چگونه وارد هاست وردپرس شویم

چگونه وارد هاست وردپرس شویم؟

چگونه وارد هاست وردپرس شویم؟ این سوال ممکن است برای بسیاری از کاربران مبتدی پیش بیاید و یافتن آدرس ورود محیط وردپرس برای آنها دشوار باشد. به همین دلیل ما در این مقاله از سایت سرورکلیک درمورد نحوه ورود به مدیریت سایت روش هایی را به شما معرفی می کنیم.

اگر سایت شما تازه راه اندازی شده است، ما توسط آموزش ورود سایت وردپرس به شما کمک می کنیم تا به راحتی وارد سایت خود شوید. کار کردن با سیستم مدیریت محتوای وردپرس خیلی ساده و راحت است.

اولین مرحله بعد از ایجاد سایت ورود به پنل مدیریت سایت می باشد. انجام این مرحله به سادگی آب خوردن است. پس از لاگین شدن می توانید بر تمامی موارد سایت خود تسلط داشته باشید و به راحتی آن را مدیریت کنید.

آدرس ورود به وردپرس چیست؟

صفحه ورودی همانند دری میان وب سایت و داشبورد مدیریت سایت شما می باشد. به کمک این صفحه شما می توانید وارد سایت خود شوید. در حقیقت این صفحه به عنوان پیشخوان سایت نیز معرفی میشود. بعد از ورود به محیط ورپرس می توانید افزونه، پست و حتی صفحات جدیدی را اضافه و یا کم کنید.

با در اختیار داشتن اطلاعات ورود می توانید از طریق این صفحه وارد وب سایت شوید. بنابراین در قدم اول باید اطلاعات لاگین شدن را در اختیار داشته باشید.

آموزش مدیریت سایت وردپرس

برای انجام این کار، ابتدا یک وردپرس معمولی نصب کنید. پس از نصب وردپرس /Login/ یا /Wp-Admin/ را به انتهای آدرس سایت خود اضافه کنید. به عنوان نمونه:

/www.example.com/wp-admin

/www.example.com/login

از طریق هر دو آدرس بالا شما را به صفحه وردپرس انتقال می دهد. اگر به هر دلیل آدرس ورودی به درستی عمل نکرد، می توانید مشکل خود را با وارد کردن آدرس زیر حل کنید:

www.example.com/wp-login.php

چگونه صفحه ورودی wp-admin وردپرس را ذخیره کنیم؟

اگر به یاد داشتن آدرس ورودی کمی برای شما دشوار است، به شما پیشنهاد می کنیم که یک نشانه به بوکمارک مرورگر خود اضافه کنید. برای انجام این کار نشانه ستاره در بالای صفحه را انتخاب کنید.

این روش یک راه حل مناسب است و هر بار برای ورود تنها کافی است بر روی آن کلیک کنید. همچنین می توانید لینک ورود به سیستم وردپرس را در بالا و پایین صفحه نوار کناری و یا حتی منو اضافه کنید.

دو روش ساده برای انجام این فرآیند وجود دارد:

  1. اولین راه اضافه کردن لینک ورودی وردپرس به منو است. به سادگی میتوانید به مسیر نمایش فهرست ها در بخش مدیریت وردپرس بروید.
  2. روش دوم استفاده از ویجت پیش فرض متا است. این ویجت یک لینک به صفحه ورود، RSS Feeds و همینطور یک لینک به وب‌سایت wordpress.org شما اضافه می‌کند. برای شروع باید به مسیر نمایش ابزارک ها بروید و یک ویجت متا به نوار کناری وب سایت اضافه کنید. اگر نمی خواهید از ویجت استفاده کنید می توانید از طریق منو این عمل را انجام دهید.

ما در این قسمت از سایت سرورکلیک، سعی کردین تا روش های کاربردی درباره نحوه ورود به پنل مدیریت سایت در اختیارتان قرار دهیم تا به سادگی بتوانید مشکل وارد شدن به پنل مدیریت وردپرس را خودتان حل کنید.