنل ایران در مقایسه با امکاناتی که ارائه می دهد بسیار مناسب است. سرویس های مذکور، مناسب برای اجرای نرم افزارهای تولید شده با زبان برنامه نویسی PHP ، HTML ، css و یا دیگر زبان‌های متن‌باز (Open Source) می‌باشد. با خرید هاست و دامنه لینوکس ایران، که با کنترل پنل قدرتمند سی پنل و در بستر و زیر ساخت اینترنت داخل کشور ارائه میشود، امکان میزبانی انواع سایت های شرکت ها، ارگانها، سازمانها و نهادهای خصوصی و دولتی انواع سایت های فروشگاهی، شخصی و … را خواهید داشت. سایت سرورکلیک یکی از بهترین مراکز فروش هاست لینوکس پرسرعت در کشور می باشد.

خدمات هاست لینوکس سرور کلیک

LP01

LP02