سرور مجازی پرسرعت ایران

خرید vps را با سرور کلیک انجام دهید . سرور مجازی پرسرعت ایران جهت استفاده در بسیاری از امور پردازشی و فعالیت های اینترنتی در اختیار شما قرار می گیرد ، همچنین با استفاده از سرورهای مجازی و منابع اختصاصی یکی از مطمئن ترین و قوی ترین راه های میزبانی وب سایت در اختیار شما قرار می گیرد. ما با بهره گیری از بروزترین و قدرتمندترین سخت افزارهای موجود و اختصاص منابع سرور به صورت Dedicate جهت راه اندازی سرور مجازی (VPS) شما در کنارتان هستیم. استفاده از هارد های SSD ،NVMe، طراحی و معماری اصولی RAID جهت افزایش سرعت، استفاده از منابع کاملاً اختصاصی، پشتیبانی لحظه ای با کمک تیم اختصاصی VPS و … تنها بخش کوچکی از خدمات سرور کلیک در ارئه سرورهای مجازی پر سرعت می باشد.

 

 
دسترسی شما به سرور به صورت Root و بدون محدودیت صورت می گیرد. جهت رضایتمندی شما تمام ابزارها و امکانات KVM در اختیارتان قرار می گیرد و در صورت نیاز می توانید از انواع پنل های لینوکسی و ویندوزی بهره مند شوید.

سرورهای مجازی سرورکلیک با ترافیک نامحدود ارائه می شوند و علاوه بر میزبانی وب سایت برای انواع دیگر فعالیت های مجازی در حوزه برنامه نویسی، حسابداری، سیستم انبار، انواع اتوماسیون اداری و … بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشند.

انواع سرور ها جهت سرخطی بورس، ثبت نام خودرو، کلاس های مجازی و سمینارهای آنلاین تنها بخشی از موارد استفاده از سرور مجازی پرسرعت می باشد. البته بیشترین دلیل برای خرید سرور مجازی پر سرعت، برای وب سایت‌هایی است که نیاز به ترافیک ماهانه بالاتری دارند، فضای ذخیره سازی بیشتری می‌خواهند و پردازنده قدرتمندتری نسبت به سرویس‌های اشتراکی نیاز دارند.

تمام سرویس های ارائه شده در هر زمان قابل ارتقاء می باشد.جهت اطلاع دقیق به انتهای جدول قسمت ارتقای سرور مجازی پر سرعت توجه فرمایید یا با کارشناسان ما در تماس باشید.

خدمات سرور مجازی پرسرعت سرور کلیک

VPSSD01

CPU

1 هسته

RAM

1 گیگابایت

HDD

20GB SSD

قیمت ماهیانه

310،000 تومان

ترافیک ماهیانه

500 گیگابایت