آموزش بکاپ سی پنل به صورت قدم به قدم با 3 کلیک

محبوب ترین مقالات

آخرین دیدگاه ها

دسته بندی ها

مطالب مفید

اطلاعاتی که در هر سایت قرار دارد از اصلی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های آن به شمار می‌رود. در نتیجه حفظ این اطلاعات به ویژه برای کسب و کارهای اینترنتی اهمیت به سزایی پیدا می‌کند. بکاپ گرفتن از اطلاعات مهم شیوه‌ی متداول و مرسوم برای حفظ آن‌ها است. یکی از روش‌های بکاپ‌گیری نیز بکاپ گرفتن از سی پنل می‌باشد. کارشناسان سرور کلیک در این مطلب آموزش بکاپ‌گیری از سی‌پنل را شرح داده‌اند. در صورتی که شما هم از Cpanel استفاده می‌کنید مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

دلایل اصلی از بین رفتن اطلاعات چیست؟

علت‌های زیادی وجود دارد که اطلاعات سایت به خطر افتاده و از بین می‌رود. بنابراین راهی وجود ندارد که بتوان به صورت 100 درصد امنیت اطلاعات موجود در یک سایت را تضمین کرد. بخشی از عوامل تهدید کننده‌ی اطلاعات سایت شامل:

  • هکرها: یکی از تهدیدهای مهم برای نابودی اطلاعات سایت حمله هکرها می‌باشد. هکرها بعد از نفوذ به سایت می‌توانند اطلاعات درج شده در آن را از بین ببرند.
  • اشتباهات شخصی: یکی دیگر دلایل از دست رفتن اطلاعات در سایت اشتباهات شخصی مدیر سایت است. به این شکل که با انتخاب یک گزینه نادرست یا خطائی جزئی باعث از بین رفتن اطلاعات سایت می‌شود.
  • ویروس‌ها: یکی دیگر از عوامل مخرب و نابودکننده اطلاعات سایت ویروس‌ها هستند. ویروسی شدن سایت‌ها در بسیاری از موارد اجتناب ناپذیر و بدون درمان است. از این رو با آموزش بکاپ‌گیری از سی‌پنل می‌توانید اطلاعات نابود شده را بازگردانید.

می‌شوند. البته عوامل از بین برنده اطلاعات سایت تنها به همین چند مورد ذکر شده محدود نمی‌باشد. بلکه در این بخش از مقاله سرور کلیک مهم‌ترین عوامل و فاکتورهای دخیل در نابودی اطلاعات سایت را معرفی کردیم.