گرفتن نمایندگی سرور و هاست با پنل حرفه ای و قیمت استثنایی

محبوب ترین مقالات

آخرین دیدگاه ها

دسته بندی ها

مطالب مفید

گرفتن نمایندگی سرور و هاست با توجه به رشد کسب و کارهای اینترنتی شغلی رو به رشد است. کسب و کارها در دنیای امروزی برای دیده شدن و رشد نیاز به وب‌سایت دارند. فعالیت در این حوزه تا حدی مهم است که به غیر از آنلاین‌شاپ‌ها کسب و کارهای فیزیکی نیز سایت دارند. در نتیجه همه این مجموعه‌ها برای راه‌اندازی و ادامه فعالیت خود به هاست و سرور نیاز دارند. اما چطور باید نمایندگی سرور و هاست را به دست آورد؟! چالش‌های پیش روی نمایندگان و ریسیلر هاست و سرور چیست؟! برای پیدا کردن پاسخ تمام این پرسش‌ها با ما در این مقاله از گروه سرور کلیک همراه باشید.

منظور از نمایندگی هاست و سرور چیست؟

در دنیای مدرن امروزه نمایندگی فروش خدمات و کالاها از مشاغل پرطرفدار و موفق به شمار می‌رود. این نمایندگی نوعی از تجارت اینترنتی محسوب می‌شود که خدمات میزبانی عرضه می‌کند. نماینده هاست و سرور در نقش یک واسطه بین شرکت هاستینگ و فروش سرور با کاربران می‌باشد. گرفتن نمایندگی سرور و هاست نیاز به تخصص و دانش فنی خاصی ندارد. از طرفی امکان راه‌اندازی چنین نمایندگی با مبالغ کم سرمایه نیز وجود دارد. شیوه کار این نمایندگی به صورت واگذاری پکیج‌های هاست اشتراکی از طریق پنل مدیریتی است. این پکیج‌ها را می‌توانید بر اساس سیاست‌های داخلی کسب و کار خود قیمت‌گذاری کرده و به فروش برسانید. شرکت سرور کلیک نیز نمایندگی هاست و سرورهای مجازی خود را واگذار می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط این نمایندگی با کارشناسان سرور کلیک تماس بگیرید. تمام پشتیبانی‌های لازم توسط مهندسین سرور کلیک ارائه خواهد شد. در نتیجه نمایندگان تنها به فروش و واگذاری پکیج‌ها و پلن‌های هاست خواهند پرداخت.

نمایندگی هاست با عاملیت فروش آن چه فرقی دارد؟

در کنار نمایندگی با مفهومی به نام عاملیت فروش نیز مواجه هستیم. توجه داشته باشید که عاملیت فروش با نمایندگی هاست و سرور کاملا متفاوت است. البته از نظر ماهیت کلی هدف هر دو فروش پلن‌های هاست و سرور است. با این همه گرفتن نمایندگی سرور و هاست تفاوت‌های زیادی با عاملیت فروش دارد که در ادامه بیان خواهیم کرد.