قیمت سرور برای سایت

قیمت سرور برای سایت

قیمت سرور: سرور، کامپیوتر قدرتمندی است که در آن تجهیزات سخت افزاری مخصوصی ب کار برده شده است. و وظیفه اصلی آن، به اشتراک گذاشتن منابع مورد نیاز برای سیستم های درون شبکه می باشد. سرورها از لحاظ ظاهری در سه دسته ی ایستاده، رکمونت، و تیغه ای دسته بندی شده است. سرور دارای قطعات سخت افزاری شبیه به کامپیوتر ولی قدرتمند می باشد که از میان آنها می توان به موارد مهمی مانند: سی پی یو، هارد، حافظه اس دی، و پاور سرور اشاره کرد. سایت سرورکلیک یکی از بزرگ ترین مراکز خرید سرور می باشد؛ که انوع سرورها را با قیمت مناسب در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

سرور در اصل کامپیوتری قدرتمند است که در آن تجهیزات سخت افزاری مخصوص به کار برده شده است. و وظیفه ی اصلی آن، اشتراک گذاری منابع مورد نیاز انواع سیستم های درون شبکه می باشد. سرورها از لحاظ ظاهری به سه گروه تقسیم میشوند: ایستاده، رکمونت و تیغه ای. انواع سرورها در سایت سرورکلیک دارای قطعات سخت افزاری که بسیار شبیه به کامپیوتر می باشد ولی قدرتمند تر است که از میان انها می توان به مواردی مانند لیست زیر اشاره کرد:

 • سی پی یو
 • هارد سرور
 • حافظه اس اس دی
 • پاورسرور

قیمت سرور و شبکه

قیمت سرور و شبکه

امروزه نمی توان نقش سرورها و ذخیره سازی آنها را در ارتقای امنیت اطلاعات و تاثیر بسزای آنها در افزایش سرعت کارکرد کسب و کارهای کوچک و متوسط را کتمان کرد. نیازهای بسیار مختلف و متعددی وجود دارد مانند: اشتراک گذاشتن منابع سخت افزاری و نرم افزاری مجموعه ی راه اندازی شده بین کارکنان، اشتراک گذاری چاپگرها و اینترنت ها تا فایل ها و فولدرها و ایجاد سطح های متنوع دسترسی بین اینها و چندین نیاز دیگر، سبب شده است تا فروش سرور و خرید آن برای سازمان های بزرگ، شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط افزایش پیدا کند. با این حال در کشور ما، استفاده از کامپیوتر های شخصی به عنوان سرور مجازی در کسب و کارهای کوچک بسیار متداول می باشد.

قیمت سرور فیزیکی

در بخش فروش سرور در سایت سرورکلیک به مدیران کسب و کارهای کوچک و بزرگ پیشنهاد میشود که برای رفع نیازهای وبسایت خود از خرید سرور اچ پی حتی به صورت ارزان قیمت دریغ نکنند. زیرا استفاده از سرور ارزان با مشخصات فنی معمولی تر، بسیار بهتر و اصولی تر می باشد؛ و برای استفاده کامپیوترهای شخصی قدرتمند با مشخصات فوق العاده بسیار پرکاربرد می باشد. در ادامه ی این مطلب از سایت سرورکلیک تمامی نکات و اطلاعاتی که شما در هنگام خرید سرور به آن نیازمند می باشید را شرح داده ایم، به طور مثال یکی از نکات بسیار مهم قیمت سرور می باشد. شما در سایت سرورکلیک می توانید با توجه به نیاز وبسایت خود می توانید وب سایتی را خریداری کنید که قیمت مناسب تری دارد.

خرید سرور ارزان قیمت

خرید سرور ارزان قیمت

سرور ترکیبی از سخت افزارهای رایانه ای و سیستم عامل می باشد که منابع مختلفی مانند:

 • رم
 • فضای ذخیره سازی
 • ریز پردازنده ها

را برای بسیاری از کاربران داخل شبکه آماده می کند. در بیان ساده تر می توان گفت که سرور کامپیوتری است که شامل تعداد زیادی هارد دیسک، رم و پاور قدرتمند می باشد. قیمت سرورها از زمان پیدایش آنها تا کنون که مدل های پیشرفته تری با امکانات بسیار زیاد ساخته شده اند، تغییرات زیادی داشته اند. تفاوت سرورها در طراحی ظاهری آنها و ترکیب سخت افزاری داخل آنها می باشد. ظاهر سرورها در نحوه قرار گیری آنها در فضای داخل رک بسیار تاثیر گذار می باشد و رک در اتاق سرور قرار میگیرد. سرورها دارای نقش و وظیفه اصلی در شبکه هستند که باید همواره از اطلاعات آنها بکاپ گرفته شود و در فضایی خارج از سرور اطلاعات را ذخیره کرد.

قیمت سرور خانگی برای کامپیوتر های شخصی

انتخاب و خرید سرور مرحله بسیار حساسی در راه اندازی سایت و کسب و کار شما می باشد. در ابتدا بهتر است اطلاعات لام و کافی را درمورد سرور کسب کنید. برای این منظور شما می توانید به مقاله ( انواع سرور چیست و چه کاربردی دارد؟ )مراجعه کنید و برای داشتن دانش کافی در زمینه خرید و قیمت سرور آن را مطالعه کنید. شما می توانید در سایت سرورکلیک بهترین سرور را با قیمت مناسب برای سایت خود سفارش دهید.

قیمت سرور اچ پی

در مراحل بعدی باید مشخص کنید که هدف شما از خرید سرور چیست؟ قیمت مناسب سرورها چقدر است؟ آیا به سروری نیاز دارید تا اطلاعات و داده های خود را با کارکنان به اشتراک بگذارید؟ اگر محافظت از اطلاعاتتان برایتان اهمیت دارد باید سروری را تهیه کنید؛ تا بتوانید سطوح مختلف امنیتی را در لایه ها و هارد دیسک های سرور خود ایجاد کنید. اگر برایتان دسترسی بیرون از مجموعه توسط اینترنت به سرور داخل مجموعه در اولویت قرار دارد بهتر است سروری مانند اچ پی سفارش دهید، که برای امکانات سخت افزاری بتوانید از آنها استفاده کنید.

مزیت های خرید سرور اچ پی

مزیت های خرید سرور اچ پی

 • قیمت سرور hp، قابلیت رقابت با سایر برندها را دارد.
 • اطمینان بالا و ریسک پذیری پایین
 • قابلیت ارتقا
 • امکان رشد و شتاب بخشی به کسب و کار

فروش سرور اچ پی

قیمت سرور اچ پی، به دلیل برخورداری از قابلیت های ویژه، دارای هزینه رقابتی با سایر محصولات هم رده خود می باشد. کارایی و سرعت بالا، مدیریت پذیری و قابل اطمینان بودن، بهره مندی از سخت افزارهای قدرتمند و نیز تامین امنیت در سیستم و شبکه از ویژگی های مورد توجه این سرور می باشد.

قیمت سرور مجازی

اگر نگهداری از اطلاعات حجیم برای مجموعه و سایت شما در اولویت می باشد، بهتر است سروری تهیه کنید که از لحاظ تعداد و نوع هارد دیسک های قابل پشتیبانی بتواند فضا و حجم مورد نیاز سایت شما را فراهم کند. پس بهتر است در مرحله اول هدف خود را از خرید سرور hp شروع کنید و این نکته را مورد توجه خود قرار دهید که در صورت عدم محدودیت در یزان بودجه ای که برای خرید سرور در نظر می گیرید. با انتخاب سرور اختصاصی مناسب در سرورکلیک می توانید تمام موضوعاتی که در این مطلب از آنها صحبت شده است را یکجا فراهم کنید. اما در صورتی که میزان بودجه ای که در نظر گرفته اید؛ محدودیت دارید می توانید در فروشگاه اینترنتی سرورکلیک سروری را تهیه کنید که به هدف اصلی شما نزدیک تر می باشد و می تواند تمام امکاناتی که لازم دارید را در اختیار شما قرار دهد.

قیمت انواع سرورهای مختلف

قیمت انواع سرورهای مختلف

سرور مناسب سروری است که از لحاظ مشخصات فنی به نیاز های شما بسیار نزدیک باشد، یعنی مشخصات فنی آن به گونه ای باشد که حد عملکرد آن نه پایین تر از نیازهای شما باشد و نه اینکه خیلی بیشتر از آن باشد. البته در نظر داشته باشید که قیمت سرور هم به همان اندازه ی قابلیت ها و توانایی هایش افزایش می یابد. بنابراین در انتخاب سرور متناسب، باید نیازهای خود را به درستی شناسایی کنید.

قیمت مناسب سرور برای انواع سیستم ها

سعی کنید در هنگام خرید سرورهای hp به مدت زمان ضمانت، و شرایط و مرکز خرید آن توجه کنید. شرکت سرورکلیک از معتبرترین عرضه کنندگان انواع سرورهای مختلف می باشد. که با داشتن کادری مجرب می تواند شما را در هنگام خرید سرور مناسب راهنمایی کند.

فروش سرور

سرور و قطعات آن در بسیاری از ادارات مراکز دولتی و خصوصی و… مورد استفاده قرار می گیرد. مدیران مراکز آموزشی و ادارت خصوصی به دنبال خرید بهترین سرور با قیمت مناسب هستند؛ تا از طریق آن بتوانند بسیاری از نیازهای شبکه ی خود را برطرف کنند. این سایت با ارائه انواع سرورها، این امکان را به کاربران خود می دهد تا لیست قیمت انواع سرور با مدل های متنوع و برند های مختلف را مشاهده کنند. این سایت ارائه دهنده قیمت روز سرورها می باشند.

مزایای خرید سرور مناسب در سایت سرورکلیک

 • قیمت سرور در سرورکلیک قابل رقابت با دیگر برندهای فروش سرور نیست.
 • دارای سیستم های پیشرفته و مدرن می باشد.
 • قابلیت اطمینان بالا و ریسک پذیری پایین دارد.
 • مناسب و سازگار با تمامی محیط های کاربری
 • کاهش زمان و هزینه مدیریت سرورها
 • استفاده از تکنولوژی های مدیریتی

یکی از بهترین مزیت هایی که خرید سرور در سایت سرورکلیک نسبت به سایر شرکت های ارائه دهنده سرور دارد این است که قیمت سرورها بسیار ارزان می باشد و دیگر لازم نیست تا مشتریان برای تهیه سرور مناسب خود هزینه های بسیار زیادی را متحمل شوند. از دیگر مزیت های آن این است که سرورها در این سایت با ضمانت و تضمین کامل به فروش میرسند. دیگر نیازی تا کاربران برای خرید سرور ارزان قیمت با کیفیت عالی می توانند به جای صرف وقت زیاد و جستجو کردن در بازار به فروشگاه سرور کلیک مراجعه کنند و پس از بررسی موارد مورد نیاز بهترین سرور را خریداری کنند.