شرکت هاستینگ

محبوب ترین مقالات

آخرین دیدگاه ها

دسته بندی ها

مطالب مفید

شرکت هاستینگ چیست؟

آدرس شرکت سرور کلیک:

تهران، خیابان فلسطین، پایین‌تر از میدان فلسطین، بن‌بست فتحی، پلاک 2

تلفن:
ایمیل:
 

شرکت هاستینگ چیست؟

شرکت هاستینگ چیست و چه خدماتی ارائه می دهد؟

شرکت هاستینگ ایران : خرید هاست باکیفیت، دغدغه بسیاری از افرادی است که می خواهند یک وب سایت اینترنتی راه اندازی کنند. هاستی که با کیفیت و مطئن باشد یکی از مهم ترین موضوعاتی است که برای راه اندازی یک سایت باید در نظر بگیرید. مهم ترین عوامل برای خرید هاست مطمئن و با کیفیت سرعت، پایداری و امنیت و پشتیبانی آن است. برای در اختیار داشتن این عوامل باید شرکت هاستینگی را انتخاب کنید که بتواند این خدمات را به شما ارائه دهد. برای اینکه به بررسی بهترین هاست ایران بپردازیم، در مرحله اول باید شرکت های مطرح شده را شناسایی کنیم. اما مشکلی که در این میان وجود دارد این است که سرورکلیک توانسته است جزو بهترین شرکت های هاستینگ ایران باشد، و بهترین خدمات را برای کاربران خود ارائه دهد. مشتریان می توانند با توجه به نیاز وبسایت خود بهترین هاست را با بیشترین امکانات خریداری کنید. این مجموعه سعی کرده است تا مهم ترین معیارها را برای سنجش بهترین هاست در نظر بگیرد، تا در رابطه با خرید هاست مشکلی برای کاربران به وجود نیاید. انتخاب بهترین هاست ایران و سرویس میزبانی وب، از مهم ترین موضوعاتی است که مدیر سایت باید به آن تسلط کامل داشته باشد. این کار موجب می شود تا شما میزبانی را انتخاب کنید که شرایط پیشرفت سایت شما را فراهم کند. اما سوالی که برای بسیار از کاربران پیش می آید این است که هاست چیست؟ و هاست خوب چه ویژگی هایی دارد؟ در ادامه این مطلب ویژگی های بهترین هاست وردپرس را برایتان شرح می دهیم و به معرفی سایت سرورکلیک که یکی از شرکت های برتر هاستینگ ایران است می پردازیم. شرکت هاستینگ چیست؟

شرکت هاستینگ؛ انتخاب بهترین سایت برای خرید میزبانی

برای راه اندازی یک سایت با کیفیت و پر بازدید، باید یک سری نکات مهمی را رعایت کنید این نکات به سه بخش تقسیم می شوند که شامل :
 • سخت افزار
 • نرم افزار
 • تولید محتوا
قسمت سخت افزار، شامل انتخاب هاست مناسب برای سایتی است که به سرور متصل شده است. نرم افزار، از دو بخش جداگانه ای تشکیل شده است که بخشی از آن به host و سرور مربوط میشود که به شرکت های برتر هاستینگ مورد نظر مربوط میشود و قسمت دیگر آن به سیستم مدیریت محتوای سایت ربط دارد.

بهترین هاست ایران و مقایسه شرکت های هاستینگ ایرانی

برای شناسایی سایت در ابتدا باید یک آدرس اینترنتی داشته باشیم که به آن دامنه می گویند. دامنه وظیفه اتصال به سرور و یا هاست را دارد تا اطلاعاتی که بر روی آن قرار دارد را به صورت قابل فهم نشان دهد. Host در اصل یک بستر الکترونیکی است که محتویات وبسایت درون آن ذخیره میشود. این محتویات ممکن است شامل فایل ها و داده های دیتابیس باشد که از طریق متصل شدن اینترنتی کاربران به سرور در دسترس خواهد بود. هاست و دامنه باید به یکدیگر متصل باشند که این موضوع از طریق Name Server صورت می گیرد. بنابراین اولین کاری که باید پس از خرید هاست وردپرس در شرکت های معتبر هاستینگ انجام بدین این است که سرورهای هاست را بر روی دامنه مورد نظر خود ثبت کنید تا پس از 72 ساعت اتصال host و دامنه به یکدیگر انجام شود.

خرید بهترین هاست دنیا

خرید بهترین هاست دنیا

هاستینگ های برتر ایران

خرید هاست cpanel با کیفیت ممکن است دغدغه بسیاری از افرادی باشد که قصد راه اندازی یک وب سایت اینترنتی را دارند. خرید سرور واقعی مطمئن از مهم ترین مواردی است که برای شروع فعالیت یک سایت در فضای مجازی باید آن را در نظر بگیرید. از مهم ترین عوامل برای خرید هاست وردپرس:
 • کیفیت
 • سرعت
 • پایداری
 • امنیت و پشتیبانی
به دلیل مهم بودن این موضوع شرکت هاستینگ سرورکلیک توانسته بهترین شرایط را برای فروش هاست ایران فراهم کند تا کاربران بدون هیچ نگرانی بتوانند host مورد نظر خود را تهیه کنند.

یک شرکت هاستینگ خوب چه ویژگی هایی دارد؟

علاوه بر مزیت هایی که برای خرید هاست به آن اشاره کردیم، یک سری مواردی وجود دارد که در انتخاب یک هاست مناسب باید به آنها توجه کرد مانند میزان فضا، پهنای باند و سازگاری که در تمام host های موجود مشترک است. ولی امکاناتی که شرکت هاستینگ ایرانی سرورکلیک بر روی هاست های خود ارائه می دهد با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه امکانات یک هاست کامل و جامع را برایتان معرفی می کنیم و برای هر کدام توضیحاتی شرح می دهیم.

فضای میزبانی

فضای میزبانی به میزان فضای هاست می گویند. یعنی به اندازه مجاز و معینی می توانید فایل ها و داده های خود را بر روی هاست آپلود کنید. فضای میزبانی به نوع سایت و میزان فایل های شما بستگی دارد. البته ممکن است بعضی از شرکت های میزبانی در ایران محدودیت هایی بر روی سرویس های خود داشته باشند.

پهنای باند

به مقدار ترافیکی که سایت مصرف می کند، پهنای باند می گویند. به طور مثال مقدار بازدیدی که از سایت شما می شود و یا تعداد فایل هایی که کاربران از سایت شما دانلود می کنند. پهنای باند به صورت ماهانه بر روی سرویس های میزبانی ارائه می شود و برحسب گیگا بایت محاسبه می شود.

Add-On Domain

به دامنه اضافی موجود اد آن دامین می گویند. به معنای دیگر می توان گفت که هر آد آن دامین می تواند یک سایت جداگانه ی دیگری بر روی هاست مورد نظر شما راه اندازی کند. معمولا شرکت هایی که اد دامین نامحدودی بر روی سرویس های خود به مشتریان ارائه می دهند؛ هاست های بی کیفیتی هستند.

یک شرکت هاستینگ خوب چه ویژگی هایی دارد؟

پارک دامین

به دامین هایی که متصل هستند پارک دامین می گویند. یعنی سایتی که دارای چند دامین است و هر کدام از دامین ها سایت اصلی را نشان می دهند. تعداد پارک دامین ها از اهمیت بسیار پایینی برخوردار هستند. به دلیل جلوگیری از مشکلاتی که ممکن است برای سئو سایت به وجود بیاید؛ استفاده از پارک دامین پیشنهاد نمی شود.

ساب دامین

زیر دامنه سایت اصلی ساب دامین نام دارد. از ساب دامین می توان برای راه اندازی بخش مجزایی در سایت استفاده کرد.به صورت مثال برای ثبت یک فروشگاه اینترنتی میتوان از آدرس shopsite.com استفاده کرد.

دیتابیس

به بانک اطلاعاتی دیتابیس می گویند. به طور معمول برای راه اندازی سایت های پویا با استفاده از سیستم وردپرس از دیتابیس خاصی برای ذخیره اطلاعات استفاده می شود.

کنترل پنل مدیریت

کنترل پنل مدیریت به عنوان یک رابط بین کاربر و host عمل می کند. از طریق کنترل پنل هاست می توان سایت خود را مدیریت کرد و بر آن تسلط داشت. به عنوان نمونه ساخت دیتابیس، مدیریت ایمیل و فایلها باید از طریق کنترل پنل مدیریت هاست صورت گیرد.

پشتیبان گیری کامل و جامع

پشتیبان گیری به بک آپ گرفتن کل سایت می گویند که توسط کاربر انجام می پذیرد. شرکت های برتر هاستینگ ایران وظیفه دارند تا از سایت های میزبان شده به صورت اتوماتیک و منظم بک آپ کامل بگیرند. به طور معمول این عمل به صورت خودکار در هاستینگ ها به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه انجام می گیرد.

آپ تایم بودن یا در دسترس بودن سرور

خرید ارزان ترین هاست در ایران از مهم ترین مواردی که هم مدیر سایت و هم شرکت های برتر هاستینگ باید به آن اهمیت بدهد در دسترس بودن سرور یا آپ تایم بودن است. شرکت سرورکلیک آپ تایم بودن 99 درصد را به شما تضمین می دهد. یعنی در طول ماه یک درصد از سرور در دسترس شما نخواهد بود. البته باید بدانید که تضمین صد در صد تقریبا محال است.

گواهینامه SSL

پروتکل ssl، سایت شما را مجهز به پروتکل امن و یا https می کند. اکثر شرکت های هاستینگ این مورد را به صورت رایگان ارائه می دهند که رایگان بودن آن ممکن است از کیفیت آن بکاهد و استفاده نکردن از آن بهتر است.

سخت افزار قوی

سخت افزاری که در سرورها به کار می رود بسیار مهم است. به عنوان مثال استفاده از تکنولوژی های جدید و هارد پرسرعت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. هاستینگ خوب باید از سخت افزارها و تکنولوژی های جدید در کانفیگ سرور خود استفاده کند. داشتن یک وب سرور پرسرعت و مورد اطمینان از دیگر ویژگی های یک هاست مطمئن با سخت افزار قوی است.

امنیت و اطمینان بالا

از اصلی ترین عوامل یک هاستینگ مورد اعتماد این است که بتواند امنیت سرور را بتواند به طور کامل و درست تامین کند. شرکت سرورکلیک دارای فایروال های سخت افزاری و قدرتمندی است که امنیت سرورها را در برابر هر گونه حملات و آسیب های اینترنتی محافظت می کند. پس نتیجه می گیریم بسیار مهم است که از چه هاستینگی استفاده می کنید که بتواند امنیت لازم برای شما را تامین کند.

خدمات شرکت هاستینگ سرورکلیک

 • بررسی پشتیبانی و خدمات دهی به مشتریان
 • بررسی امنیت وب سرور
 • مشخصات سرور و بهره مندی از قدرت پردازش
 • تعداد سایت های میزبانی شده بر روی هر سرور
 • آپ تایم بالا هاست و در دسترس بودن آن

خرید ارزان ترین هاست در ایران

قیمت هاست یکی از موضوعات مهم در تهیه هاست به شمار می آید. خرید بهترین host با مناسب ترین قیمت در سرورکلیک امکان پذیر است. البته شما باید بررسی های مورد نیاز برای تعیین hosts با کیفیت و مناسب را قبل از سفارش هاست مورد نیاز خود انجام دهید. توجه داشته باشید که هاست های گران قیمت لزوما نشانه ی بهترین بودن نیست. سرورکلیک هدف خود را بر این اساس قرار داده است تا با قیمت ارزان و مناسب بتواند با کیفیت ترین host را به کاربران خود ارائه دهد. مزایای شرکت هاستینگ سرورکلیک

مزایای شرکت هاستینگ سرورکلیک

 • تنوع در سرویس های ارائه شده
 • قیمت مناسب سرویس ها
 • بکاپ گیری هفتگی
 • زیر ساخت سخت افزاری با مالکیت صد در صد
 • پشتیبانی عالی
 • ارائه هاست پر سرعت از دیتاسنتر ایرانی
 • استفاده از پردازنده های بسیار قوی
 • ارائه پهنای باند نامحدود

بهترین شرکت هاستینگ های برتر ایران

سرورکلیک یکی از بهترین و محبوب ترین شرکت های هاستینگ در ایران است. این شرکت ارائه دهنده هاست با کیفیت و قیمت مناسب است که توانسته است با وجود رقبای زیادی که در این زمینه وجود دارد؛ باعث جلب رضایت بسیاری از مشتریان شده است. سرورکلیک، توانسته است هاست مخصوص وردپرس را با سرعت بالا ارائه دهند. در سرورکلیک تعداد محدودی سایت بر روی هر سرور میزبانی می شود که این مورد علاوه بر اینکه موجب بالا رفتن سرعت و پایداری می شود بلکه امنیت سایت را به سطح بالایی می رساند. سرورهای مورد استفاده در سایت سرورکلیک بسیار قدرتمند هستند و می توانند تمام نیازهای شما را در زمینه میزبانی کردن برطرف کنند. شما می توانید برای خرید هاست وردپرس، به سایت سروکلیک مراجعه کنید که یکی از بهترین دیتاسنترهای ایران است. بهترین شرکت هاستینگ ایران

انواع هاست ارائه شده در سایت سرورکلیک

شرکت هاستینگ سرورکلیک

شما می توانید در این سایت با تمام ویژگی های یک هاست خوب و تمام عوامل موثر بر آن آشنا شوید، تا در انتخاب شرکت هاستینگ ایرانی مورد نظر خود دچار تردید نشوید. خدمات هاست به یک حساب کاربری با مشخصات و حجم فضای دیسک مشخص در یک سرور امن و مطمئن روی شبکه اینترنت قرار داده میشود، که می توان در این حساب کاربری سرویس های مختلفی از میزبانی وبسایت تا ایمیل و… دریافت کند. برای حضور در فضای مجازی وب علاوه بر طراحی سایت، نیاز به خرید سرویس هاست از سمت شرکت های میزبانی را دارید. هاست وبسایت روی سرورها در مراکز داده یا دیتاسنترها نگهداری میشود؛ و عمده سرورها از دو نوع سیستم عامل لینوکس و ویندوز استفاده می کنند. شما می توانید برای خرید هاست مناسب به سایت سرورکلیک مراجعه کنید.
   
خدمات هاستینگ

خدمات هاستینگ چیست؟

سرورکلیک، یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات هاستینگ در ایران می باشد. خدمات وب هاستینگ در این سایت در بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت ارائه میشود. اگر شما هم به دنبال بهترین امکانات برای میزبانی وب سایت خود هستید می توانید از سرویس های موجود در سرورکلیک استفاده کنید. میزبانی وب یا (web hosting) یک بستر اصلی برای استفاده از وب سایت را فراهم می کند. دارا بودن کیفیت در ارائه خدمات هاستینگ و ثابت بودن در آن از جمله نکاتی است که در زمینه هاستینگ از نظر مدیران وب سایت دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. سرورکلیک با داشتن دیتاسنتر در داخل ایران، انواع سرویس های میزبانی مانند: هاست ویندوز، هاست لینوکس، هاست دانلود، و انواع سرورهای اختصاصی ایران را به همراه امکانات مورد نیاز برای زبان های برنامه نویسی مختلف و همچنین پشتیبانی 24 ساعته را توسط متخصصان خود به کاربران ارائه می دهد. شرکت سرورکلیک توانسته است تمام نیازهای مدیران سایت ها را در زمینه خدمات هاستینگ برطرف کند. خدمات هاستینگ چیست؟ یکی از مهم ترین مواردی که وبمستران در هنگام ایجاد سایت به آن توجه می کنند، انواع هاست است. اگر می خواهید یک سایت به صورت حرفه ای راه اندازی کنید، باید به امنیت، پشتیبانی، سرعت و پایداری آن توجه داشته باشید. به همین منظور باید از خدمات هاستینگ استفاده کنید. در این مقاله از سایت سرورکلیک می خواهیم به سوال شما در خصوص اینکه خدمات هاستینگ چیست؟ پاسخ دهیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد انواع هاست و کاربرد های آن، بهترین ارائه دهنده هاست، هزینه هاستینگ، بهترین نمایندگی هاستینگ و خدمات آن برای شما توضیح دهیم.

معرفی خدمات هاستینگ

میزبانی وب، برای طراحی و ایجاد یک سایت اهمیت بسیار زیادی دارد. همان طور که می دانید، هاست به عنوان اصلی ترین فاکتورهایی است که در راه اندازی سایت شما و قدرتمند کردن آن نقش دارد. Host فضایی از سرور است که در اختیار شما قرار می گیرد، برای اینکه بتوانید اطلاعات و فایل های مربوط به سایت خود را درون آن ذخیره و نگهداری کنید. با توجه به اینکه سایت ها در انواع مختلفی و با استفاده از کد نویسی و یا سایت سازهای حرفه ای ایجاد می شوند، شما باید از انواع هاست و مناسب ترین آن با بهترین امکانات جهت میزبانی استفاده کنید. شرکتی که می تواند بهترین و امن ترین پشتیبانی از سایت شما را انجام دهد، با نام بهترین ارائه دهنده هاست، شناخته می شوند. یکی از بهترین خدمات هاستینگ در ایران، سرورکلیک می باشد که تا به الان توانسته بهترین سرویس های وب را با بیشترین و مطمئن ترین امکانات در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد پردازشگر هاستینگ و بهترین آن ها جهت میزبانی برای شما توضیح دهیم و به معرفی هر یک از آن ها بپردازیم. خدمات وب هاستینگ

خدمات وب هاستینگ چیست؟

خدمات هاستینگ یک حساب کاربری است که به صورت مستقل با امکاناتی مشخص و فضای Host مناسبی در اختیار شما قرار داده می شود، برای اینکه شما بتوانید بهترین استفاده را از آن داشته باشید و یک سایت با بیشترین امکانات ایجاد کنید. خدمات هاستینگ به شما این امکان را می دهد تا بتوانید، اطلاعات و فایل های مربوط به سایت خود را در یک فضای امن و مطمئن ذخیره سازی کنید و آن را در فضای اینترنت منتشر کنید. پس یکی از مهم ترین و اصولی ترین فاکتورهایی که در ایجاد سایت به آن توجه می شود، میزبانی Hosting می باشد. اگر می خواهید از سرویس های خدمات هاستینگ مناسبی جهت میزبانی از سایت خود استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنیم، از بهترین نمایندگی هاست برای هاست وب Hosting استفاده کنید. در نظر داشته باشید که هزینه های هاستینگ، کاملا به سایت شما و مقدار فضای Host بستگی دارد. شما می توانید با مراجعه به شرکت خدمات هاستینگ سرورکلیک با کمترین و مناسب ترین هزینه، سرویس های خدمات هاستینگ را به صورت آنلاین تهیه کنید. ارائه خدمات Hosting با سرعت، امنیت، آپ تایم بالا و به صورت 24 ساعته از سرورکلیک امکان پذیر می باشد.

بهترین خدمات هاستینگ در ایران

بهترین خدمات هاستینگ در ایران یکی از اصلی ترین مواردی که برای ایجاد سایت باید به آن توجه داشته باشیم، خدمات هاستینگ می باشد. سرویس های Host که در اختیار مشتریان قرار داده می شود، می تواند به خوبی تعیین کننده بازخوردی باشد که از سوی سایت شما صورت می گیرد. خدمات هاستینگ شامل موارد مهمی است که توجه به آن می تواند باعث ایجاد یک سایت حرفه ای و پرسرعت باشد. یک شرکت خدمات هاستینگ، باید دارای دانش فنی بالا، پشتیبانی، خدمات جانبی باشد و بهترین امکانات را به همراه زیر ساخت های مورد نیاز در اختیار مشتریان قرار دهد. برای اینکه بتوانید سایت خود را به تمام جهان معرفی کنید باید از بهترین سرویس های وب استفاده کنید که مهم ترین آن ها Host در انواع مختلف می باشد. برای اینکه بتوانید سایت خود را در فضای اینترنت جهانی کنید، باید از یک هاست مناسب و پرسرعت متناسب با سایت خود جهت میزبانی استفاده کنید. شما می توانید انواع Host را به صورت ویندوزی و لینوکسی از سایت خدمات هاستینگ سرورکلیک با مناسب ترین قیمت و بهترین امکانات تهیه کنید. در ادامه در مورد بهترین خدمات هاستینگ از معتبر ترین نمایندگی هاست برای شما توضیح خواهیم داد.

مزایای سرویس میزبانی وب چیست؟

 • راه اندازی سریع و ساده
 • ارائه محبوب ترین کنترل پنل های ویندوزی و لینوکسی
 • پیاده سازی بر روی قدرتمند ترین سخت افزارهای روز دنیا
 • ارائه کرردن انواع سرویس ها در بالاترین سطح امنیت
 • سرعت بالا و پشتیبانی 24 ساعته
سرویس خدمات هاستینگ در سرورکلیک

سرویس خدمات هاستینگ در سرورکلیک

برای اینکه بتوانید بهترین خدمات هاستینگ را از یک شرکت خدمات هاستینگ، خریداری کنید باید به نوع سایت خود توجه داشته باشید. میزان فضای هاستی که شما به آن نیاز دارید و خدماتی که قرار است از طریق همان سایت در اختیار کاربران قرار دهید، همه و همه روی انتخاب یک هاست مناسب تاثیر گذار می باشد. البته شما می توانید انواع هاست را از خدمات وب هاستینگ با مناسب ترین قیمت و کمترین هزینه خریداری کنید.

انواع خدمات وب Hosting:

در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد هر یک از انواع هاست که در شرکت میزبانی وب سرورکلیک در اختیار شما قرار داده می شود، به صورت مختصر توضیح دهیم.

هاست ویندوز

هاست ویندوز، به عنوان یکی از بهترین و پرسرعت ترین سرویس های وبی است که در اختیار شما قرار می گیرد. این نوع Host معمولا برای سایت های مورد استفاده قرار می گیرد که دارای سیستم عامل ویندوز هستند. اگر سایت خود را با استفاده از زبان برنامه نویسی ASP.NET ایجاد کرده اید می توانید از میزبانی ویندوز استفاده کنید. ویندوز، جزء یکی از پر طرفدارترین هاست هایی است که معمولا برای پشتیبانی از سایت هایی مورد استفاده قرار می گیرد که بانک اطلاعاتی خود را به صورت SQL Server راه اندازی کرده اند. توجه داشته باشید که Host ویندوز به نسبت لینوکس که در هم رده خود قرار دارد، دارای قیمت بیشتری است که شما می توانید با توجه به نوع سایت خود مقدار فضای مورد نیاز خود را از آن سفارش دهید.

هاست لینوکس

هاست لینوکس، به عنوان یکی از بهترین خدمات هاستی است که در سرورکلیک به آن پرداخته می شود. این نوع Host معمولا برای سایت هایی مورد استفاده قرار می گیرد که با سیستم عامل لینوکس کار می کنند و به همین دلیل است که تا به الان محبوبیت و فروش بالایی را در بین سایر میزبان های وب دارد. امنیت بالای این هاست، سرعت بی نظیری که دارد و عملکرد و امنیت آن جزء مهم ترین و اصلی ترین نکاتی است که به آن توجه می شود. اگر به دنبال یک خدمات هاستینگ مناسب برای سایت خود هستید به شما پیشنهاد می کنیم از میزبانی لینوکس استفاده کنید. این نوع میزبان در مقایسه با سایر هاست ها، مزیت های بیشتری داشته و برای سایت های وردپرسی بسیار مناسب می باشد.

ارائه انواع خدمات هاستینگ

بهترین خدمات هاستینگ

هاست فروشگاهی

هاست فروشگاهی، یکی از بهترین نمونه هاست هایی است که به دلیل امکانات و قابلیت هایی که دارد، برای سایت های فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر سایت شما به صورت یک فروشگاه خدمات و محصولاتی را در اختیار مردم قرار می دهد، بهترین انتخاب برای شما همین گزینه می باشد. این سرور با بیشترین سرعت و امنیت می تواند بهترین امکانات را برای سایت شما داشته باشد. در میزبانی وب فروشگاهی، مهم ترین موردی که به آن توجه می شود مقدار فضایی است که به آن نیاز خواهید داشت. شما باید با در نظر گرفتن نوع سایت خود و میزان اطلاعاتی که دارید حجم و فضای Host خود را برای ذخیره سازی اطلاعات سفارش دهید. البته شما می توانید پس از مدتی در صورت کمبود فضا آن را ارتقاء دهید.

هاست وردپرس

هاست وردپرس، یکی از بهترین سرورهایی است که با بالاترین امنیت و بیشترین سرعت، سایت شما را پشتیبانی می کند. اغلب شرکت های شخصی از این نوع هاست برای میزبانی استفاده می کنند، چرا که دارای سرور قوی و مطمئنی می باشد. سایت هایی که با وردپرس راه اندازی شده اند، سازگاری فوق العاده ای با Host وردپرسی دارند و بیشتر از همین نوع برای آن ها استفاده می شود. از جمله بهترین ویژگی هایی که می توانیم به آن اشاره کنیم، در مورد راحتی دسترسی و نصب آسان آن می باشد. شما می توانید با استفاده از این میزبان وب، به راحتی سایت خود را مدیریت و کنترل کنید. با استفاده از این هاست می توانید سرعت و پایداری سایت خود را افزایش دهید. یکی از مهم ترین مزیت های این نوع میزبان می توانیم به سیستم پردازش قوی اشاره کنیم.

هاست دانلود

هاست دانلود نمونه ای از پرسرعت ترین و محبوب ترین هاست هایی است که معمولا برای سایت هایی مورد استفاده قرار می گیرد، که حجم فایل های بسیار زیادی را برای دانلود و آپلود روی سایت خود قرار می دهند. به صورت کلی می توان گفت که این میزبان جهت دانلود و آپلود فایل هایی مانند فیلم، موزیک، صوت و… مورد استفاده قرار می گیرد. اگر حجم سایت شما بالاست و می خواهید اطلاعات زیادی را در اختیار کاربران خود قرار دهید، می توانید از این میزبانی وب استفاده کنید. یکی از بهترین مزیت هایی که می توانیم به آن اشاره کنیم این است که تعداد کاربران زیادی می توانند از این هاست، جهت دانلود فایل های مورد نظر خود استفاده کنند.

بهترین ارائه دهنده خدمات هاست

بهترین ارائه دهنده خدمات هاست

مزیت استفاده از بهترین شرکت خدمات هاستینگ:

 • سرعت بالا
 • امنیت بالا
 • آپ تایم مناسب
 • پایداری
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • بکاپ گیری
استفاده از پردازشگر هاست سرورکلیک، مزیت های بسیار زیادی را برای شما به دنبال دارد. یکی از مهم ترین ویژگی هایی استفاده از این سرویس وب در اختیار شما قرار می دهد، پشتیبانی به صورت 24 ساعته از سایت شما می باشد. serverclick می تواند به صورت شبانه روزی از سایت شما پشتیبانی کند و در صورت بروز مشکل، رسیدگی ها لازم را انجام دهد. بکاپ از اطلاعات سایت نیز دارای اهمیت بسیار زیادی است که جزء یکی از خدمات میزبانی وب سرورکلیک حساب می شود. این شرکت به صورت دوره ای و در مدت زمان تعیین شده از اطلاعات سایت شما بکاپ گیری می کند تا در صورت سرقت از سایت، شما به فایل های خود دسترسی داشته باشید. امنیت، سرعت و آپ تایم هم که برای تمام مشتریان دارای اهمیت می باشد. هرچه قدر هاست شما دارای امکانات بیشتری باشد و به بهترین شکل سایت شما را مورد پشتیبانی خود قرار دهد، درواقع سایت شما در امنیت بیشتری خواهد بود و با بالاترین سرعت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. پس شما با اطمینان می توانید سایت خود را به سرورکلیک بسپارید.

شرکت برتر هاستینگ سرورکلیک

با توجه به اینکه شما باید بهترین Host را برای میزبانی از سایت خود انتخاب کنید و خرید یک هاست و میزبان مناسب می تواند تاثیر بسیار زیادی روی بازدید و بازخورد سایت شما داشته باشد، ما بهترین نمایندگی هاست یعنی سرورکلیک را به شما پیشنهاد می کنید. همان طور که می دانید شرکت های خدمات میزبانی وب با توجه به امکاناتی که در اختیار مشتریان خود قرار می دهند، می توانند محبوبیت بسیار زیادی را به دست آورند. در این مقاله در مورد اینکه خدمات هاستینگ چیست، برای شما توضیح دادیم. شما می توانید با بررسی این مقاله، بهترین خدمات هاستینگ را از بهترین نمایندگی هاست، تهیه کنید و سرعت، امنیت، آپ تایم و پایداری سایت خود را افزایش دهید. شرکت خدمات هاستینگ سرورکلیک، به عنوان یکی از بهترین سایت های خدمات هاستینگ است که با بهترین هزینه های هاستینگ، خدمات و سرویس های خود را در اختیار شما قرار می دهد.

آدرس شرکت سرور کلیک:

خدمات هاست لینوکس سرور کلیک

LP05

LP06

LP07

LP08

تهران، خیابان فلسطین، پایین‌تر از میدان فلسطین، بن‌بست فتحی، پلاک 2

تلفن:
ایمیل:
 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

3 Comments

 1. بزرگواری 23/05/1399 در 04:21- پاسخ دادن

  سلام روز بخیر. اینجانب درحال راه اندازی سایتی هستم که در آن ویدیوهایی آموزشی وجود دارد که هرکدام دارای حجم 800 مگابایت هستند. برای شروع سایت تا سال اول تعداد این ویدیوها از 7 عدد بیشتر نمیشود. آیا شرکت هاستینگ سرورکلیک می تواند از چنین سایتی به خوبی پشتیبانی کند؟

 2. کارن 09/04/1401 در 10:32- پاسخ دادن

  من بازید سایت گردشگریم پایین اومده ایا میشه راهکاری پیشنهاد بدین لطفا ؟

 3. محبیان 09/04/1401 در 10:33- پاسخ دادن

  چه شرکت خوبی و چه خدمات با کیفیتی

ثبت ديدگاه

مطالب مرتبط

سرور مجازی برای بایننس
سرور

سرور مجازی برای ترید

Vps که با نام سرور مجازی ترید نیز شناخته می شود و دارای آی پی ثابت است که برای ترید و تجارت و خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌هایی

ادامه مطلب »
چه هاستی برای وردپرس مناسب است؟
وردپرس

چه هاستی برای وردپرس مناسب است؟

یکی از دغدغه‌های اصلی هر وب مستری بی‌شک انتخاب هاست مناسب است. هاست‌های خارجی بسیار زیادی در دنیا وجود دارند. اما به دلیل تحریم‌های موجود علیه ایران خیلی از هاست‌های

ادامه مطلب »

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت راهکار پردازش خاورمیانه می باشد