دایرکت ادمین چیست؟

محبوب ترین مقالات

آخرین دیدگاه ها

دسته بندی ها

مطالب مفید

دایرکت ادمین چیست؟

دایرکت ادمین چیست؟

دایرکت ادمین چیست؟

در این مقاله قصد داریم تا شما عزیزان را با کنترل پنل دایرکت ادمین آشنا سازیم و بدانیم که دایرکت ادمین (Direct Admin) چیست، اما پیش از آن اجازه دهیم تا به مفهوم هاست ها واقف شویم با ما همراه باشید.
در دنیای مدرن امروز بسیاری از کسب و کارها در بستر اینترنت صورت پذیر می باشند و در واقع افراد قادر خواهند بود به صورت آنلاین و نیز با صرف وقت ناچیزی بیشتر نیازهای خود را پاسخگو باشند. حال آن که برای راه اندازی وب سایت کسب و کار خود در اینترنت، وجود ابزار و تجهیزاتی لازم است. گذشته از سیستم مورد نیاز و دانش لازم، مجموعه نرم افزارهایی که برای سیستم خود برمی گزینید می بایست به طور صحیح انتخاب شوند. در مقالات قبل درباره سرور و هاست ها به تفصیل توضیح دادیم حال آن که به منظور یادآوری، مشروحی از آن ها را در ادامه به طور مختصر توضیح خواهیم داد، با ما همراه باشید.

به طور کلی هاست ها قسمتی از سرور می باشند که وظیفه ذخیره سازی و نگهداری تمامی اطلاعات سایت شما را بر عهده دارند. حال لازم به ذکر می باشد که به منظور کارایی هاست ها وجود کنترل پنل الزامی است. عنوان ذکر شده نوعی نرم افزار می باشد که مدل های متفاوتی از آن ها در بازار وجود دارد. شایان ذکر است که کنترل پنل ها به طور کلی مدیریت اطلاعات را برای هاست ها راحت تر نموده و در واقع عملکرد هاست ها را تقویت می نمایند. به عنوان محبوب ترین آن ها می توان به سی پنل و دایرکت ادمین اشاره نمود. حال آن که در این مقاله سعی کردیم تا به این سوال که کنترل پنل دایرکت ادمین چیست، پاسخ لازم را بدهیم با ما همراه باشید تا به طور کامل با این نرم افزار آشنا شوید. به علاوه در صورت تمایل به منظور آگاهی از این که هاست سی پنل چیست روی آن کلیک نمائید.