خرید هاست ویندوز

محبوب ترین مقالات

آخرین دیدگاه ها

دسته بندی ها

مطالب مفید

خرید هاست ویندوز

خرید هاست ویندوز

خرید هاست ویندوز؛ بهترین سرویس برای سیستم عامل Windows

خرید هاست ویندوز یکی از بهترین خدمات سایت سرورکلیک می باشد؛ که با قیمت و کیفیت بالا ارائه میشود. فروش هاست ویندوز به گونه ای است که در چندین دیتاسنتر مختلف داخلی و خارجی مانند: ایران، آلمان و فرانسه معرفی شده است. استفاده از جدیدترین نسخه Windows Server به همراه سرورهای  قدرتمند موجب بهره وری بهتر شما در استفاده از هاست ویندوز می باشد. کنترل پنل مدیریت میزبان ویندوزی بر اساس Plesk می باشد و فضای بهینه شده ای را برای سیستم های مدیریت محتوا در اختیارتان قرار می دهد.

هاست ویندوز (Windows Host) مجهز به آخرین تکنولوژی های سخت افزاری می باشد. سیستم عامل هاست ویندوز؛ آخرین نسخه از ویندوز سرور می باشد و تمامی کامپونت های زبان برنامه نویسی مانند: asp,asp.net … را پشتیبانی می کند. در واقع سرویس هاست ویندوز سرورکلیک تمامی نیازهای شما را چه در قالب یک کاربر و چه یک برنامه نویس برطرف می کند.

از ویژگی های بسیار مهم هاست ویندوز می توان به آپ تایم بودن سریع، امنیت بالا و پشتیبانی از تمام زبان های برنامه نویسی اشاره کرد. علت برتری هاست ویندوز در ایران سرعت لود بسیار بالا برای کاربران می باشد؛ و در هر زمان که اینترنت بین المللی دچار اختلال شود دسترسی به سایت هایی که در خارج از کشور هاست شده اند؛ با مشکل رو به رو میشود اما سایت هایی که در ایران میزبانی میشوند به راحتی در دسترس کاربران قرار می گیرند.

خدمات هاست لینوکس سرور کلیک