یکی از فناوری هایی که امروزه با استقبال زیادی از سوی افرادی که سر و کارشان با کامپیوتر است رو به رو شده است، فناوری دسکتاپ از راه دور می باشد. این فناوری مانند اتصال به VNC به افراد کمک می کند تا بدون نیاز به اینکه پشت سیستم خود باشند، از راه دور نیز بتوانند کارهای خود را انجام داده و سیستم را کنترل کنند. البته مزایای این روش تنها به متخصصان محدود نمی شود و حتی افراد عادی نیز می توانند با یادگیری این روش، در صورت لزوم کارهای خود را از فاصله دور نیز انجام دهند. با این وجود نحوه دسترسی به VNC و چگونگی استفاده از آن در سرور مجازی نیازمند آموزش به صورت اصولی است. از مزایای آموزش اتصال به سرور از طریق کنسول VNC این است که می توانید در کمترین زمان آن را یاد گرفته و از مزایای آن بهره ببرید. در ادامه به بررسی آموزش اتصال به سرور مجازی با vnc می پردازیم تا ابهامات شما در این خصوص مرتفع گردد.

آموزش اتصال به VNC به زبان ساده

در ادامه این بخش سعی کرده ایم تا به زبان ساده به آموزش اتصال به VNC بپردازیم. اتصال به VNC یکی از سریع ترین و ساده ترین راه های اتصال به سرور مجازی میباشد. برای اتصال به سرور مجازی از طریق VNC میتوانید از نرم افزار VNC Viewer یا سایر VNC Client ها استفاده نمایید، همچنین میتوانید بدون نصب نرم افزار ثانویه و فقط با استفاده از مروگر خود، به سرور مجازیتان در سرورکلیک متصل شوید.

نحوه اتصال به VNC از طریق مرورگر

برای اتصال به VNC از طریق مرورگر با استفاده از noVNC، وارد پنل کاربری خود شوید.

در قسمت سرویس ها، وارد بخش مدیریت سرویس سرور مجازی خود شده و برروی دکمه VNC کلیک نمایید (همانند تصویر)

اتصال به VNC

سپس برروی Launch HTML 5 VNC Client کلیک کنید تا صفحه سرور برای شما باز شود.

اتصال به VNC

لازم به ذکر است که سرور کلیک تنها در زمینه آموزش فعالیت نکرده و در زمینه های مختلف مانندقیمت هاست، خرید هاست لینوکس، خرید هاست ویندوز، خرید هاست دانلود، خرید هاست وردپرس، خرید سرور اختصاصی، خرید سرور مجازی پر سرعت، خرید سرور مجازی دانلود نیز می تواند به شما کمک کند و سرورهایی دقیقا متناسب با نیاز شما را در اختیارتان قرار دهد. بنابراین اگر قصد خرید سرور اختصاصی و یا سایر سرورها را دارید، حتما سایر مقالات این سایت را مطالعه کنید. همچنین در صورتی که هرگونه سوال و یا ابهامی در زمینه سرورهای مجازی و خرید آن ها دارید می توانید با تیم پشتیبانی سرور کلیلک در ارتباط باشید. امیدواریم که آموزش اتصال به VNC برایتان مفید واقع شده باشد.

4.5/5 - (2 امتیاز)