هاست دانلود ایران

یکی از سرویس های مورد نیاز این روزهای وب سایت ها، هاست برای دانلود با حجم ذخیره سازی بالا و ترافیک نامحدود می باشد. فروش سرویس هاست دانلود مجموعه سرور کلیک با استفاده از سخت افزارهای قدرتمند، هاردهای سرعت بالا و بهره گیری از RAID های سخت افزاری مناسب جهت بالا بردن سرعت دانلود و آپلود گزینه بسیار مناسبی برای ذخیره سازی فایل های حجیم وب سایت شما مثل فیلم و عکس و … می باشد. هاست نامحدود با کنترل پنل محبوب cPanel ارائه می گردد و چنانچه مستحضرید قابل میزبانی از وب سایت شما نمی باشد و به صورت FTP ارائه می شود. لازم به ذکر است این نوع هاست گزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای برای پشتیبان گیری از اطلاعات و Back Up سایت شما می باشد.

در ادامه به شرح هاست ftp و انواع مدل های آن خواهیم پرداخت و شما عزیزان می توانید با بهره مندی از این اطلاعات، اقدام به خرید هاست ftp نمائید.

هاست دانلود ارزان ایرانی، یکی از پرکاربردترین و همچنین بزرگ ترین سرویس های میزبانی فایل برای آپلود و دانلود در سایت سرورکلیک است. شما می توانید به راحتی و با خیالی آسوده، فایل های سایت خود را در پلن های شرکت سرورکلیک قرار دهید. البته توجه داشته باشید که خرید هاست دانلود ایران، به تنهایی برای میزبانی سایت مناسب نیست. یعنی می توان گفت که بهترین هاست های دانلود نامحدود، فقط به عنوان هاست مکمل برای میزبانی از محتویات سایت مانند فایل، ویدئو، عکس و… می باشد. یکی از مهم ترین نکات این است که قیمت هاست دانلود ایرانی در سرورکلیک بسیار مناسب می باشد.

خدمات هاست دانلود سرور کلیک

LFTP01

LFTP02