خرید هاست پرترافیک

خرید هاست پر ترافیک یا هاست پر بازدید

خرید هاست پرترافیک ایران مخصوص سایت های پر بازدید و پرمصرف با ترافیک بالا می باشد. سرورکلیک توانسته با استفاده از سخت افزار قوی و تکنولوژی های ابری قابلیت ارائه هاست پرترافیک را در ایران امکان پذیر کرده است. بک آپ گیری روزانه و مانیتورینگ 24 ساعته از مهم ترین موارد پشتیبانی این سایت می باشد. هاست پربازدید ایران همانند هاست ویژه از بهترین سخت افزارها و آخرین تکنولوژی ها برخوردار است. و از تمامی نرم افزارها و فایروال های مورد نیاز بر روی سرور استفاده می کند.

هاست پرترافیک یا هاست پربازدید مخصوص سایت های پربازدید می باشد و ترافیک بالای آن برای کاربرانی مناسب می باشد که سایت آنها بیش از اندازه معمول از منابع رم و CPU سرور استفاده می کند و سرورهای اشتراکی و یا هرنوع سرور دیگری قادر به پاسخگویی آنها نمی باشند. این دسته سایت ها که از خرید هاست پرترافیک استفاده می کنند معمولا سایت های دانلودی، فروم ها، محتوای وردپرس و یا سایت هایی با بازدید روزانه بالا می باشند. هاست پربازدید سرورکلیک با سرورهای قدرتمند خود به راحتی قادر به ارائه اینگونه سرویس ها می باشد.

لازم است بگوییم که میزبانی وب سرورکلیک منابعی را بر روی این سرورها به صورت اختصاصی ارائه داده است و هر سرور را بر روی تعداد خاصی وب سایت گذاشته است و برای مشتریان جدید خود سرور دیگری را کانفینگ می کند؛ که این فعالیت باعث مدیریت متمرکز منابع و در نهایت ارائه کیفیت مطلوب به مشتریان میشود.

هاست پر ترافیک چیست؟

اگر شما از معلق شدن وب سایت خودتان خسته شده اید و یا سرورهای فعلی جوابگوی شما و بازدیدکنندگان سایت شما نیستند، بهتر است خرید هاست پربازدید خود را از سایت سرورکلیک انجام دهید تا معنای واقعی قدرت و کیفیت را تجربه کنید.

هاست پر ترافیک چیست؟

هاست پرترافیک سایت سرورکلیک مخصوص سایت های پربازدید و پر مصرف با ترافیک بالا می باشد. شرکت Hosting سرورکلیک توانسته است با استفاده از سخت افزارهای قدرتمند تکنولوژی های ابری قابلیت ارائه هاست پرترافیک را در ایران امکان پذیر کند. بک آپ گیری روزانه و مانیتورینگ 24 ساعته از مهم ترین ویژگی های پشتیبانی سایت سرورکلیک می باشد.

هاست پربازدید ایران شبیه به host ویژه از بهترین سخت افزارها و آخرین تکنولوژی های روز دنیا برخوردار است و از تمامی نرم افزارها و فایروال های مورد نیاز بر روی هر سرور استفاده می کند. هاست پربازدید، محدودیتی در تعداد بازدید یا کانکشن همزمان ندارد و بسته به نیز سرویس مورد نیاز شما ارائه می شود. در هنگام خرید هاست پرترافیک، به دلیل استفاده بیش از اندازه منابع سرور مانند رم و پردازنده به نسبت نیاز سایت شما به منابع، هزینه هاست پرترافیک نیز افزایش پیدا می کند.

خرید هاست پر ترافیک چه مزایایی دارد؟

خرید هاست پرترافیک چه مزایایی دارد؟

این نوع از میزبانی ها بک آپ گیری روزانه سایت شما را انجام می دهند و با پشتیبانی 24 ساعته خود می توانند در هنگام برخورد با مشکلات کمک زیادی به شما کنند. سرویس های host پربازدید غیر از هزینه فضا دارای هزینه منابع نیز هستند و در صورتی که خرید هاست پر بازدید به درستی انجام نشود یا در طول دوره منابع از پردازنده بیشتری استفاده شود، قیمت هاست پرترافیک نیز افزایش می یابد.

افزایش تعداد بازدید کننده و بازدید همزمان در هاست پرترافیک

بازدید همزمان به این معناست که در یک لحظه چند نفر می توانند در سایت شما حضور داشته باشند. مثلا به طورمیانگین در host اشتراکی 20 نفر حضور دارند و می تواند 20 نفر را پاسخگو باشد حال اگر نفر 21 وارد سایت شود، تا زمانی که فرد 20 ام از سایت خارج نشود، برای فرد 21 سایت در حال لود شدن باقی می ماند و سپس بعد از او قادر به مشاهده سایت می باشد. بنابراین اگر شما صاحب یک وبسایت پربازدید هستید؛ بهتر است به میزان بازید در لحظه سایت خود توجه داشته باشید و با توجه به آن نسبت به خرید هاست پرترافیک اقدام کنید.

مزایای خرید هاست پرترافیک

 • امنیت بالای سخت افزارها
 • مانیتورینگ 24 ساعته
 • استفاده از پردازنده های بسیار قوی
 • منابع بسیار بالا
 • رم بسیار بالای سرور

مزایای خرید هاست پرترافیک

خرید هاست لینوکس پر ترافیک

قابلیت های حرفه ای سرورهای میزبانی لینوکس در زمینه امنیت، سرعت، پایداری و نیز خدمات پست الکترونیک تاثیر بسیار بالایی در ارائه خدمات وب سایت ها دارد؛ و باعث شده است تا بسیاری ازسایت های مهم و اول اینترنت بر روی سرورهای لینوکس هاست پرترافیک راه اندازی شوند. استفاده از میزبانی سرویس های High traffic host به تمام کاربرانی که آپ تایم بالای وب سایت، امنیت، سرعت مناسب و سرویس ایمیل پایدار را می خواهند توصیه میشود.

خرید هاست پر بازدید ایران

هاست پرترافیک ایران یکی از نیازهای مهم و دارای اهمیت وب سایت هایی است که میزان بازدید روزانه و تعداد افراد online نسبتا بالایی دارد. معمولا این سایت ها به دلیل مصرف بالایی که از RAM و CPU دارند، بر روی سرویس های عادی hosting پشتیبانی نمی شوند و برای رفع این مشکل تهیه هاست پرترافیک پیشنهاد میشود. هاست های پر ترافیک این امکان را به شما می دهند تا وب سایت خود را بدون دانش و مهارت خاصی بر روی سرویس های پرترافیک و پربازدید راه اندازی کنید.

برای این منظور می توانید از سرور مجازی هم استفاده کنید ولی در High ،Traffic host، مدیریت سرور و رعایت موارد امنیتی نیاز به دانش و تخصص بالایی دارد و برای راه اندازی کنترل پنل نیاز به هزینه نصب و لایسنس بالایی دارید. پشتیبانی سرور مجازی معمولا بر عهده خود کاربر می باشد و اگر نیازی به خدماتی از سمت شرکت هاستینگ خود داشته باشد می تواند با پشتیبانی سایت سرورکلیک در ارتباط باشد.

مزایای خرید هاست پرترافیک در سایت سرورکلیک

 • استفاده از تکنولوژی ابری Cloud Linux برای هاست پرترافیک
 • میزبانی سایت با استفاده از وب سرور Litespeed
 • استفاده از سخت افزار کارآمد جهت سرویس میزبانی
 • تهیه بک آپ بصورت روزانه
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته فنی بر روی host پربازدید
 • اتصال سایت به مانیتورینگ اختصاص

مزایای خرید هاست پرترافیک ایران

خرید هاست پر ترافیک ایران

هاست های پرترافیک ایران مخصوص سایت های پرمصرف با ترافیک بالا می باشد. شرکت سرورکلیک توانسته است با بهره گیری از تکنولوژی و امکانات سخت افزاری روز دنیا  این سرویس را در دیتاسنترهای ایران راه اندازی کند، که به نوبه خود تغییر شگفت انگیزی در زمینه هاستینگ ایجاد کرده است. سایت سرورکلیک توانسته است با ارائه چنین خدماتی در زمینه hosting رضایت کاربران خود را بدست آورد و سرویس مناسبی برای وب سایت آنها معرفی کند.

خرید هاست پربازدید، از لحاظ تعداد کانکشن همزمان و تعداد افراد آنلاین محدودیتی ندارد و مطابق با هر وبسایتی قابل انعطاف است. برای همین سرورکلیک در زمان ثبت درخواست شما اطلاعات مورد نیاز را از شما می گیرند و سپس فاکتور مناسبی با امکانات درخواست شده به شما ارائه می دهند.

قیمت خرید هاست پر ترافیک

یکی از فاکتورهایی که در زمان خرید هاست پر ترافیک مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد؛ قیمت هاست پرترافیک می باشد. سایت سرورکلیک توانسته است با ارائه انواع High traffic host با قیمت مناسب و کیفیت بالا رضایت بسیاری از کاربران خود را بدست آورد و تمام امکانات لازم برای بهره گیری از این نوع میزبانی را برای آنها فراهم کند.

هاست پربازدید سرورکلیک، ویژه سایت هایی پربازدید و ترافیک بالا وردپرسی برای آن دسته ازکاربرانی مناسب می باشد که سایت آنها بیش از اندازه از منابع استفاده می کند؛ و خرید هاست لینوکس اشتراکی نمی تواند پاسخگوی نیاز وب سایت آنها باشد. هاست پرترافیک با سرورهای قدرتمندی که دارد به راحتی می تواند سرویس های خود را به کاربران ارائه دهد. هاست پر ترافیک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد همچنین با بالاترین آپ تایم در میان رغیبان خود توانسته رضایت بسیاری از کاربران خود را بدست آورد و تمامی امکانات را برای خدمات میزبانی در اختیار آنها قرار دهد. شما می توانید برای خرید هاست پر ترافیک به سایت سرورکلیک مراجعه کنید.