چگونه سرور ماینکرافت pc بسازیم؟

محبوب ترین مقالات

آخرین دیدگاه ها

دسته بندی ها

مطالب مفید

ماینکرافت یکی از بازی‌های مهیج و پرطرفدار امروزی است که توجه زیادی به خود جلب کرده است. از جمله مولفه‌های تاثیرگذار در کیفیت این بازی نیز کیفیت و قدرت سرور آن است. نقش سرور در بازی ماینکرافت تا حدی زیاد است که نمی‌توان نادیده گرفت. در این مطلب از سرور کلیک به شما آموزش ساخت سرور ماینکرافت pc را می‌دهیم. بعد از ساختن سرور مناسب انجام این بازی برایتان بسیار ساده‌تر و لذت‌بخش‌تر می‌شود.

آشنایی با بازی ماینکرافت:

این بازی موفق به فروش میلیون‌ها واحد در جهان شده است. در نتیجه باید آن را در گروه محبوب‌ترین بازی‌های دنیا دسته‌بندی کرد. اولین بار نیز ماینکرافت توسط یک شرکت نرم افزاری در استکهلم طراحی و ساخته شده است. با توجه و علاقه زیادی که پلیرها به این بازی نشان دادند شرکت مایکروسافت اقدام به خرید آن نمود. در نتیجه از سال 2014 میلادی و در ازای دریافت 2.5 میلیارد دلار این بازی توسط مایکروسافت خریداری شد. بازیکنان با وارد شدن به سرور ماینکرافت برای بازی به دنیایی سه بعدی هدایت می‌شوند. در این دنیا باید مواد خامی را استخراج کرده و آیتم‌های مختلفی را از آن‌ها بسازند. سرور ماینکرافت حالت‌های مختلفی از جمله حالت خلاقانه را در این بازی در نظر گرفته است. در حالت خلاقانه بازیکنان به منابع نامحدودی در طول بازی دسترسی خواهند داشت. جذابیت آیتم‌های این بازی برای پلیرها بسیار زیاد بوده و معمولا ساعات طولانی مشغول به بازی هستند.

سرور بازی ماینکرافت چیست؟

در بازی ماینکرافت سرورها تجربیاتی چند نفره و در عین حال مستقل را برای بازیکنان میزبانی می‌کنند. این تجربیات به وسیله شرکای قابل اعتماد در بازی ساخته شده‌اند. در نتیجه هر سرور اطلاعاتی منحصر به فرد و مخصوص به خود دارد. به همین خاطر بسیاری علاقه‌مند به ساخت سرور ماینکرافت pc یا خرید آن هستند. این اطلاعات شامل مینی‌بازی‌هایی است که به بازیکنان امکان رقابت با سایرین و همکاری با هم را می‌دهد. آیتم‌های قفل شده در سرورهای رایگان نیز در جریان بازی توسط پلیرها باز می‌شوند. بازیکنان ماینکرافت اغلب تمایل دارند تا سرور مخصوص به خود را داشته باشند. چرا که در این حالت اطلاعات و محتوای منحصر بهخود را در طی روند بازی دارند.

خدمات هاست لینوکس سرور کلیک

LP05