همه چیز در مورد سرور مجازی اندروید

محبوب ترین مقالات

آخرین دیدگاه ها

دسته بندی ها

مطالب مفید

اندروید سیستم عاملی محبوب برای موبایل بوده که به صورت متن باز و بر پایه لینوکس به‌وسیله گوگل طراحی و اجرا شده است. پس از خرید شرکت اندروید این سیستم عامل در سال 2005 و به‌وسیله گوگل، این سیستم عامل گسترش یافت و درحال‌حاضر یکی از محبوب‌ترین سیستم‌ عامل‌های دنیا به شمار می‌‌آید. حوزه فعالیت این شرکت در سال‌های اخیر از گوشی همراه به ساعت، لپ تاپ، تلویزیون، تبلت و موارد دیگر نیز گسترش یافته است.

از دلایل افزایش مطلوبیت آن می‌توان پشتیبانی از قابلیت‌های موردنیاز کاربران و سادگی کار با اندروید، برنامه‌های متفاوت کاربردی و… را نام برد. احتمال دارد سوالاتی مانند سرور مجازی اندروید چیست؟ خرید vps android چگونه است؟ برای خرید سرور مجازی برای اندروید باید چه کار کرد؟ ذهن شما را به خود مشغول کند. بنابراین برای گرفتن پاسخ سوالات خود و کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

معرفی سرور مجازی اندروید

سرور مجازی اندروید برای افراد گیمری که با استفاده از کیبورد و ماوس و با نمایشگرهای بزرگ بازی می‌کنند و یا برای افراد توسعه دهنده‌ای که با ویرایش و نصب برنامه‌های سنگین اندروید کار دارند، دارای محبوبیت بسیاری است. لازمه کار با این سرور مجازی، داشتن RAM بسیار بالا است و با استفاده از شبیه‌ساز یا ماشین مجازی اندروید شکل می‌گیرد.