آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست xampp

محبوب ترین مقالات

آخرین دیدگاه ها

دسته بندی ها

مطالب مفید

نصب وردپرس روی لوکال هاست xampp

نصب وردپرس روی لوکال هاست سرورهای مجازی xampp، اولین گام برای کسانی است که می خواهند کار با ورپرس را یاد بگیرند و یا اینکه یک وردپرس کار حرفه ای شوند و به طراحی قالب مورد نظر خود بپردازند. همانطور که می دانید نرم افزارهای xampp و wamp خدماتی هستند که برای ما 3 سرویس اصلی وب سرور apache، پایگاه‌داده mysql با پنل مدیریت phpmyadmin و مفسر PHP را فراهم می‌ شود.

در این مقاله از سایت سرورکلیک قصد داریم تا آموزش قدم به قدم نصب وردپرس در لوکال هاست را به شما آموزش دهیم. برای نصب کردن وردپرس در ابتدا باید Xampp را دانلود و سپس بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. بهترین راه برای تمرین کار با وردپرس استفاده از لوکال هاست یعنی کامپیوتر شخصی شما به عنوان هاست وردپرس است.

نصب وردپرس روی لوکال هاست xampp : در این مقاله از سایت سرورکلیک می خواهیم  تا درمورد نحوه نصب و راه اندازی وردپرس بر روی محیط لوکال هاست را برای شما شرح دهیم. برنامه xampp این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا در محیط کامپیوتر شخصی خود در حالت آفلاین و بدون تهیه دامنه هاست اقدام به نصب هر گونه اسکریپت و سایت سازی از جمله وردپرس کنید. و شما می توانید در طراحی هایی که می خواهید برای مشتریان خود انجام دهید؛ و یا حتی اینکه بخواهید وبسایت خود را به طور کامل راه اندازی کنید و پس از نهایی شدن آن طرح را به هاست خود منتقل کنید. بدون اینکه نیاز باشد برای هر تغییری که در سایت خود انجام می دهید ما در اینجا می خواهیم تا با نحوه نصب وردپرس با xampp ، به شما کمک کنیم تا با راه اندازی لوکال هاست با استفاده از برنامه xampp بر روی رایانه شخصی خود امکان استفاده از سیستم های عامل لینوکس، ویندوز و