خرید هاست ایمیل‌ با قیمت و کیفیت تضمینی

محبوب ترین مقالات

آخرین دیدگاه ها

دسته بندی ها

مطالب مفید

خرید هاست ایمیل

در این مقاله قصد داریم راجع به خرید هاست ایمیل، مطالبی را بیان کنیم. ابتدا مفهوم هاست ایمیل و لزوم استفاده از‌هاست برای ایمیل را در این مقاله ذکر می ‌کنیم. سپس اصلی ‌ترین تفاوت خرید هاست ایمیل با ایمیل ‌های رایگان را ذکر می کنیم. بعد از آن به سراغ تحلیل نحوه کار هاست ایمیل می رویم. در انتها نیز مزایای خرید هاست ایمیل را بیان می‌ کنیم.

مفهوم هاست ایمیل

هاست ایمیل که نام دیگر آن سرور ایمیل است، در واقع یک مدل از سرویس میزبانی وب به شمار می ‌رود. هاست ایمیل به وسیله شرکت‌ های هاستینگ ارائه می‌ گردد. برای بسیاری از افراد این سوال پیش می ‌آید که با وجود سایت‌ های رایگان متعددی برای ساخت و مدیریت ایمیل مثل سایت گوگل یا سایت یاهو و سایت‌ هایی از این قبیل، چه نیازی به استفاده از هاست ایمیل است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خدماتی که سایت هایی مثل یاهو و گوگل برای ایمیل ارائه می‌ دهند، محدود است و اگر نیاز به خدمات بیشتری داشته باشید بایستی از هاست ایمیل استفاده کنید.

اصلی ‌ترین تفاوت خرید هاست ایمیل با ایمیل‌ های رایگان

در صورتی که کسب و کار خاصی دارید و می‌ خواهید برای آن کسب و کار، ایمیلی ایجاد کنید. توصیه ما به شما این است که از ایمیل ‌های رایگان استفاده نکنید و به خرید هاست ایمیل اقدام نمایید. دلیل این توصیه ما هم این است که وقتی شما از هاست ایمیل استفاده کنید، آدرس ایمیل کسب و کار شما با دامنه ‌ای که دارید، یکسان خواهد بود. به عنوان مثال در صورتی که کسب و کار شما یک مصالح فروشی باشد و سایتی تحت عنوان  مصالح رضا با دامنه برای آن ایجاد کرده باشید می ‌توانید هاست ایمیلی با همین نام داشته باشید و آدرس ایمیل ‌هایی که از این هاست استفاده می ‌کنند