سلام،

از اینکه اینجایید خوشحالیم و بسیار مفتخریم از اینکه چند لحظه ای فرصت داریم درباره خودمون با شما صحبت کنیم.

گروه ما سالیان سال می باشد که در زمینه سخت افزارهای دیتا سنتر مثل انواع سرور و سوییچ فعالیت می کند، در واقع تخصص اولیه ما تامین و تجهیز سخت افزار های حرفه ای و فوق پیشرفته در زمینه پردازش، ذخیره سازی و امنیت اطلاعات ، آماده سازی و راه اندازی و اجرای انواع سناریوهای حوزه IT در سطح کشور می باشد.

اگر در این زمینه به اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی نیاز داشتید لطفاً به سایت فروشگاهی سرور سوییچ به آدرس https://www.ServerSwitch.ir رجوع کنید.

با توجه به توانایی شرکت در خصوص تامین سخت افزار و استفاده از زیر ساخت پیشرفته ، همچنین با درک نیاز روز افزون صنعت فن آوری اطلاعات کشور ، بر آن شدیم با اضافه نمودن یک تیم تخصصی در زمینه هاستینگ و ارائه خدمات میزبانی و بهره گیری از سخت افزار قدرتمند ، بروز و اورجینال در جهت ارائه یک سرویس بی نقص و پشتیبانی مسئولانه قدم محکم و بلندی برداریم.بدین منظور در سال 98 شرکت راهکار پردازش خاورمیانه به عنوان صاحب برند سرورکلیک تاسیس شد.

از ویژگی های مهم شرکت چند نکته نیاز به توضیح دارد ،

نخست اینکه تمام محصولات شامل خدمات میزبانی ، سرور های اختصاصی و سرور ها مجازی متعلق به سرورکلیک می باشد و شما مستقیم و بدون واسطه در حال استفاده از خدمات ما هستید.

دوم اینکه سیاست کلی شرکت استفاده از سخت افزارهای قدرتمند ، سرور های کم تراکم همگی از کمپانی HP  و سیستم سوییچینگ  CISCO  می باشد. تامین سخت افزار تحت هیچ شرایطی از شرکت های متفرقه و میان رده صورت نمیگیرد.

نکته بعدی استفاده از دیتاسنتر های منتخب و خوش نام داخلی کشور می باشد که با توجه به سیاست کلی شرکت مبنی بر ارائه خدمات داخلی ، در حال حاضر تنها سرویس های میزبانی ایران قابل دسترس بوده که با توجه به ارتقاء زیرساخت کشور و همچنین توسعه پهنای باند داخلی سرویس هایی کاملاً رقابتی ، مقرون به صرفه و به صورت نیم بها از نظر ترافیک داخلی قابل ارائه می باشد.

با افتخار میزبان شماییم.

از توجه شما سپاسگزاریم.

Recent search terms: