ارور خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده در وردپرس

محبوب ترین مقالات

آخرین دیدگاه ها

دسته بندی ها

مطالب مفید

اغلب کاربرانی که با مدیریت محتوای وردپرس کار می‌کنند با خطای برقراری ارتباط با پایگاه داده مواجه می‌شوند. کاربرانی که مبتدی هستند در زمان با این خطا دچار سردرگمی شده و نگران می‌شوند. در حالی که اطلاع از اقدامات لازم در زمان مشاهده این ارور جای نگرانی باقی نمی‌گذارد. آیا می‌دانید بهترین اقدام در مواجه با ارور خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده در وردپرس چیست؟ برای حل این مشکل لازم است بدانید دلیل نمایش این ارور چیست. با ما در این مطلب از سرور کلیک همراه باشید تا اطلاعات مفیدی برای رفع این خطا آموزش دهیم.همچنین شما در سور کلیک میتوانید هاست وردپرس را تهیه کنید و از صفحاتش دیدن کنید.

دلایل ارور خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده در وردپرس

این خطا را می‌توان از شایع‌ترین ارورهای وردپرس معرفی کرد که تقریبا همه کاربران با ان مواجه شده‌اند. زمانی که اطلاعاتی نظیر:

  • نام دیتابیس
  • نام کاربری
  • رمز عبور

را اشتباه وارد کرده باشید با این خطا مواجه می‌شوید. به علاوه تغییر کردن اطلاعات دیتابیس نیز ممکن است به بروز این ارور منجر شود. پاسخگو نبودن سرور پایگاه نیز از دیگر دلایل نمایش این خطا در مدیریت محتوای وردپرس می‌باشد. نکته مهم اینکه نمایش این خطا به شدت روی تجربه کاربران سایت اثر منفی به جای می‌گذارد. از این رو می‌تواند موجب شکست تلاش‌های انجام شده روی سئو سایت نیز گردد. پس باید به ارور خطای مذکور توجه زیادی نمایید و به سرعت برای رفع آن اقدام کنید. توصیه می‌شود همیشه قبل از اعمال تغییرات در فایل‌های وردپرسی نسبت به اخذ نسخه پشتیبانی از آن‌ها اقدام نمایید. علت بروز این خطا هرچه که باشد باید سریعا برای رفع آن اقدام نمود. چرا که موجب آسیب جدی به بازدید کاربران و در نتیجه رتبه سئو سایت می‌شود. در ادامه راه‌کارهایی برای رفع این ارور خطا در وردپرس ارائه خواهیم کرد.