سرور اختصاصی ایران

بدون تردید یکی از بزرگ ترین نقاط قوت مجموعه سرورکلیک ارائه سرورهای اختصاصی و راهکارهای پشتیبانی و سرویس دهی این نوع سرور ها می باشد. این مجموعه به پشتوانه انبار متنوع و تکمیل محصولات خود و همچنین با بهره گیری از تیم فنی متخصص تمام وقت ، مناسب ترین سرورها با راهکارهای مورد نیاز کاربران عزیز را تامین می نماید. لازم به ذکر است تمام سرور های این مجموعه از شرکت خوشنام و قدرتمند HP می باشد که با توجه به کیفیت و قدرت این سرورها بهترین سرویس با معقول ترین بودجه در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. با توجه به موجود بودن تمام سرورها و سخت افزارهای لازم در محل شرکت و همجنین نوع قرارداد با دیتاسنترهای معتبر و منتخب کشور، زمان آماده سازی و تحویل نهایی سرورهای اختصاصی در کمترین زمان ممکن (حدود 2 الی 3 روز) امکانپذیر می باشد.

یکی دیگر از امکانات مجموعه، آماده سازی سرور فیزیکی و پیشبرد تنظیمات سرور در حضور کارفرما و به اتفاق تیم فنی شرکت می باشد. در صورت تمایل می توانید قبل از ارسال سرور به دیتاسنتر در کنار کارشناسان ما حضور داشته باشید و فرآیند آماده سازی را از نزدیک دنبال کنید. ارائه خدمات مانیتورینگ ، استفاده از لایه های سخت افزاری و نرم افزاری امنیتی، استفاده از لایسنس ها و وب سرورهای معتبر ، همگی بخشی از خدمات ما در جهت جلب رضایتمندی شما می باشد.

بیاد داشته باشید نصب و راه اندازی سرورها در دیتاسنترهای منتخب و معتبر داخل کشور انجام میگیرد که سرعت دسترسی آنرا برای کاربران داخلی تا 4 برابر نسبت به سرورهای خارجی افزایش می دهد.
جهت مشاوره با متخصصان شرکت و ارائه بهترین راهکارها با توجه به نیاز سازمان خود با ما در ارتباط باشید.

خدمات سرور اختصاصی سرور کلیک

HPG8-1

CPU

2x Intel® Xeon® E5-2620v2