اتصال هاست دانلود به سایت وردپرس

اتصال هاست دانلود به سایت وردپرس: راه های زیادی برای اتصال هاست دانلود به سایت وردپرسی می باشد که یکی از آن ها افزونه ها و یا پلاگین های خود وردپرس است یکی از بهترین افزونه های اتصال هاست دانلود به سایت وردپرس Upload to FTP می باشد. در مقاله اتصال هاست دانلود به سایت وردپرسی در سایت سرور کلیک به مواردی چون هاست دانلود چیست؟ اتصال هاست وردپرس به هاست دانلود، آموزش اتصال هاست دانلود به وردپرس، انتقال فایل های قدیمی به هاست دانلود می پردازیم.

هاست دانلود چیست؟

هزینه هاست دانلود به سنبت هاست اشتراکی ارزان تر است و فضای بسیار بیشتری را دارد اختیار شما قرار می دهد، اگر شما بتوانید ماهیانه با 50 هزارتومان، یک هاست 1 گیگ را خریداری کنید؛ این امکان را دارید که با همان قیمت یک هاست دانلود 50 گیگ خریداری کنید، ولی تفاوتی هست با بقیه هاست ها این است که نمی توانید روی آن وردپرس نصب کنید و فقط می توانید برای ذخیره فایل های وب سایتتان از آن استفاده کنید.

پس تا به الان با تفاوت این دو هاست آشنا شدید، می توانید به راحتی وردپرس خودتان را به هاست دانلود متصل کرده و رسانه های وردپرس از جمله: تصاویر، فیلم و صوت ها، به جای اینکه هاست معمولی ذخیره شود، در هاست دانلود ذخیره می شود.

چه زمانی متوجه می شوید که یک سایت هاست دانلودی دارد؟ به عنوان مثال شما وقتی وارد سایت سرور کلیک می شوید یک عکس را با کلیک راست و انتخاب گزینه«Open In New Tab» کلیک کنید در قسمت URL مشاهده خواهید کرد که به جای اینکه تصویر با URL سرور کلیک لود شود با Serverclick.com/wp-content/uploads لود می شود.

اتصال وردپرس به هاست دانلود

برای اینکه بتوانید هاست وردپرس را به هاست دانلود خود متصل کنید و یا تداخلی از نظر پلاگین نداشته باشید تمامی پلاگین ها را غیرفعال کنید.

وقتی وارد رسانه می شوید گزینه افزودن می زنید و یک تصویر را آپلود می کنید، این تصویر حتما در بخش رسانه و در پوشه wp-content/uploads آپلود می شود، یعنی این تصویر در هاست اصلی آپلود شده و این حالت بهترین حالت ممکن برای وردپرس می باشد و پیشنهاد می کنیم که از همین حالت استفاده کنید.

اما اگر هاست معمولی به هر دلیلی فضا ندارد و شما دوست دارید که در هاست دانلود خود این فایل ها را داشته باشید، می توانید از چند پلاگین استفاده کنید؛ بهترین افزونه هایی که می توانید از آن استفاده کنید؛ Upload To FTP می باشد. می توانید با یک سرچ کوچک این پلاگین را بدست آورید.

در مقاله اتصال هاست دانلود به سایت وردپرس در سایت سرورکلیک شما موضوعات مختلفی از جمله پلاگین بسیار خوب و بدون باگ های وردپرسی می توانید هاست دانلودی خود را با وردپرس خود اتصال دهید و همچنین می توانید به صورت دستی در پنل وردپرس خودتون اقدام به اتصال نمایید در نظر داشته باشید که از سایت معتبر افزونه Upload To FTP را دانلود نمایید تا کد های مخرب نداشته و امنیت سایت شما حفظ شود. در این مقاله موضوعاتی از قبیل: اتصال وردپرس به هاست دانلودی، هاست دانلود چیست؟ پرداختیم

منبع https://www.wikihow.com/Upload-Files-to-an-FTP-Server