هاست

با وجود یکسری از محدودیت های تحریم و لایسنس، جهت رضایت شما عزیزان در هاست های لینوکسی از کنترل پنل محبوب cPanel و در هاست های ویندوزی از Plesk استفاده می شود.

بله، شما با هر وسیله ای با استفاده از هر نوع سیستم عاملی می توانید از بستر اینترنت به هاست لینوکسی خود متصل شوید.
شما می توانید به راحتی پلن خود را ارتقاء داده و از فضای بیشتری استفاده کنید.
با کمک تیم پشتیبانی سرورکلیک به راحتی و بدون نگرانی و هزینه سایتتون رو باهم منتقل می کنیم فقط کافیه در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.
همانطور که در جداول تکمیلی هاست قابل مشاهده می باشد ، CMS خود را انتخاب کرده یا از طریق تیکت اطلاع رسانی کنید تا بدون هزینه براتون نصب شود.
بله، هاست ها می توانند کاملا از PHP, MYSQL و HTML پشتیبانی کنند.
  1. هاست وردپرسی برای میزبانی از یک محیط وردپرسی طراحی شده و با استفاده از کشینگ چندلایه بر روی سرور هایی قدرتمند، سرعت شما بالاتر از هاست معمولی می باشد.
  2. تعداد سایت های میزبانی شده بر روی سرور اصلی به مراتب کمتر است و به همین دلیل شما می توانید از میزان منابع بیشتری بهره مند شوید.
  3. استفاده از یک لایه امنیتی مخصوص حملات وردپرس، از آسیب پذیری های وردپرس جلوگیری می کند و ایمنی بالاتری را به سایت وردپرسی شما می بخشد.

سرور مجازی

با توجه به جدول انتخابی سیستم عامل، شما قادر خواهید بود هر کدام از سیستم عامل های متداول را بدون هزینه روی سرور خود داشته باشید و از کنترل پنل های مورد نظر خود بهره مند شوید.

خیر، با اینکه امکانات کامل تری مانند دسترسی Root و SSH را شامل می شود، شما میتوانید فقط از کنترل پنل پلسک، سی پنل یا… استفاده کرده و مانند هاست، سایتتان را به راحتی مدیریت کنید و دیگر امور مدیریتی سرور را به ما بسپارید.

سرور اختصاصی

اگر صاحب یک وبسایت با ترافیک بالا، فروشگاه‌آنلاین پر بازدید، سایت بازی آنلاین و یا اپلیکیشن با تعداد کاربران بالا هستید، سرور اختصاصی یک گزینه بسیار مناسب برای شماست. سرور اختصاصی منابع، کیفیت و امنیت بیشتری برای شما فراهم می‌کند. از تیم پشتیبانی و فروش ما جهت مشورت و توصیه های دقیق فنی با توجه به نوع پروژه خود بهرمند شوید تا انتخاب درست و مقرئن به صرفه ای داشته باشید.

با توجه به افزایش پهنای باند شبکه ارتباطی در داخل کشور و بهبود زیرساخت‌ها سرعت دسترسی کاربران داخلی به سرورهای اختصاصی ایران تا 4 برابر بیش‌ از سرورهایی مشابه در خارج کشور است. همچنین در زمینه امنیت و محافظت در مقابل حملات سایبری، سرویس های داخل مزیت‌های بیشتری دارند چرا که در زمان حملات، میتوان دسترسی را فقط به داخل کشور محدود کرد تا آن حملات بی اثر شوند. از طرفی با توجه به ارزان بودن ترافیک داخلی برای کاربران اینترنتی، این سرویس برای کاربران نهایی نیز مقرون به صرفه‌تر است.