آموزش رفع ارور secure connection در وردپرس

محبوب ترین مقالات

آخرین دیدگاه ها

دسته بندی ها

مطالب مفید

یکی از کاربردی‌ترین و محبوب‌ترین ابزارهای مدیریت محتوای در حال حاضر وردپرس است. در ایران بسیاری از وب‌سایت‌ها از طریق وردپرس طراحی و ایجاد می‌شوند. اما در هنگام کار با این ابزار احتمال برخورد با بعضی از خطاها وجود دارد. خطای اتصال امن یا secure connection یکی از رایج‌ترین خطاهایی است که در وردپرس با آن مواجه می‌شوید. آیا به دنبال آموزش رفع ارور secure connection هستید؟! پس با ما در ادامه این مقاله از سرور کلیک همراه شوید.وهمچنین شما عزیزان اگر به خرید وی پی اس علاقه مندید میتوانید از صفحات دیگر ما دیدن کنید.

منظور از خطای اتصال امن چیست؟

در سیستم مدیریت محتوای وردپرس خطاهای مختلفی پیش می‌آیند که اغلب راه حل ساده‌ای دارند. سایت‌هایی که در وردپرس طراحی و ایجاد شده‌اند برای بروزرسانی افزونه‌ها و پلاگین‌ها با یک سایت مرجع در ارتباط هستند. این سایت مرجع با آدرس wordpress.org نسخه‌های جدید وردپرس را نیز در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. بنابراین برای کارایی بهتر و به روزرسانی‌های مداوم لازم است با سایت مرجع وردپرس در ارتباط بود. اما گاهی امکان برقراری ارتباط بین سایت وردپرسی و سایت مرجع وجود ندارد. این عدم برقراری ارتباط با سایت مرجع وردپرس به خطای اتصال امن شناخته می‌شود. البته که یک سایت وردپرس بدون ارتباط با سایت مرجع هم بدون مشکل فعالیت خواهد کرد. اما قطعا با بروزرسانی‌هایی که از طریق سایت مرجع به دست می‌آید راندمان سایت را بالا می‌برد.secure connection

عوامل ایجاد خطای اتصال امن یا secure connection

این مشکل در سایت‌های وردپرسی به دلایل مختلفی ممکن است بروز پیدا کند. در این بخش به مهم‌ترین فاکتورهایی که ارور secure connection را ایجاد می‌کنند اشاره می‌کنیم: