نصب چند تلگرام در لینوکس

محبوب ترین مقالات

آخرین دیدگاه ها

دسته بندی ها

مطالب مفید

نصب چند تلگرام در لینوکس

استفاده از تلگرام روی دسکتاپ و کامپیوتر مدت‌ها است که رواج پیدا کرده است. مزایا و کاربردهای فراوانی که این نوع تلگرام دارد دلیل استقبال زیاد کاربران از آن شده است. بسیاری از اوقات نیاز داریم تا تلگرام را روی سیستم عامل لینوکس نصب کنیم. همچنین داشتن دو حساب کاربری تلگرام روی لینوکس برای بسیاری از ما اهمیت دارد. در این مطلب درباره نصب چند تلگرام در لینوکس مطالبی را ارائه کرده‌ایم. اگر شما نیز به این مبحث علاقه‌مند هستید با ما در سرور کلیک همراه شوید.

جایگاه تلگرام در بین پیام‌رسان‌ها

بدون تردید یکی از پیام‌رسان‌های محبوب در سراسر جهان تلگرام می‌باشد. تعداد بسیار زیاد کاربران این اپلیکیشن نشان دهنده میزان کارایی و محبوبیت ان می‌باشد. با وجود شهرت جهانی این اپلیکیشن بیشتر در کشورهای شرقی دنیا شناخته شده و معروف است. امروزه در حدود 500 میلیون نفر در جهان از تلگرام به عنوان پیام‌رسان استفاده می‌کنند. از جمله امکاناتی که در تلگرام در اختیار کاربران قرار دارد می‌توان به:

  • کانال‌های تلگرامی
  • گروه‌های تلگرامی
  • ربات در تلگرام
  • سکرت چت یا چت محرمانه در تلگرام

اشاره نمود. این ویژگی‌ها انگیزه‌ی مهمی برای نصب آن در دستگاه‌های مختلف است. از این رو جای تعجب ندارد که برخی مایل به نصب بیش از یک نسخه از ین پیام‌رسان باشند. برای نصب چند تلگرام در لینوکس به عنوان یک سیستم عامل منبع باز باید از روش کار مطلع باشید. هر کدام از اکانت‌های تلگرام که در لینوکس نصب شده‌اند برای کاربرد خاصی استفاده می‌شوند. به عنوان مثال یک اکانت شخصی در کنار یک اکانت کاری بسیار مفید خواهد بود. به این ترتیب امکان مدیریت هر چه بهتر اکانت‌ها و تبادلات اطلاعات وجود دارد.نصب چند تلگرام در لینوکس