شرکت هاستینگ چیست؟

شرکت هاستینگ چیست و چه خدماتی ارائه می دهد؟

شرکت هاستینگ : خرید هاست باکیفیت، دغدغه بسیاری از افرادی است که می خواهند یک وب سایت اینترنتی راه اندازی کنند. هاستی که با کیفیت و مطئن باشد یکی از مهم ترین موضوعاتی است که برای راه اندازی یک سایت باید در نظر بگیرید. مهم ترین عوامل برای خرید هاست مطمئن و با کیفیت سرعت، پایداری و امنیت و پشتیبانی آن است. برای در اختیار داشتن این عوامل باید شرکت هاستینگی را انتخاب کنید که بتواند این خدمات را به شما ارائه دهد.

برای اینکه به بررسی بهترین هاست ایران بپردازیم، در مرحله اول باید شرکت های مطرح شده را شناسایی کنیم. اما مشکلی که در این میان وجود دارد این است که سرورکلیک توانسته است جزو بهترین شرکت های هاستینگ ایران باشد، و بهترین خدمات را برای کاربران خود ارائه دهد. مشتریان می توانند با توجه به نیاز وبسایت خود بهترین هاست را با بیشترین امکانات خریداری کنید. این مجموعه سعی کرده است تا مهم ترین معیارها را برای سنجش بهترین هاست در نظر بگیرد، تا در رابطه با خرید هاست مشکلی برای کاربران به وجود نیاید.

انتخاب بهترین هاست ایران و سرویس میزبانی وب، از مهم ترین موضوعاتی است که مدیر سایت باید به آن تسلط کامل داشته باشد. این کار موجب می شود تا شما میزبانی را انتخاب کنید که شرایط پیشرفت سایت شما را فراهم کند. اما سوالی که برای بسیار از کاربران پیش می آید این است که هاست چیست؟ و هاست خوب چه ویژگی هایی دارد؟ در ادامه این مطلب ویژگی های بهترین هاست وردپرس را برایتان شرح می دهیم و به معرفی سایت سرورکلیک که یکی از شرکت های برتر هاستینگ ایران است می پردازیم.

شرکت هاستینگ چیست؟

شرکت هاستینگ؛ انتخاب بهترین سایت برای خرید میزبانی

برای راه اندازی یک سایت با کیفیت و پر بازدید، باید یک سری نکات مهمی را رعایت کنید این نکات به سه بخش تقسیم می شوند که شامل :

 • سخت افزار
 • نرم افزار
 • تولید محتوا

قسمت سخت افزار، شامل انتخاب هاست مناسب برای سایتی است که به سرور متصل شده است. نرم افزار، از دو بخش جداگانه ای تشکیل شده است که بخشی از آن به host و سرور مربوط میشود که به شرکت هاستینگ مورد نظر مربوط میشود و قسمت دیگر آن به سیستم مدیریت محتوای سایت ربط دارد.

بهترین هاست ایران و مقایسه شرکت های هاستینگ ایرانی

برای شناسایی سایت در ابتدا باید یک آدرس اینترنتی داشته باشیم که به آن دامنه می گویند. دامنه وظیفه اتصال به سرور و یا هاست را دارد تا اطلاعاتی که بر روی آن قرار دارد را به صورت قابل فهم نشان دهد. Host در اصل یک بستر الکترونیکی است که محتویات وبسایت درون آن ذخیره میشود. این محتویات ممکن است شامل فایل ها و داده های دیتابیس باشد که از طریق متصل شدن اینترنتی کاربران به سرور در دسترس خواهد بود.

هاست و دامنه باید به یکدیگر متصل باشند که این موضوع از طریق Name Server صورت می گیرد. بنابراین اولین کاری که باید پس از خرید هاست وردپرس در شرکت های معتبر هاستینگ انجام بدین این است که سرورهای هاست را بر روی دامنه مورد نظر خود ثبت کنید تا پس از 72 ساعت اتصال host و دامنه به یکدیگر انجام شود.

خرید بهترین هاست دنیا

خرید بهترین هاست دنیا

شرکت هاستینگ معتبر

خرید هاست cpanel با کیفیت ممکن است دغدغه بسیاری از افرادی باشد که قصد راه اندازی یک وب سایت اینترنتی را دارند. خرید سرور واقعی مطمئن از مهم ترین مواردی است که برای شروع فعالیت یک سایت در فضای مجازی باید آن را در نظر بگیرید. از مهم ترین عوامل برای خرید هاست وردپرس:

 • کیفیت
 • سرعت
 • پایداری
 • امنیت و پشتیبانی

به دلیل مهم بودن این موضوع شرکت هاستینگ سرورکلیک توانسته بهترین شرایط را برای فروش هاست ایران فراهم کند تا کاربران بدون هیچ نگرانی بتوانند host مورد نظر خود را تهیه کنند.

یک شرکت هاستینگ خوب چه ویژگی هایی دارد؟

علاوه بر مزیت هایی که برای خرید هاست به آن اشاره کردیم، یک سری مواردی وجود دارد که در انتخاب یک هاست مناسب باید به آنها توجه کرد مانند میزان فضا، پهنای باند و سازگاری که در تمام host های موجود مشترک است. ولی امکاناتی که شرکت هاستینگ سرورکلیک بر روی هاست های خود ارائه می دهد با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه امکانات یک هاست کامل و جامع را برایتان معرفی می کنیم و برای هر کدام توضیحاتی شرح می دهیم.

فضای میزبانی

فضای میزبانی به میزان فضای هاست می گویند. یعنی به اندازه مجاز و معینی می توانید فایل ها و داده های خود را بر روی هاست آپلود کنید. فضای میزبانی به نوع سایت و میزان فایل های شما بستگی دارد. البته ممکن است بعضی از شرکت های میزبانی در ایران محدودیت هایی بر روی سرویس های خود داشته باشند.

پهنای باند

به مقدار ترافیکی که سایت مصرف می کند، پهنای باند می گویند. به طور مثال مقدار بازدیدی که از سایت شما می شود و یا تعداد فایل هایی که کاربران از سایت شما دانلود می کنند. پهنای باند به صورت ماهانه بر روی سرویس های میزبانی ارائه می شود و برحسب گیگا بایت محاسبه می شود.

Add-On Domain

به دامنه اضافی موجود اد آن دامین می گویند. به معنای دیگر می توان گفت که هر آد آن دامین می تواند یک سایت جداگانه ی دیگری بر روی هاس مورد نظر شما راه اندازی کند. معمولا شرکت هایی که اد دامین نامحدودی بر روی سرویس های خود به مشتریان ارائه می دهند؛ هاست های بی کیفیتی هستند.

یک شرکت هاستینگ خوب چه ویژگی هایی دارد؟

پارک دامین

به دامین هایی که متصل هستند پارک دامین می گویند. یعنی سایتی که دارای چند دامین است و هر کدام از دامین ها سایت اصلی را نشان می دهند. تعداد پارک دامین ها از اهمیت بسیار پایینی برخوردار هستند. به دلیل جلوگیری از مشکلاتی که ممکن است برای سئو سایت به وجود بیاید؛ استفاده از پارک دامین پیشنهاد نمی شود.

ساب دامین

زیر دامنه سایت اصلی ساب دامین نام دارد. از ساب دامین می توان برای راه اندازی بخش مجزایی در سایت استفاده کرد.به صورت مثال برای ثبت یک فروشگاه اینترنتی میتوان از آدرس shopsite.com استفاده کرد.

دیتابیس

به بانک اطلاعاتی دیتابیس می گویند. به طور معمول برای راه اندازی سایت های پویا با استفاده از سیستم وردپرس از دیتابیس خاصی برای ذخیره اطلاعات استفاده می شود.

کنترل پنل مدیریت

کنترل پنل مدیریت به عنوان یک رابط بین کاربر و host عمل می کند. از طریق کنترل پنل هاست می توان سایت خود را مدیریت کرد و بر آن تسلط داشت. به عنوان نمونه ساخت دیتابیس، مدیریت ایمیل و فایلها باید از طریق کنترل پنل مدیریت هاست صورت گیرد.

پشتیبان گیری کامل و جامع

پشتیبان گیری به بک آپ گرفتن کل سایت می گویند که توسط کاربر انجام می پذیرد. شرکت های برتر هاستینگ ایران وظیفه دارند تا از سایت های میزبان شده به صورت اتوماتیک و منظم بک آپ کامل بگیرند. به طور معمول این عمل به صورت خودکار در هاستینگ ها به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه انجام می گیرد.

آپ تایم بودن یا در دسترس بودن سرور

خرید ارزان ترین هاست در ایران

از مهم ترین مواردی که هم مدیر سایت و هم شرکت هاستینگ باید به آن اهمیت بدهد در دسترس بودن سرور یا آپ تایم بودن است. شرکت سرورکلیک آپ تایم بودن 99 درصد را به شما تضمین می دهد. یعنی در طول ماه یک درصد از سرور در دسترس شما نخواهد بود. البته باید بدانید که تضمین صد در صد تقریبا محال است.

گواهینامه SSL

پروتکل ssl، سایت شما را مجهز به پروتکل امن و یا https می کند. اکثر شرکت های هاستینگ این مورد را به صورت رایگان ارائه می دهند که رایگان بودن آن ممکن است از کیفیت آن بکاهد و استفاده نکردن از آن بهتر است.

سخت افزار قوی

سخت افزاری که در سرورها به کار می رود بسیار مهم است. به عنوان مثال استفاده از تکنولوژی های جدید و هارد پرسرعت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. هاستینگ خوب باید از سخت افزارها و تکنولوژی های جدید در کانفیگ سرور خود استفاده کند. داشتن یک وب سرور پرسرعت و مورد اطمینان از دیگر ویژگی های یک هاست مطمئن با سخت افزار قوی است.

امنیت و اطمینان بالا

از اصلی ترین عوامل یک هاستینگ مورد اعتماد این است که بتواند امنیت سرور را بتواند به طور کامل و درست تامین کند. شرکت سرورکلیک دارای فایروال های سخت افزاری و قدرتمندی است که امنیت سرورها را در برابر هر گونه حملات و آسیب های اینترنتی محافظت می کند. پس نتیجه می گیریم بسیار مهم است که از چه هاستینگی استفاده می کنید که بتواند امنیت لازم برای شما را تامین کند.

خدمات شرکت هاستینگ سرورکلیک

 • بررسی پشتیبانی و خدمات دهی به مشتریان
 • بررسی امنیت وب سرور
 • مشخصات سرور و بهره مندی از قدرت پردازش
 • تعداد سایت های میزبانی شده بر روی هر سرور
 • آپ تایم بالا هاست و در دسترس بودن آن

خرید ارزان ترین هاست در ایران

قیمت هاست یکی از موضوعات مهم در تهیه هاست به شمار می آید. خرید بهترین host با مناسب ترین قیمت در سرورکلیک امکان پذیر است. البته شما باید بررسی های مورد نیاز برای تعیین hosts با کیفیت و مناسب را قبل از سفارش هاست مورد نیاز خود انجام دهید. توجه داشته باشید که هاست های گران قیمت لزوما نشانه ی بهترین بودن نیست. سرورکلیک هدف خود را بر این اساس قرار داده است تا با قیمت ارزان و مناسب بتواند با کیفیت ترین host را به کاربران خود ارائه دهد.

مزایای شرکت هاستینگ سرورکلیک

مزایای شرکت هاستینگ سرورکلیک

 • تنوع در سرویس های ارائه شده
 • قیمت مناسب سرویس ها
 • بکاپ گیری هفتگی
 • زیر ساخت سخت افزاری با مالکیت صد در صد
 • پشتیبانی عالی
 • ارائه هاست پر سرعت از دیتاسنتر ایرانی
 • استفاده از پردازنده های بسیار قوی
 • ارائه پهنای باند نامحدود

بهترین شرکت هاستینگ ایران

سرورکلیک یکی از بهترین و محبوب ترین شرکت های هاستینگ در ایران است. این شرکت ارائه دهنده هاست با کیفیت و قیمت مناسب است که توانسته است با وجود رقبای زیادی که در این زمینه وجود دارد؛ باعث جلب رضایت بسیاری از مشتریان شده است. سرورکلیک، توانسته است هاست مخصوص وردپرس را با سرعت بالا ارائه دهند. در سرورکلیک تعداد محدودی سایت بر روی هر سرور میزبانی می شود که این مورد علاوه بر اینکه موجب بالا رفتن سرعت و پایداری می شود بلکه امنیت سایت را به سطح بالایی می رساند. سرورهای مورد استفاده در سایت سرورکلیک بسیار قدرتمند هستند و می توانند تمام نیازهای شما را در زمینه میزبانی کردن برطرف کنند. شما می توانید برای خرید هاست وردپرس، به سایت سروکلیک مراجعه کنید که یکی از بهترین دیتاسنترهای ایران است.

بهترین شرکت هاستینگ ایران

انواع هاست ارائه شده در سایت سرورکلیک

شرکت هاستینگ سرورکلیک

شما می توانید در این سایت با تمام ویژگی های یک هاست خوب و تمام عوامل موثر بر آن آشنا شوید، تا در انتخاب شرکت هاستینگ مورد نظر خود دچار تردید نشوید. خدمات هاست به یک حساب کاربری با مشخصات و حجم فضای دیسک مشخص در یک سرور امن و مطمئن روی شبکه اینترنت قرار داده میشود، که می توان در این حساب کاربری سرویس های مختلفی از میزبانی وبسایت تا ایمیل و… دریافت کند.

برای حضور در فضای مجازی وب علاوه بر طراحی سایت، نیاز به خرید سرویس هاست از سمت شرکت های میزبانی را دارید. هاست وبسایت روی سرورها در مراکز داده یا دیتاسنترها نگهداری میشود؛ و عمده سرورها از دو نوع سیستم عامل لینوکس و ویندوز استفاده می کنند. شما می توانید برای خرید هاست مناسب به سایت سرورکلیک مراجعه کنید.