توضیحات

خرید سرور اختصاصی

خرید سرور اختصاصی با بهترین امکانات

خرید سرور اختصاصی، سرویسی کارآمد برای بسیاری از موسسات و سازمان های بزرگی است که به دلایل مختلفی نیاز به امنیت و پایداری بالایی برای اطلاعات و خدمات خود دارند؛ و نمی خواهند از سرورهای اشتراکی با دیگران استفاده کنند. در خرید سرور اختصاصی ایران، امکانات متنوعی برای سرویس گیرنده فراهم میشود که از جمله آن را می توان به خصوصی بودن سرور برای مشتری، فضای نگهداری بالا، داشتن ترافیک نامحدود، کنترل کامل بر روی سرور اختصاص یافته و... برای اطلاعات و داده های سازمان یا شرکت مورد نظر اشاره کرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سرور مقاله "سرور اختصاصی چیست؟" را مطالعه کنید. سروراختصاصی یکی از بهترین سرویس های ارائه شده برای سایت های اینترنتی و پروژه  های سنگین کسب و کارهای بزرگ می باشد. برای رها شدن از مشکلات و محدودیت هایی در زمینه خدمات اشتراکی وجود دارد. شما می توانید با خرید سرور اختصاصی بالاترین سطح دسترسی، پایداری و امنیت اطلاعات را با استفاده از سرور اختصاص بدست آورید. بهتر است بدانید که با خرید سرور اختصاصی، سخت افزار یک سرور به طور کامل به مشترک اختصاص داده میشود و می تواند از تمام امکانات بیشترین بهره برداری را داشته باشد. از جمله نصب و پیکربندی خاص با توجه به نیازمندی سایت و پروژه و با توجه به تهیه خدمات حرفه ای مدیریت سرورهای اختصاصی در سایت سرورکلیک بدون هیچگونه نگرانی بابت امنیت سرور نخواهید داشت. سرور اختصاصی لینوکس امکان نصب و پیکربندی پنل های مدیریت سی پنل و دایرکت ادمین را در اختیار کاربران قرار می دهد.

آشنایی با بهترین سرویس میزبانی:

خدمات سرور اختصاصی (به انگلیسی: Dedicated hosting service)، امکانی کارآمد برای مؤسسات و سازمان‌های بزرگ است که بدلایل مختلف از قبیل ضرورت امنیت و پایداری بالا برای اطلاعات و خدماتشان نمی‌خواهند از سرورهای اشتراکی با دیگران استفاده نمایند. در این نوع سرویس امکانات متنوعی برای سرویس گیرنده فراهم می‌شود که از آن جمله می‌توان به اختصاصی بودن سرور برای مشتری، فضای نگهداری بالا، امکان داشتن ترافیک بالا، تسلط و کنترل کامل بر روی سرور اختصاص یافته، تهیه نسخه پشتیبان (Back Up) از اطلاعات و داده‌های سازمان و امکان مدیریت سرور اختصاصی اشاره کرد. بهره‌مندی از این ویژگی‌ها سبب شده است تا بسیاری از سازمان‌ها داشتن یک سرور اختصاصی در یک دیتاسنتر مورد اعتماد را مناسب‌تر و به صرفه‌تر دانسته و از این روش استفاده نمایند.

فروش سرور اختصاصی فیزیکی

سرور اختصاصی یک سرویس مناسب برای سایتها و سازمان هایی است که علاوه بر مزیت هایی مانند: سرعت بالا، آپ تایم خوب، پهنای باند مناسب و دسترسی بالا برای نصب کردن انواع نرم افزارهای مختلف یا ایجاد تغییرات به امنیت بسیار بالا احتیاج دارند. خرید سرور اختصاصی، علاوه بر اینکه برای سایت ها و سازمان های بزرگ مناسب است؛ بلکه یک انتخاب ویژه برای توسعه دهندگان وب و نرم افزارها می باشند؛ زیرا برای نصب کردن نرم افزار و ایجاد تغییرات هیچ محدودیتی ندارند. قیمت سرور اختصاصی، با توجه به نوع سیستم عامل، منطقه جغرافیایی و منابع مختلف می تواند متغیر باشد. سرور اختصاصی سایت سرورکلیک در نوع سیستم عامل لینوکس و ویندوز و در موقعیت های کشورهای ایران، اروپا و آلمان به همراه پشتیبانی 24 ساعته به تمام کاربران ارائه میشود.

خرید سرور اختصاصی ایران

خرید سرور اختصاصی ایران میزبان اختصاصی همانطور که از نامش مشخص است، بر خلاف سرور اشتراکی، علاوه بر اینکه دارای سخت افزار خصوصی می باشد، به دلیل اینکه در دیتاسنترها به صورت ویژه ای نگهداری و محافظت میشود؛ دارای امنیت بسیار بالایی است. خرید سرور اختصاصی تنها برای وب سایت های پر بازدید نیست، حتی توسعه دهندگان می توانند از آن با دسترسی بالا استفاده کنند. dedicated server نوعی از میزبانی است که منحصرا در اختیار یک کاربرد قرار می گیرد. منابع آن کاملا اختصاصی است و با دیگر کاربران به اشتراک گذاشته نمی شود. به همین دلیل فردی که مدیریت سرور را برعهده دارد، تسلط و کنترل کامل برای مدیریت محتوا دارد و هیچگونه محدودیتی برای انتخاب سیستم عامل، کنترل پنل، کانفیگ های داخلی و استفاده از منابع را نخواهد داشت. فروش سرور اختصاصی فیزیکی، در دیتاسنترهای مجهز با ایمنی درست نگهداری میشوند. این میزبانی وب با سرعت اینترنت بالا به همراه یک آی پی اختصاصی به کاربر مورد نظر ارائه میشود.

سرور اختصاصی در ایران

بر روی سرورهای اختصاصی با توجه به اینکه امکان استفاده از تمام قدرت سخت افزاری وجود دارد. می توانید سرور خود را با مجازی سازها به چند سیستم عامل و چند کاربر مختلف تقسیم کنید. و هر VM یا سرور مجازی اختصاصی را در اختیار یک کاربر قرار دهید. که هر کدام از آنها می توانند سیستم عامل جداگانه ای داشته باشند. در خرید سرور اختصاصی فیزیکی، با توجه به اینکه هر سرور با پورت کارت شبکه اختصاصی خود به شبکه روی دیتاسنتر متصل میشود بنابراین عملا اشتراک زیادی  در میزان پهنای باند مجاز اعمال نمی شود. تهیه سرور اختصاصی در سایت سرورکلیک توسط حرفه ای ترین کارشناسان متخصص در زمینه شبکه و هاستینگ، کانفینگ و راه اندازی میشود.
مزایای سرور اختصاصی خدمات ارائه شده در dedicated server
امکان ارائه خدمات مدیریت کامل دسترسی به ریموت برای مدیریت کامل
خدمات مانیتورینگ پیشرفته بک آپ گیری روزانه سرویس
تهیه نسخه پشتیبان از سرورها مجهز به بروز ترین آنتی ویروس و آنتی اسپم
قرار گرفتن در معتبرترین مرکز داده ایران و آلمان امکان انتخاب سیستم عامل و تغییر آن

خرید انواع سرورهای اختصاصی

شرکت هاستینگ سرورکلیک، به هر کدام از کاربران با توجه به زیرساخت های که تعریف شده و سیاست های کاری به یک شیوه سرورهای اختصاصی را عرضه می کند. dedicated servers امکان دارد در پلن های تعریف شده با میزان منابع ذکر شده و با نوع و مدل های سخت افزاری مشخص شده ای ارائه میشود. ممکن است گاهی کاربر میزان منابع مورد نیاز خود را درخواست کند که در وجود در اختیارش قرار می گیرد. برای تهیه dedicated server باید میزان منابع مورد نیاز مانند: هارد، رم، سی پی یو مشخص باشد. همچنین باید سیستم عامل مورد نظر را برای نصب شدن روی سرور که ممکن است لینوکس باشد یا ویندوز و بر روی موقعیت سرور که ایران یا اروپا است مشخص شود. معرفی برخی از سایت های خارجی برای فروش سرور خصوصی:

راهنمای خرید dedicated server

خرید سرور اختصاصی ایران این نوع میزبانی به دلیل اینکه در داخل کشور است، دسترسی بالاتر به همراه سرعت بهتر و بیشتری را ارائه می کند. در صورتی که این سرویس را از سایت سرورکلیک تهیه کنید، با توجه به ارزان بودن ترافیک داخلی، مصرف هزینه ها برای شما به صرفه تر خواهد بود. باید در نظر داشته باشید که سرعت دسترسی برای کاربرانی که در داخل کشور هستند، نسبت به کسانی که در خارج هستند چندین برابر بیشتر است. از آنجایی که پهنای باند ترافیک در داخل ایران افزایش یافته است، پس از خرید بهترین سرور اختصاصی در ایران، شما پهنای باند مناسبی را در اختیار دارید. شما بر روی سرور داخل کشور با هر نوع سیستم عاملی که نیاز دارید، به سادگی می توانید از تمام مزایای dedicated server استفاده کنید.

تهیه dedicated server خارجی

سرور اختصاصی خارجی، اگر در وب سایت خود از سرویس هایی استفاده می کنید که به علت تحریم نیاز به سرور خارج از کشور با آی پی خارجی دارد و یا اکثر بازدیدکنندگان سایت شما در خارج از ایران هستند، خرید سرور اختصاصی vpn می تواند پاسخگوی این نیاز شما باشد. در نظر داشته باشید که dedicated server آمریکا و اروپا با قرار گرفتن بر روی دیتاسنترهایی که دارای کیفیت بسیار بالایی هستند، از آپ تایم مناسبی نیز برخوردار هستند. کشور آلمان از برترین کشورهای ارائه کننده این سرویس می باشد. با توجه به گفته ی سایت uschamber:
When you’re starting a new website, blog or app, one of the first decisions you’ll have to make is how to host your site. While there are a few different ways you can choose to host your site, two commonly used types of servers are shared servers and dedicated servers. A shared server, as its name suggests, is shared with other web clients. With a dedicated server, however, your site is the only one that will be hosted on the server.

کاربردهای dedicated server

dedicated server یک میزبانی کاملا مناسب و کارآمد برای شرکت ها، سازمان ها و موسساتی است که به علت امنیت و سرعت بالاتر تمایلی به میزبان اشتراکی ندارند. در dedicated server فضای هارد سرور و همچنین پهنای باند قابل توجهی در اختیار کاربر وجود دارد. امکانات بهتر و متنوع تر و همچنین شرایط قابل تغییری را برای شرکت یا سازمان بزرگ ایجاد می کند. البته کاربرد سرورهای اختصاصی تنها برای استفاده از موسسات و شرکت های بزرگ نیست، بلکه مدیران وب سایت های دانلود و یا بازی های آنلاین نیز به دلیل اینکه به فضای بیشتر و پهنای باند بالایی نیاز دارند، باید نسبت به تهیه سرور اختصاصی اقدام کنند.

قیمت سرور اختصاصی

قیمت سرور اختصاصی قیمت سرور اختصاصی، امروزه با توجه به قیمت ارز و تنوع بسیار زیادی که در قطعات سخت افزاری وجود دارد، همچنین با توجه به زیرساخت های ارائه کننده خدمات هاستینگ سرورکلیک، انواع dedicated server با قیمت های متنوعی عرضه میشوند. لازم به ذکر است که قیمت سرور اختصاصی با توجه به اندازه نیاز کاربر به منابع سخت افزاری متفاوتی بستگی دارد. به عبارت دیگر می توان گفت هر چقدر منابع سخت افزاری بیشتر و قوی تر باشد، هزینه dedicated server نیز بیشتر خواهد شد.با توجه به اختصاصی بودن این منابع و عدم اشتراک آنها بین چندین کاربر، برای تهیه این سرویس باید هزینه بیشتری را نسبت به یک server یا هاست اشتراکی متحمل شوید.

خرید سرور سخت افزاری

از آنجایی که در dedicated server منابع موجود تنها مختص یک فرد می باشد و به اشتراک گذاشته نمی شود؛ در نتیجه کیفیت و سرعت بیشتری دارد. اگر شما مدیر یک وبسایت و یا سازمان و شرکتی هستید و کیفیت میزبانی برای شما اهمیت زیادی دارد؛ و یا شما صاحب یک سایت فروشگاهی با تعداد کاربران و بازدید کنندگان بالا و یا مدیر سایت دانلود یا بازی آنلاین هستید و به سرعت و پهنای باند بیشتری نیاز دارید؛ خرید سرور اختصاصی در سایت سرورکلیک می تواند بهترین پیشنهاد برای شما باشد.

خدمات ارائه شده در dedicated server

 • استفاده از سریع ترین و پرقدرت ترین سخت افزارهای موجود برای سرورها
 • دسترسی به ریموت برای مدیریت کامل
 • امکان انتخاب سیستم عامل و تغییر آن
 • تهیه نسخه پشتیبان از سرورها
 • ارائه خدمات مانیتورینگ

سرورکلیک؛ بزرگ ترین سایت فروش سرور اختصاصی

شرکت هاستینگ سرورکلیک بهترین ارائه دهنده خدمات سرور اختصاصی ایران مورد نیاز برای همه کاربران است. به صورت کلی میزبان های اختصاصی سرورکلیک در دو نوع هیبرید و ماکرو ارائه میشود که شما می توانید پلن های هر کدام را در داخل وبسایت مشاهده کنید. بهتر است بدانید که سرورهای ماکرو در مقایسه با سرورهای هایبرید از منابع بالاتر با سخت افزار قوی تر برخوردار هستند. در سرورهای اختصاصی سایت سرورکلیک می توانید علاوه بر دسترسی ssh از طریق پنل VNC که در داخل ناحیه کاربری تعبیه شده است، استفاده کنید و server را مدیریت کنید.

مزایای سرور اختصاصی

مزایای سرور اختصاصی سرورکلیک
 • ارائه سرورهای به روز با منابع صد درصد اختصاصی
 • امکان ارائه خدمات مدیریت کامل
 • دارای بالاترین سطح امنیت نسبت به سایر پلن ها
 • قرار گرفتن در معتبرترین مرکز داده ایران و آلمان
 • خدمات مانیتورینگ پیشرفته
 • امکان دسترسی به سرور حتی در زمان های آفلاین
 • نگهداری وپشتیبانی 24 ساعته

قیمت و خرید سرور اختصاصی

اغلب سایت هایی که ترافیک بالایی دارند مانند سایت های فروشگاهی، سایت های دانلودی و بسیاری از سایت های خبری نیازمند منابع قدرتمندی برای پاسخگویی به حجم بالای بازدید سایت خود می باشند. اما به دلیل اینکه امنیت اطلاعات آنها اهمیت بسیار زیادی دارد؛ آنها هیچ تمایلی به خرید هاست اشتراکی ندارند. بنابراین استفاده اختصاصی از منابع یک سرور را ترجیح می دهند. منابع سخت افزاری پیشرفته و قدرتمند سایت سرورکلیک در بزرگ ترین دیتاسنترهای آلمان و ایران نگهداری و تجهیز میشود. خدمات هاستینگ سایت سرورکلیک سرعت و امنیت سایت شما را ارتقا می دهد و پایداری اطلاعات شما را تضمین می کند. ویژگی اصلی این سرورها این است که سرعت لود سایت شما به طور قابل توجه ای افزایش پیدا می کند. و کاربران می توانند دسترسی راحت ترین به صفحات مختلف سایت شما داشته باشند.

فروش سرور اختصاصی فیزیکی با بالاترین سرعت

خرید سرور اختصاصی سایت سرورکلیک با استفاده از برترین برندهای معتبر دنیا و متناسب با استاندارهای روز دنیا در تمام مرکز داده های ایران و دنیا ارائه می گردد. در این سرورها سعی بر آن شده است تا با استفاده از بهترین قطعات و برترین پیکربندی ها سروری متناسب با نیازهای تمامی کاربران ارائه شود. شما می توانید در سایت سرورکلیک خرید سروراختصاصی خود را با قیمتی ارزان تر از سایر سایت های فروشگاهی انجام دهید. منبع: https://www.ovhcloud.com/en/bare-metal/، https://www.uschamber.com/co/run/technology/guide-to-dedicated-servers