در تعریفی از سرور باید گفت که این سیستم یک دستگاه و یا مجموعه ای از دستگاه ها است که خدمات مختلف و متنوعی را بر روی سخت افزار ارائه می دهد. سرور در لغت به معنای «سرویس‌دهنده» است. به عبارتی به سرویسی که منابع را با مشتری در اشتراک قرار می دهد سرور می گویند. یکی از بهترین و کاربردی ترین سرورها، سرور samp است که طرفداران بی شماری را به خود جذب نموده است. اغلب انواع سرور مانند samp server تشکیل شده از مجموعه دستگاه یا نرم‌افزار کامپیوتری هستند که به کلاینت ها و کاربران خود و بسیاری از نرم افزارها، سرویس و خدمات ارائه می دهد.

خرید سرور سمپ

دو نوع کلی سرور

خرید سرور سمپ امروزه در دنیای مجازی و علی الخصوص در میان گیمرها بسیار پرطرفدار شده است و برگرفته از کلمات (San Andreas Multiplayer) است که در میان انواع سرورهای بازی، این سرور سمپ اندروید بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این بازی از پرطرفدارترین بازی های آنلاین است .امروزه در دنیای مجازی و سیستم های مجازی، دو نوع سرور وجود دارد که بسیار کاربردی بوده و نیاز مشتریان را به خوبی فراهم می سازد. در انواع سرور می توان به بهترین نوع سرور یعنی سرور سمپ ایرانی اشاره نمود که برای کلاینت امکانات بالایی دارد.

سرور فیزیکی

با گسترش کسب و کار و اینکه هر چه کار وسعت می باید استفاده و خرید سرور فیزیکی نیز بیشتر احساس می شود؛ در این شرایط با خرید این نوع از انواع سرور در صورتی که فضا برای نگهداری سرور وجود نداشته باشد عملیات کولوکیشن یا(Colocation) به وجود می آید. این عبارت و تسهیلات شامل فضای نگهداری و حفاظت از سرور با امکاناتی مانند پهنای باند، امنیت و برق به وجود می آید. بنابراین شرکت ها می توانند با خیال راحت سرورها را به شرکت های نگهدارنده محول نمایند. جالب است بداتید که فضای نگهداری سرورها در هر طبقه را که به صورت قفسه و و سویت های اختصاصی است و اجاره داده می شود را رک می گویند.

سرور سمپ

همچنین بخوانید: خرید هاست پرسرعت

سرور سمپ

سرور سمپ اندروید یا samp server iran از دسته نرم افزارهایی است که برای گیمینگ و افرادی که علاقه به بازی های کامپیوتری دارند مناسب است. خرید سرور مجازی samp به کاربر این امکان را می دهد که multi play کردن بازی را تجربه نماید و از آن نهایت لذت را ببرند. این سیستم بدون هیچگونه تاخیر و مشکلی تجربه بازی مطلوب و با کیفیت را ارائه می دهد.

ساختار سرور سمپ

سرور سمپ اندروید و خرید سرور سمپ اندروید به کاربر امکان بازی آنلاین را با تعداد زیادی از کاربران فراهم می سازد و بدون توقف و قطعی کاربر را به راحتی پشتیبانی می کند. به منظور استفاده و بهره مندی از این سبک بازی و استفاده بهینه از سرور سمپ نیاز است تا اینترنت پرسرعت، مطلوب و آدرس و سرور قوی باشد تا نیاز شما را به خوبی فراهم نماید.

باید در نظر داشت که سرور سمپ به تنهایی بازی آنلاین نیست بلکه برای بهره مندی از آن باید بازی هایی مانند Gta San Andreas را از قبل نصب کرده باشید. نرم افزار سمپ (SAMP) تولید شده در سال ۲۰۰۶ است و ساختاری مشابه لانچرهای دیگر مانند FiveM, Mta دارد. تنها تفاوت موجود این است که لانچر Fivem برای Gta V و لانچر سمپ برای Gta sa است.

همچنین بخوانید: نحوه اتصال SSH به سرور

آموزش نصب سرور سمپ

برای استفاده از samp serevers لازم است تا نخست به روزترین و جدیدترین ورژن این نرم افزار را بر روی سیستم دانلود و نصب نمایید. در صورتی که این برنامه را از پیش داشته باشید تنها کافیست که آن را به روز رسانی نمایید. پس از دانلود و نصب می توان با کلیک بر روی I Agree برنامه را از بخشBrowse و در فایلی که GTA San Andreas در آن نصب شده است، دخیره نمایید. سپس با کلیک بر روی ok کلیک کرده و برنامه را Install نمایید. در نهایت با نتخاب گزینه پایان یا گزینه Finish به پوشه اصلی بازی خود رفته و samp.exe را اجرا کنید.

خرید سرور مجازی samp

همچنین بخوانید: سرور مجازی برای بایننس

در پایان

خرید سرور سمپ یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای بازی است که به کاربران امکان تجربه بازی انلاین را می دهد و کمک می کند تا بازی برای شما لذت بخش تر شود.

اولین نفر باشید که امتیاز میدهید